Turniej na maksy

Środa, 7 marca 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 14: K. Lenda - K. Pomorski, 9.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
118: M. Kraśnicki - M. Sobczak, 16.0, LD/DS EW 3 DE D2+1 13084.00
118: M. Kraśnicki - M. Sobczak, 16.0, LD/DS EW 4 HN D2= 42041.00
118: M. Kraśnicki - M. Sobczak, 16.0, LD/DS EW 3 DxE D2-4 11003.00
444: M. Jaworski - G. Superson, 23.0, MP EW 6 HW S4= 143096.00
444: M. Jaworski - G. Superson, 23.0, MP EW 3 SS HJ-1 5046.94
444: M. Jaworski - G. Superson, 23.0, MP EW 3 NTN H8+1 63071.00
443: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP NS 3 NTE H6+1 63059.00
443: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP NS 2 SS D7-1 5038.00
443: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP NS 3 SxS H5-2 5001.00
639: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP NS 3 NTW D3-1 5081.00
639: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP NS 3 NTN DJ+1 63069.38
639: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP NS 3 NTN S4+4 52082.00
636: M. Lankosz - J. Kalinowski, 16.0, MP NS 3 HW CK= 14070.00
636: M. Lankosz - J. Kalinowski, 16.0, MP NS 2 DxN SJ-1 2003.00
636: M. Lankosz - J. Kalinowski, 16.0, MP NS 2 SS D8+3 20057.00
817: M. Kowalski - W. Rybka, 8.0, MP EW 3 NTS S4+2 66011.00
817: M. Kowalski - W. Rybka, 8.0, MP EW 3 SxW DQ-2 30021.00
817: M. Kowalski - W. Rybka, 8.0, MP EW 1 NTN HJ-3 30087.00
813: B. Wardzała - K. Gałka, 14.0, MP NS 6 CxN SK-1 10041.00
813: B. Wardzała - K. Gałka, 14.0, MP NS 4 DE SK+1 15076.00
813: B. Wardzała - K. Gałka, 14.0, MP NS 3 SW D7-1 5049.00
1120: M. Jarosz - B. Bańkowski, 7.0, MP EW 1 HE H4-2 2006.00
1120: M. Jarosz - B. Bańkowski, 7.0, MP EW 3 SW DT= 14031.00
1120: M. Jarosz - B. Bańkowski, 7.0, MP EW 4 HE DA= 42050.00
1541: B. Batkiewicz - J. Prajsnar, 12.0, MP EW 3 NTW D8-1 1004.00
1541: B. Batkiewicz - J. Prajsnar, 12.0, MP EW 4 SE D4+1 65098.00
1541: B. Batkiewicz - J. Prajsnar, 12.0, MP EW 3 NTW CT+1 43093.92
 +/-
 WYNIK50.75
 MIEJSCE54