Turniej na maksy

Środa, 7 marca 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 35: M. Wilczyński - M. Kiepura, 10.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
210: J. Barczyk - A. Borek, 12.0, MP EW 3 CE DA+1 13059.00
210: J. Barczyk - A. Borek, 12.0, MP EW 3 NTS H3= 60058.16
210: J. Barczyk - A. Borek, 12.0, MP EW 3 NTN C6+3 49054.00
311: J. Skrzypek - J. Pasich, 11.0, MP EW 3 HW CA+1 17047.00
311: J. Skrzypek - J. Pasich, 11.0, MP EW 2 SW DA+1 14091.00
311: J. Skrzypek - J. Pasich, 11.0, MP EW 2 SS D3+3 20043.00
833: A. Choniawko - W. Klapper, 34.0, ZP/SL EW 4 HW S6+1 65055.00
833: A. Choniawko - W. Klapper, 34.0, ZP/SL EW 5 HW D4-2 10027.56
833: A. Choniawko - W. Klapper, 34.0, ZP/SL EW 3 NTN C3+1 63071.00
837: W. Gąssowski - J. Herman, 23.0, MP NS 3 NTW S2+1 63032.00
837: W. Gąssowski - J. Herman, 23.0, MP NS 2 SE HT= 11085.00
837: W. Gąssowski - J. Herman, 23.0, MP NS 3 CxS DA-3 5000.42
913: B. Wardzała - K. Gałka, 14.0, MP EW 3 DW HT+1 13084.00
913: B. Wardzała - K. Gałka, 14.0, MP EW 4 SxN DA= 59021.00
913: B. Wardzała - K. Gałka, 14.0, MP EW 3 NTS H7+1 43014.00
1323: K. Dziadkowiec - M. Adamczyk, 12.0, MP EW 5 HxW D2= 85096.00
1323: K. Dziadkowiec - M. Adamczyk, 12.0, MP EW 5 DxW HK= 75096.00
1323: K. Dziadkowiec - M. Adamczyk, 12.0, MP EW 2 SW D7-1 5051.00
1445: A. Brodowski - M. Gil, 3.5, MP NS 2 NTN C8+2 18028.00
1445: A. Brodowski - M. Gil, 3.5, MP NS 3 HS CT+1 17073.00
1445: A. Brodowski - M. Gil, 3.5, MP NS 3 HE C9+1 17039.00
1428: G. Plutecka - A. Plutecki, 2.0, MP EW 4 NTE H2+1 66071.00
1428: G. Plutecka - A. Plutecki, 2.0, MP EW 2 SS S6= 11022.00
1428: G. Plutecka - A. Plutecki, 2.0, MP EW 3 DW SA+1 13058.00
1415: J. Młyńczyk - P. Stopa, 26.0, MP NS 1 NTxxN SJ= 560100.00
1415: J. Młyńczyk - P. Stopa, 26.0, MP NS 4 SW DK= 62026.00
1415: J. Młyńczyk - P. Stopa, 26.0, MP NS 5 DxS D5-3 5006.14
 +/-
 WYNIK52.16
 MIEJSCE42