Turniej na maksy

Czwartek, 1 marca 2018

Wyniki z 10 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
150Andrzej Trygar
Tadeusz Rejdych
12.0
7.0
MPMP/4064.9215
279Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
3.0
PKPK/5163.9315
377Jerzy Kozłowski
Adam Waśko
3.0
5.0
MPMP/4563.8114
443Janusz Pietrzak
Janusz Tomaszczuk
5.0
2.0
MAMA/5863.1514
525Leon Kubicki
Dariusz Borysow
3.0
5.0
KPKP/16063.1113
630Andrzej Jarmużek
Jarosław Żurawski
4.0
4.0
KPKP/5063.0613
792Ryszard Wójtowicz
Andrzej Wojnarowski
9.0
7.0
OPSL/4162.4412
897Aleksandra Cichoń
Artur Antoniak
0.0
1.0
SL
MA
SL/4162.3112
9104Hanna Kowalska
Krzysztof Rohde
0.0
0.0
WMSL/4160.7611
10107Waldemar Kożuchowski
Przemysław Maliszewski
4.0
4.0
WPWP/25260.1511
1142Bogdan Kakietek
Jacek Koter
5.0
5.0
MAMA/5859.5110
1244Stanisław Stachlewski
Elżbieta Wróblewska
9.0
4.0
MAMA/5859.179
1334Marian Nieznański
Czesław Plachimowicz
7.0
5.0
LBLB/12759.139
1437Roman Zieliński
Marek Marciniak
0.0
3.0
NZ
LB
LB/12758.928
1566Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.0
MPMP/4057.998
1646Adam Łaszczotko
Waldemar Kostrzewa
4.0
4.0
MAMA/5857.597
1787Jan Warchoł
Stanisław Pruś
2.5
5.0
PKPK/5157.147
1899Stanisław Drwal
Władysław Rosikoń
2.5
1.0
MP
SL
SL/4157.056
19112Ryszard Sawicki
Paweł Sosnowski
5.0
4.0
WPWP/25256.906
20109Piotr Solecki
Stanisław Janik
7.0
13.0
WP
LB
WP/25256.735
2110Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
4.0
DSDS/6756.605
2275Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
0.0
0.0
MPMP/4556.424
236Joanna Kokot
Mateusz Strzelczyk
2.0
2.0
DSDS/6756.194
2465Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.0
1.0
MPMP/4055.703
2529Czesław Bury
Józef Palewicz
4.0
4.0
KPKP/5055.293
26102Joanna Kotarba
Paweł Kotarba
4.0
4.0
MPSL/4155.203
2791Adam Rydz
Włodzimierz Andrejew
2.5
11.0
SW
LD
SL/4155.193
2862Waldemar Rybka
Janusz Natorski
5.0
5.0
MPMP/4055.003
29108Andrzej Małdziński
Paweł Kierszka
4.0
3.0
WPWP/25254.923
308Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/6754.853
314Jerzy Gładysz
Tomasz Struzik
12.0
5.0
DSDS/6754.773
329Arkadiusz Poziemski
Wojciech Okuniewski
2.5
2.0
DS
SL
DS/6754.683
3324Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.0
1.5
KPKP/16054.633
3427Jerzy Kowalski
Bogdan Zieliński
13.0
5.0
KPKP/5054.533
3559Robert Podsiadły
Marek Heichel
4.0
3.0
MPMP/4054.472
3618Sławomir Biurkowski
Andrzej Sekuła
3.0
7.0
KPKP/16054.432
3738Krystyna Lindner
Ryszard Boberski
2.5
3.0
LBLB/12754.362
3898Jan Zadroga
Ludwik Murat
13.0
4.0
WP
LU
SL/4154.272
3963Dorota Gadaś
Jerzy Bałon
3.0
2.0
MPMP/4054.202
4081Marek Szczudło
Jerzy Matelowski
2.0
3.0
PKPK/5154.112
4112Michał Drankiewicz
Marcin Mirecki
2.0
0.5
DSDS/6754.072
421Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6753.762
4345Włodzimierz Rutkowski
Marek Jefremienko
4.0
0.0
MAMA/5853.732
447Sławek Robel
Zbigniew Sosna
5.0
4.0
KP
DS
DS/6753.512
4520Elżbieta Czerwińska
Włodzimierz Żurawicz
2.5
3.0
KPKP/16053.422
46105Halina Hann
Krzysztof Kluf
0.0
12.0
PM
MA
SL/4153.332
4771Tadeusz Śliwiński
Władysław Uryga
0.0
3.0
MPMP/4553.321
4819Maria Pruchniewska
Krzysztof Kafarski
1.0
1.5
KP
ZP
KP/16053.121
4953Władysław Kaczor
Zbigniew Gruszecki
4.0
4.0
MPMP/4053.011
5036Krzysztof Hajkowski
Jacek Rybacki
9.0
4.0
LBLB/12752.941
5148Wacław Gąssowski
Jan Prajsnar
12.0
3.0
MPMP/4052.761
5254Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.0
5.0
MPMP/4052.471
5313Adam Marcinowski
Lech Warężak
7.0
11.0
DSDS/6752.461
542Jan Marcinkowski
Aleksander Skorupa
4.0
5.0
DSDS/6751.921
55110Adam Piszczek
Tadeusz Bryła
1.5
0.5
WPWP/25251.871
5684Jacek Gąsiorek
Marek Naprawa
2.5
0.0
PK
PK/5151.111
5721Krzysztof Kusowski
Lech Borzęcki
0.0
1.5

