Turniej na maksy

Środa, 7 marca 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 22: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1212: R. Cieślik - B. Lesiecka, 9.5, MP EW 5 SxW D2= 85096.00
1212: R. Cieślik - B. Lesiecka, 9.5, MP EW 3 NTE SK= 60067.00
1212: R. Cieślik - B. Lesiecka, 9.5, MP EW 3 DS SK-1 10067.00
1334: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP EW 3 NTW C2= 60029.00
1334: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP EW 2 SE HT+1 14027.00
1334: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP EW 4 HE H3= 42076.92
1444: M. Jaworski - G. Superson, 23.0, MP NS 3 CW H6+1 13041.00
1444: M. Jaworski - G. Superson, 23.0, MP NS 3 CS D5+2 15022.46
1444: M. Jaworski - G. Superson, 23.0, MP NS 3 NTN C6+3 49046.00
1447: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP NS 4 HW CK= 62021.00
1447: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP NS 2 DxN HK-1 2003.00
1447: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP NS 4 SS D6= 42081.00
1620: M. Jarosz - B. Bańkowski, 7.0, MP NS 3 NTE D6+2 66029.00
1620: M. Jarosz - B. Bańkowski, 7.0, MP NS 3 NTE SJ-1 5058.00
1620: M. Jarosz - B. Bańkowski, 7.0, MP NS 3 SxN H8-2 5001.00
1719: J. Skuciński - A. Lenda, 9.0, MP EW 1 NTE S7-1 10031.00
1719: J. Skuciński - A. Lenda, 9.0, MP EW 4 SxN HQ-1 20050.00
1719: J. Skuciński - A. Lenda, 9.0, MP EW 4 HE C4= 42050.00
1923: K. Dziadkowiec - M. Adamczyk, 12.0, MP EW 3 DW H6+1 13084.00
1923: K. Dziadkowiec - M. Adamczyk, 12.0, MP EW 5 DE H3-2 10058.00
1923: K. Dziadkowiec - M. Adamczyk, 12.0, MP EW 3 NTS D5+1 43014.00
2139: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP NS 3 NTS S2+2 66089.00
2139: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP NS 4 HS SK-1 5042.00
2139: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP NS 2 HW S4+2 17039.00
2248: M. Nanke - J. Batko, 10.0, MP NS 4 HW S6+1 65045.00
2248: M. Nanke - J. Batko, 10.0, MP NS 2 SS HJ= 11083.66
2248: M. Nanke - J. Batko, 10.0, MP NS 3 NTN H8+2 66074.00
 +/-
 WYNIK49.08
 MIEJSCE60