Turniej na maksy

Środa, 7 marca 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 26: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
229: T. Garbacik - A. Dudzik, 24.0, MP EW 3 NTE H8+1 63068.00
229: T. Garbacik - A. Dudzik, 24.0, MP EW 2 SE HT+2 17049.00
229: T. Garbacik - A. Dudzik, 24.0, MP EW 3 HE H2= 14031.58
350: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP EW 3 NTE D4+2 66071.00
350: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP EW 2 SN D5-1 5062.00
350: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP EW 4 DE SA= 13058.00
629: T. Garbacik - A. Dudzik, 24.0, MP EW 3 NTS S5+2 66011.00
629: T. Garbacik - A. Dudzik, 24.0, MP EW 3 HS SK= 14033.00
629: T. Garbacik - A. Dudzik, 24.0, MP EW 2 HE C9+1 14024.00
753: Z. Pierzynka - J. Natorski, 6.5, MP NS 2 SW HA-2 20094.00
753: Z. Pierzynka - J. Natorski, 6.5, MP NS 3 SW HQ+2 20050.00
753: Z. Pierzynka - J. Natorski, 6.5, MP NS 4 HE DA= 42050.00
1032: M. Krawczyk - A. Harasimowicz, 16.0, MP NS 5 CxN SA= 55094.00
1032: M. Krawczyk - A. Harasimowicz, 16.0, MP NS 3 DE SK+2 15076.00
1032: M. Krawczyk - A. Harasimowicz, 16.0, MP NS 2 HN SJ-1 10033.00
1949: W. Stachnik - T. Stryszawski, 12.0, MP NS 3 CW H6+1 13041.00
1949: W. Stachnik - T. Stryszawski, 12.0, MP NS 3 NTS H3= 60041.84
1949: W. Stachnik - T. Stryszawski, 12.0, MP NS 6 CS HQ-2 1001.00
1948: M. Nanke - J. Batko, 10.0, MP NS 4 HW CA= 62021.00
1948: M. Nanke - J. Batko, 10.0, MP NS 2 HE DT-1 5076.00
1948: M. Nanke - J. Batko, 10.0, MP NS 4 SS D6= 42081.00
1938: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP EW 4 HW S8= 62029.00
1938: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP EW 3 HW D4+1 17073.46
1938: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP EW 3 NTN CJ= 60092.00
2224: A. Paja - A. Wodyński, 7.0, MP EW 3 NTW H6= 60098.00
2224: A. Paja - A. Wodyński, 7.0, MP EW 5 HxN DA-1 10075.00
2224: A. Paja - A. Wodyński, 7.0, MP EW 4 SN H3-2 10090.00
 +/-
 WYNIK56.44
 MIEJSCE15