Turniej na maksy

Środa, 7 marca 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 29: T. Garbacik - A. Dudzik, 24.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
143: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP EW 6 CxN SA-1 10059.00
143: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP EW 5 DxE S6= 75096.00
143: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP EW 2 HN SJ-1 10067.00
226: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP NS 3 NTE H8+1 63032.00
226: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP NS 2 SE HT+2 17051.00
226: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP NS 3 HE H2= 14068.42
533: A. Choniawko - W. Klapper, 34.0, ZP/SL EW 4 SE H6-1 1003.00
533: A. Choniawko - W. Klapper, 34.0, ZP/SL EW 3 DE H2-2 10029.00
533: A. Choniawko - W. Klapper, 34.0, ZP/SL EW 4 DW SA= 13058.00
513: B. Wardzała - K. Gałka, 14.0, MP NS 1 NTS S2-1 5034.00
513: B. Wardzała - K. Gałka, 14.0, MP NS 4 SW DK-1 10085.00
513: B. Wardzała - K. Gałka, 14.0, MP NS 4 HE DA= 42050.00
626: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP NS 3 NTS S5+2 66089.00
626: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP NS 3 HS SK= 14067.00
626: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP NS 2 HE C9+1 14076.00
1342: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP NS 4 HW S6+2 68015.00
1342: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP NS 3 SS HJ-1 5053.06
1342: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP NS 3 NTN H8+2 66074.00
1552: A. Majkowski - K. Chłobowski, 12.0, PM/MP NS 3 SE HA-3 30096.00
1552: A. Majkowski - K. Chłobowski, 12.0, PM/MP NS 4 DxE H3-1 10042.00
1552: A. Majkowski - K. Chłobowski, 12.0, PM/MP NS 2 HxW CA-4 110097.00
2054: A. Żugaj - B. Żugaj, 2.0, MP NS 3 CW DA+1 13041.00
2054: A. Żugaj - B. Żugaj, 2.0, MP NS 6 CS D5-1 10011.24
2054: A. Żugaj - B. Żugaj, 2.0, MP NS 6 CS HK= 92094.00
2049: W. Stachnik - T. Stryszawski, 12.0, MP NS 2 HE CA+2 17053.00
2049: W. Stachnik - T. Stryszawski, 12.0, MP NS 2 DN HK-1 10057.00
2049: W. Stachnik - T. Stryszawski, 12.0, MP NS 2 SS H7+3 20057.00
 +/-
 WYNIK57.58
 MIEJSCE12