Turniej na maksy

Środa, 7 marca 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 20: M. Jarosz - B. Bańkowski, 7.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
630: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP EW 3 NTE D2+1 63068.00
630: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP EW 4 SE HT= 62087.00
630: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP EW 4 HW CT-1 508.92
1114: K. Lenda - K. Pomorski, 9.0, MP NS 1 HE H4-2 20094.00
1114: K. Lenda - K. Pomorski, 9.0, MP NS 3 SW DT= 14069.00
1114: K. Lenda - K. Pomorski, 9.0, MP NS 4 HE DA= 42050.00
1246: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP NS 3 CW C3+1 13041.00
1246: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP NS 5 CN H4= 60041.84
1246: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP NS 3 NTN C6+3 49046.00
1241: B. Batkiewicz - J. Prajsnar, 12.0, MP NS 3 HW CA= 14070.00
1241: B. Batkiewicz - J. Prajsnar, 12.0, MP NS 1 HE DT+1 11030.00
1241: B. Batkiewicz - J. Prajsnar, 12.0, MP NS 3 NTN C7= 40069.00
1212: R. Cieślik - B. Lesiecka, 9.5, MP NS 6 HW S6-2 20096.00
1212: R. Cieślik - B. Lesiecka, 9.5, MP NS 3 SS HJ-1 5053.06
1212: R. Cieślik - B. Lesiecka, 9.5, MP NS 3 NTN C4+1 63029.00
1528: G. Plutecka - A. Plutecki, 2.0, MP EW 6 CxS SQ-1 10059.00
1528: G. Plutecka - A. Plutecki, 2.0, MP EW 3 NTE SK= 60067.00
1528: G. Plutecka - A. Plutecki, 2.0, MP EW 2 DS SK= 9044.00
1622: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP EW 3 NTE D6+2 66071.00
1622: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP EW 3 NTE SJ-1 5042.00
1622: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP EW 3 SxN H8-2 50099.00
1710: J. Barczyk - A. Borek, 12.0, MP EW 3 NTE H6-1 10028.00
1710: J. Barczyk - A. Borek, 12.0, MP EW 5 HxN DA= 6502.00
1710: J. Barczyk - A. Borek, 12.0, MP EW 2 SN H6= 11053.00
1834: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP NS 3 NTN H8+1 63065.00
1834: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP NS 4 HS SK-2 10018.00
1834: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP NS 2 HE C9+1 14076.00
 +/-
 WYNIK54.70
 MIEJSCE25