Turniej na maksy

Środa, 7 marca 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 19: J. Skuciński - A. Lenda, 9.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
716: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP NS 3 NTE D4+2 66029.00
716: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP NS 2 DxN SA-1 10018.00
716: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP NS 4 DW SA= 13042.00
942: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP NS 2 NTN SA+2 18028.00
942: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP NS 4 HS SK-1 5042.00
942: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP NS 1 NTxN HJ-2 5004.00
1045: A. Brodowski - M. Gil, 3.5, MP NS 6 HW S6= 14304.00
1045: A. Brodowski - M. Gil, 3.5, MP NS 2 SS HJ+1 14094.88
1045: A. Brodowski - M. Gil, 3.5, MP NS 3 NTN H8+2 66074.00
1141: B. Batkiewicz - J. Prajsnar, 12.0, MP NS 3 CW DA+1 13041.00
1141: B. Batkiewicz - J. Prajsnar, 12.0, MP NS 5 NTS C9-1 10011.24
1141: B. Batkiewicz - J. Prajsnar, 12.0, MP NS 3 NTN D9+3 49046.00
1140: A. Kuśper - M. Grzemowski, 0.5, MP NS 3 HW D5= 14070.00
1140: A. Kuśper - M. Grzemowski, 0.5, MP NS 2 HE DT-2 10095.00
1140: A. Kuśper - M. Grzemowski, 0.5, MP NS 3 SS D8+2 20057.00
1110: J. Barczyk - A. Borek, 12.0, MP EW 5 HxE CA= 85096.00
1110: J. Barczyk - A. Borek, 12.0, MP EW 3 DE SK+2 15024.00
1110: J. Barczyk - A. Borek, 12.0, MP EW 2 SW D7-1 5051.00
1615: J. Młyńczyk - P. Stopa, 26.0, MP EW 3 NTW S8= 60029.00
1615: J. Młyńczyk - P. Stopa, 26.0, MP EW 4 HE HT= 62087.00
1615: J. Młyńczyk - P. Stopa, 26.0, MP EW 4 HE H2= 42076.92
1722: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP NS 1 NTE S7-1 10069.00
1722: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP NS 4 SxN HQ-1 20050.00
1722: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP NS 4 HE C4= 42050.00
2021: P. Radzikowski - P. Ludwikowski, 14.0, MP EW 3 DW HT+1 13084.00
2021: P. Radzikowski - P. Ludwikowski, 14.0, MP EW 4 HxN DA= 59021.00
2021: P. Radzikowski - P. Ludwikowski, 14.0, MP EW 4 SN H3-1 5069.00
 +/-
 WYNIK50.48
 MIEJSCE56