Turniej na maksy

Środa, 7 marca 2018

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
118Mariusz Kraśnicki
Mateusz Sobczak
7.0
9.0
LD
DS
MP/4062.4716
267Piotr Wowkonowicz
Marek Janota
11.0
2.0
WP
MA
SL/4160.9816
391Stefan Masternak
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WPWP/24460.8115
48Zdzisław Olszewski
Jerzy Olszewski
4.0
1.5
MAMA/28260.5314
596Jerzy Mścisz
Marcin Woźniak
13.0
9.0
WPWP/24459.2814
665Krzysztof Kluf
Robert Michalski
12.0
3.0
MASL/4159.2713
780Lidia Gapińska
Henryk Duszyński
1.5
4.0
WPWP/24458.0613
827Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
4.0
4.0
MPMP/4058.0412
916Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/4057.9811
1060Bartosz Matras
Ludwik Murat
7.0
4.0
LUSL/4157.8911
1193Piotr Stanikowski
Jerzy Bajka
2.5
5.0
WPWP/24457.7210
1229Tadeusz Garbacik
Andrzej Dudzik
12.0
12.0
MPMP/4057.5810
1358Adam Rydz
Janusz Kopras
2.5
4.0
SW
WP
SL/4156.939
142Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
2.5
2.0
MAMA/28256.808
1526Leszek Faber
Marek Dąbek
3.0
2.5
MPMP/4056.448
1657Grażyna Kościelny
Bogdan Kościelny
0.0
0.5
MASL/4156.317
17100Cezary Serek
Danuta Kazmucha
15.0
15.0
WP
WM
WP/24456.187
1869Dariusz Zbieg
Andrzej Rączaszek
4.0
1.0
OP
SL
SL/4156.146
1956Maciej Kędzierski
Konrad Ciborowski
2.5
11.0
MPMP/4055.855
2025Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
12.0
12.0
MPMP/4055.695
2198Andrzej Rudzki
Danuta Rudzka
1.5
1.5
WPWP/24455.414
2243Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
4.0
4.0
MPMP/4054.864
2377Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
4.0
5.0
WPWP/24454.704
2444Marek Jaworski
Grzegorz Superson
12.0
11.0
MPMP/4054.703
2520Marek Jarosz
Bartosz Bańkowski
4.0
3.0
MPMP/4054.703
2679Waldemar Nowak
Przemysław Nowakowski
4.0
2.5
WPWP/24454.683
2747Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/4054.553
2892Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
4.0
WPWP/24454.243
2971Jan Zadroga
Włodzimierz Andrejew
13.0
11.0
WP
LD
SL/4154.173
3066Alicja Rosikoń
Władysław Rosikoń
0.0
1.0
SLSL/4154.173
3142Sławomir Skocz
Artur Korzybski
2.0
2.0
MPMP/4054.073
3210Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MPMP/4054.023
3337Wacław Gąssowski
Jacek Herman
12.0
11.0
MPMP/4053.813
3436Magdalena Lankosz
Jacek Kalinowski
9.0
7.0
MPMP/4053.652
3583Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
5.0
2.5
WPWP/24453.552
36104Adam Peszke
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/24452.992
3733Andrzej Choniawko
Wit Klapper
13.0
21.0
ZP
SL
MP/4052.642
3897Przemysław Weymann
Andrzej Mazurek
11.0
11.0
WPWP/24452.592
3930Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/4052.572
4051Ewa Kwiecień
Jerzy Michałek
3.0
21.0
MP
SL
MP/4052.432
4182Jan Borychowski
Bogdan Świątek
12.0
12.0
WPWP/24452.182
4235Marcin Wilczyński
Marek Kiepura
5.0
5.0
MPMP/4052.162
4350Aleksander Jezioro
Zbigniew Przeginiak
21.0
4.0
MPMP/4052.052
444Jerzy Stanaszek
Bogusław Dziarmaga-Działyński
0.0
4.0

