Turniej na maksy
Środa, 19 lutego 2014
Wyniki z 3 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
3
35
Wacław Gąssowski
Aleksander Wójcik
12.0
4.0
MP
MP/40
60.26
18
4
10
Kazimierz Lenda
Leszek Kirsz
4.0
4.0
MP
MP/40
59.72
16
5
31
Magdalena Lankosz
Maciej Stefaniuk
7.0
12.0
MP
MP/40
58.64
15
6
41
Piotr Mądry
Bartłomiej Igła
12.0
7.0
MP
MP/40
58.62
14
7
24
Stanisław Jaros
Bogusław Wardzała
4.0
7.0
MP
MP/40
58.00
12
9
13
Aleksander Jezioro
Jerzy Michałek
19.0
18.0
MP
SL
MP/40
57.25
10
11
40
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
7.0
7.0
MP
MP/40
56.03
7
14
18
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
4.0
7.0
MP
MP/40
54.93
4
15
42
Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
7.0
7.0
MP
MP/40
54.82
4
16
8
Grzegorz Superson
Reginald Sukiennik
7.0
7.0
MP
MP/40
54.69
4
17
39
Tadeusz Garbacik
Wit Klapper
7.0
19.0
MP
MP/40
54.26
4
18
4
Marek Jachimczyk
Janusz Matiolański
7.0
7.0
MP
MP/40
54.14
3
19
33
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
7.0
7.0
MP
MP/40
53.73
3
20
1
Michał Tuszyński
Piotr Radzikowski
2.5
7.0
MP
MP/40
53.07
3
21
43
Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Ireneusz Szulc
1.0
2.5
MP
DS
MP/40
52.63
3
22
34
Jacek Klimczak
Tomasz Stryszawski
7.0
4.0
MP
MP/40
52.30
3
23
2
Janusz Natorski
Janusz Wrześniak
2.5
1.0
MP
MP/40
51.98
2
24
9
Włodzimierz Wala
Jerzy Pasich
19.0
7.0
MP
MP/40
51.74
2
26
19
Jacek Kalinowski
Kazimierz Chłobowski
7.0
7.0
MP
MP/40
51.30
2
28
14
Marek Jaworski
Janusz Szyszkowski
7.0
12.0
MP
MP/40
50.38
1
29
15
Józef Barczyk
Marek Adamczyk
4.0
4.0
MP
MP/40
50.33
1
30
7
Czesław Myszczyszyn
Szczepan Kaczka
2.5
2.5
MP
MP/40
50.29
1
31
3
Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MP
MP/40
50.16
1
32
32
Maksymilian Chodacki
Katarzyna Michałek
2.0
7.0
SL
MP/40
49.72
33
11
Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
2.0
2.5
MP
MP/40
49.68
34
37
Tadeusz Biernat
Bogdan Palczyński
12.0
7.0
MP
MP/40
49.63
35
25
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
4.0
7.0
MP
MP/40
49.59
37
38
Konrad Ciborowski
Witold Stachnik
7.0
7.0
MP
MP/40
49.19
38
44
Marek Kiepura
Adam Matyasik
4.0
4.0
MP
MP/40
49.07
39
29
Wojciech Strzemecki
Maciej Kliś
18.0
1.5
PK
MP
MP/40
48.69
40
27
Jan Skuciński
Andrzej Borek
4.0
4.0
MP
MP/40
48.68
43
16
Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
7.0
12.0
MP
MP/40
47.27
45
21
Zdzisław Gędłek
Adam Lenda
4.0
2.5
MP
MP/40
45.89
46
17
Ewa Kwiecień
Bożena Czarska
2.0
7.0
MP
MP/40
45.38
47
28
Włodzimierz Wierzbicki
Leszek Ochał
4.0
2.0
MP
MP/40
45.31
49
36
Artur Stanek
Marek Orłowicz
0.5
2.0
MP
MP/40
43.84
50
6
Wiesław Sawa
Mieczysław Szwarc
2.0
2.5
MP
MP/40
43.77
51
23
Adam Serafin
Kazimierz Gałka
4.0
4.0
MP
MP/40
43.43
52
12
Mirosław Kwiatkowski
Janusz Sokołowski
1.5
0.0
MP
MP/40
43.15
53
26
Małgorzata Praszałowicz
Tytus Bisping
4.0
4.0
MP
MP/40
42.18
54
22
Adam Owoc
Jan Pawlikowski
1.5
1.5
MP
MP/40
41.92
56
30
Jerzy Batko
Marian Nanke
4.0
4.0
MP
MP/40
39.90
59
20
Aleksandra Jurkiewicz
Stanisław Mierzwa
4.0
7.0
MP
MP/40
38.88
60
5
Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
0.5
0.5
MP
MP/40
35.56
Statystyka ośrodków...