KP
KP/16050.741
5867Mirosław Tomana
Janusz Rżewski
1.5
5.0
MPMP/4050.61
59106Stefan Samól
Tomasz Solarski
3.0
3.0
WPWP/25250.39
6095Tadeusz Urbanek
Eugeniusz Zalewski
5.0
9.0
PK
SL
SL/4150.26
6133Mirosław Jedynak
Czesław Szymański
2.5
3.0
LBLB/12750.26
6239Wiesław Skowron
Mirosław Zacharewicz
4.0
4.0
LBLB/12749.86
6376Barbara Miś
Norbert Oleksy
1.0
0.0
MPMP/4549.72
6432Andrzej Niziałek
Ryszard Góralski
2.5
2.0
LBLB/12749.40
6570Janina Dziedzina
Bogdan Łukasik
0.0
0.5
MPMP/4549.22
6623Elżbieta Zalewska
Justyna Graniczny
2.5
2.0
KPKP/16048.98
67115Jerzy Cebo
Dariusz Szopieraj
3.0
3.0
WPWP/25248.74
6883Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
2.0
PKPK/5148.62
6958Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
2.5
MPMP/4048.58
7073Stanisław Wrona
Stanisław Drużkowski
0.0
0.0
MPMP/4548.53
7149Hanna Leskiewicz
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MPMP/4048.49
7280Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/5148.42
7368Jacek Herman
Jerzy Michałek
11.0
21.0
MP
SL
MP/4048.03
7460Andrzej Kopański
Robert Rostek
3.0
3.0
MP
LU
MP/4047.83
7586Damian Smulski
Zygmunt Szczudło
3.0
2.0
PKPK/5147.71
7655Ewa Kwiecień
Piotr Stefanów
3.0
2.0
MPMP/4047.69
77101Robert Michalski
Jan Sztuba
3.0
1.5
MA
WP
SL/4147.67
7893Stanisław Greszta
Stanisław Korona
1.5
3.0
OPSL/4147.16
7952Marek Pietrzak
Halina Samborek
2.0
2.0
MPMP/4046.48
8051Tadeusz Biernat
Adam Brodowski
12.0
0.5
MPMP/4046.34
8156Halina Święch
Bolesław Zysek
7.0
1.5
MPMP/4046.18
82114Mariusz Kłodziński
Zbigniew Dytko
0.0
2.0

WP
WP/25246.18
8315Aleksander Czajka
Anna Jankowska
7.0
3.0
DSDS/6746.13
8494Dariusz Zbieg
Andrzej Rączaszek
4.0
1.0
OP
SL
SL/4145.85
8528Lucyna Gozdek
Leszek Gozdek
1.5
2.0
KPKP/5045.67
86113Jan Olkowicz
Jerzy Stypiński
4.0
3.0
WPWP/25245.43
8790Ewa Rosikoń
Alicja Rosikoń
0.0
0.0
SLSL/4145.26
88103Dorota Sikorska-Piesiewicz
Andrzej Piesiewicz
1.5
5.0
MASL/4145.04
8961Marek Orłowicz
Anna Orłowicz
2.5
0.0
MPMP/4044.94
9089Ewa Zagórska-Onoszko
Tomasz Onoszko
0.0
0.0
PMSL/4144.41
9196Janina Orłowska
Marek Janota
1.0
2.0
MASL/4144.08
923Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
5.0
7.0
DSDS/6743.13
9372Stanisław Włodek
Jan Jagielski
0.0
0.0
MPMP/4542.99
9426Jerzy Bronisławski
Jerzy Powalisz
5.0
2.0
KPKP/5042.42
95100Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPSL/4141.51
965Wojciech Szałapak
Janusz Kowalski
4.0
1.5
DSDS/6741.30
97111Zbigniew Senski
Józef Murawski
0.5
0.5
WPWP/25240.14
9878Andrzej Janda
Wiesława Rusek
5.0
0.5
PKPK/5140.09
99117Andrzej Malenta
Robert Zalewski
5.0
0.0
WP
WP/25239.78
10047Daniel Wacławek
Ilona Ziółkowska
2.0
0.5
MAMA/5839.11
10131Lech Kobajło
Ryszard Kurpios
1.0
1.5
KPKP/5039.03
10211Wojciech Skonieczny
Waldemar Majewski
5.0
4.0
DSDS/6738.95
10316Andrzej Bojda
Witold Kubica
0.5
0.0
DSDS/6738.92
10485Zdzisław Żuber
Marek Rusek
3.0
2.5
PKPK/5138.86
10540Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
MA
MA/5838.43
10622Ewa Malka
Piotr Kruczkowski
0.5
0.0
KPKP/16038.26
10757Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MPMP/4038.06
10864Robert Czeryna
Elżbieta Powązka
0.0
0.0
MPMP/4036.94
10974Aleksandra Wołowiec
Janina Smolarek
0.0
0.0
MPMP/4536.01
11017Ryszard Kuczewski
Adam Szmidt
0.0
0.0
KP/16033.32
11141Zbigniew Rzeczycki
Grażyna Rzeczycka
0.0
0.0
MAMA/5829.31
11288Elżbieta Stęczniewska
Lidia Zarębińska
0.0
0.0
MASL/4128.21
11335Waldemar Prażanowski
Wojciech Felsztyński
0.5
1.0
LBLB/12725.13

Statystyka ośrodków...