MA
MA/28251.751
4549Wojciech Stachnik
Tomasz Stryszawski
5.0
7.0
MPMP/4051.731
4670Stanisław Korona
Stanisław Greszta
3.0
1.5
OPSL/4151.671
4773Andrzej Wojnarowski
Ryszard Wójtowicz
7.0
9.0
OPSL/4151.521
4876Aleksandra Graczyńska
Jan Rosochowicz
4.0
2.5
WPWP/24451.511
4917Marek Kowalski
Waldemar Rybka
3.0
5.0
MPMP/4051.431
5053Zbigniew Pierzynka
Janusz Natorski
1.5
5.0
MPMP/4051.341
5188Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/24451.241
5213Bogusław Wardzała
Kazimierz Gałka
7.0
7.0
MPMP/4051.211
535Barbara Raniszewska-Musiał
Andrzej Musiał
0.0
0.0
MAMA/28250.90
5414Kazimierz Lenda
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MPMP/4050.75
5534Adam Grobler
Jacek Stasica
5.0
13.0
MPMP/4050.63
5619Jan Skuciński
Adam Lenda
5.0
4.0
MPMP/4050.48
5712Ryszard Cieślik
Barbara Lesiecka
2.5
7.0
MPMP/4049.95
5875Jan Adamczewski
Karol Mońko
11.0
4.0
WPWP/24449.19
5928Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.0
1.0
MPMP/4049.08
6022Stanisław Jaros
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4049.08
6184Marek Janik
Adam Talarczyk
5.0
0.0
WP
NZ
WP/24448.54
6281Jacek Kokociński
Marek Sosiński
5.0
7.0
WPWP/24448.42
631Piotr Nauman
Krzysztof Sokół
4.0
3.0
MAMA/28248.34
6448Marian Nanke
Jerzy Batko
5.0
5.0
MPMP/4048.28
6531Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MPMP/4048.20
6641Barbara Batkiewicz
Jan Prajsnar
9.0
3.0
MPMP/4048.03
67103Jerzy Stefanowski
Sławomir Tomaszewski
4.0
2.0
WPWP/24447.96
6864Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPSL/4147.82
69101Grażyna Winkler
Mariusz Winkler
0.0
0.0
WPWP/24447.71
7095John Catlow
Krzysztof Galubiński
2.0
2.0
WPWP/24447.67
71102Tomasz Powęzka
Tadeusz Dziadykiewicz
1.5
1.0
WPWP/24447.43
7215Jacek Młyńczyk
Piotr Stopa
13.0
13.0
MPMP/4047.41
7355Marzena Kwiecińska-Wilk
Tytus Bisping
5.0
5.0
MPMP/4047.31
7432Marcin Krawczyk
Adam Harasimowicz
12.0
4.0
MPMP/4047.29
7578Zbigniew Borejsza-Wysocki
Witold Beger
2.0
3.0
WPWP/24446.77
7674Tadeusz Urbanek
Eugeniusz Zalewski
5.0
9.0
PK
SL
SL/4146.65
7752Andrzej Majkowski
Kazimierz Chłobowski
1.0
11.0
PM
MP
MP/4046.64
7840Anna Kuśper
Michał Grzemowski
0.5
0.0
MPMP/4046.50
7911Janusz Skrzypek
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MPMP/4046.37
8021Piotr Radzikowski
Piotr Ludwikowski
9.0
5.0
MPMP/4046.31
817Wojciech Kała
Bogdan Stankiewicz
3.0
0.0
MA
MA/28245.98
8268Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.5
MPSL/4145.74
8323Kazimierz Dziadkowiec
Marek Adamczyk
5.0
7.0
MPMP/4045.70
846Barbara Leśniewska
Andrzej Leśniewski
0.0
0.0
MA/28245.65
8585Justyna Łaniewska
Krzysztof Krause
2.0
5.0
WPWP/24444.99
8639Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4044.56
8787Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
2.0
2.5
WPWP/24444.47
8899Zygfryd Banecki
Roman Wojciechowski
4.0
0.5
WPWP/24444.30
8986Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
1.0
1.0
WPWP/24444.13
9059Hanna Kowalska
Krzysztof Rohde
0.0
0.0
WMSL/4142.97
9194Sławomir Speth
Barbara Speth
1.0
1.5
WPWP/24442.89
9263Zofia Mika-Siudak
Lidia Zarębińska
0.0
0.0
MASL/4142.50
9362Ewa Zagórska-Onoszko
Tomasz Onoszko
0.0
0.0
PMSL/4141.51
9445Adam Brodowski
Magdalena Gil
0.5
3.0
MPMP/4041.03
9546Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
3.0
MPMP/4040.45
963Sławomir Rokicki
Hubert Kędziorek
2.0
1.5
MAMA/28240.05
9738Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4039.38
9872Elżbieta Stęczniewska
Krzysztof Ziewacz
0.0
5.0
MA
MP
SL/4137.97
9924Antoni Paja
Aleksander Wodyński
4.0
3.0
MPMP/4037.83
1009Czesław Usarz
Eugeniusz Somogyi
1.0
1.5
MPMP/4036.80
10189Ligia Banaszak
Eugeniusz Kubiak
0.0
0.5
WPWP/24436.77
10254Andrzej Żugaj
Bogusław Żugaj
1.0
1.0
MPMP/4036.23
10361Barbara Krasuska
Ewa Rosikon
0.0
0.0
MA
SL
SL/4135.80
10490Maciej Wybranowski
Maciej Ropelewski
4.0
0.0
WP
MA
WP/24433.64

Statystyka ośrodków...