Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 15 lutego 2018

Wyniki z 9 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
186Anna Maduzia
Marcin Dobrowolski
5.0
7.0
WPWP/2472.4072.7016
293Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/24768.1516
333Przemysław Kacprzak
Janusz Piwoński
3.0
1.5
KPKP/16064.7715
414Małgorzata Turska-Marcinowska
Lech Warężak
7.0
11.0
DSDS/6760.2315
560Stanisław Prokuszki
Piotr Markiewicz
4.0
5.0
MPMP/3173.6051.8614
6118Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
13.0
12.0
WPWP/2923.6050.9013
7114Tomasz Freitag
Remigiusz Kaźmierczak
5.0
3.0
WP
DS
WP/2923.6044.2213
826Roland Lippik
Marian Kupnicki
5.0
17.0
DS
KP
DS/723.6043.8012
956Adam Krysa
Jarosław Jurkiewicz
9.0
13.0
PKMP/3173.6043.2412
1040Małgorzata Wachowska
Marcin Radwański
0.0
0.0
MA
MP
MA/412.4038.1311
1117Mirosław Fechner
Piotr Kulesza
7.0
7.0
DSDS/6737.9211
1236Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KPKP/16037.3710
1373Marek Bukowski
Józef Grewling
5.0
7.0
WPWP/1203.6035.5610
14108Romuald Bartoszko
Radzisław Oczkowicz
5.0
4.0
WPWP/2523.6035.109
1524Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/723.6033.129
16111Przemysław Maliszewski
Waldemar Kożuchowski
4.0
4.0
WPWP/2523.6032.808
1790Sławomir Piechocki
Marcin Pędziński
9.0
15.0
LB
WP
WP/24732.537
1851Agata Nowicz
Jacek Kowalewski
1.5
2.0
PM
MA
MA/4130.977
1913Marek Bałdysz
Tomasz Struzik
13.0
5.0
DSDS/6730.156
2080Witold Szczepaniak
Jerzy Bajka
5.0
5.0
WPWP/2472.4029.426
2159Przemysław Zawada
Andrzej Hycnar
17.0
13.0
MA
PK
MP/3173.6029.345
2241Ewa Orłowska
Zdzisław Gumkowski
0.0
0.0
MAMA/412.4028.605
2337Irena Chodorowska
Krzysztof Ziewacz
18.0
5.0
MA
MP
MA/412.4027.214
2471Łukasz Lis
Tomasz Mielcarek
2.5
3.0
WPWP/1203.6026.874
259Arkadiusz Poziemski
Krzysztof Ćwik
2.5
5.0
DSDS/6726.214
266Barbara Radomska
Anna Jankowska
3.0
3.0
DSDS/6726.104
2720Jan Kulczycki
Janusz Kozioł
2.0
2.0
DSDS/723.6025.043
2896Bartosz Kaczmarek
Grzegorz Jędrzejewski
2.5
4.0
WPWP/24724.473
2963Wacław Sypień
Ryszard Skotarski
5.0
12.0
MP
MA
MP/31724.363
3016Paul Kokot
Szymon Armata
1.5
1.0
DSDS/6723.583
3170Stefan Gronowski
Arkadiusz Pohl
0.0
1.0
WPWP/1203.6023.563
325Janusz Drozdowski
Zbigniew Sosna
12.0
4.0
DSDS/6723.033
3343Andrzej Biliński
Jacek Sroczyński
0.0
0.0
DSMA/412.4022.943
34117Jan Kuczera
Ryszard Olenderek
7.0
12.0
WPWP/2923.6022.923
3535Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
 
KP/16022.683
3610Joanna Kokot
Dominika Ocylok
2.0
2.0
DSDS/6718.853
3727Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/723.6018.622
3899Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
3.0
WPWP/24718.152
39110Ryszard Sawicki
Paweł Sosnowski
5.0
4.0
WPWP/2523.6016.662
4039Alicja Pers
Jan Chodorowski
0.0
18.0
MAMA/412.4016.202
4131Andrzej Sekuła
Sławomir Biurkowski
7.0
3.0
KPKP/16016.012
42104Andrzej Małdziński
Wiesław Hilbrecht
4.0
5.0
WPWP/2523.6015.922
43112Piotr Solecki
Stanisław Janik
7.0
13.0
WP
LB
WP/2523.6015.692
4487Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WPWP/2472.4015.272
4582Paweł Łuczak
Kajetan Wroński
1.5
2.5
WPWP/2472.4013.392
46113Mieczysław Frąckowiak
Daniel Mrugała
3.0
0.5
WPWP/2923.6010.632
47102Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPWP/24710.582
4875Małgorzata Zielonacka
Piotr Czarnecki
2.0
2.0
WPWP/2472.4010.471
4948Krzysztof Chełstowski
Grzegorz Głowacki
1.5
1.0
PMMA/412.409.991
50105Jerzy Cebo
Dariusz Szopieraj
3.0
3.0
WPWP/2523.609.611
5125Ryszard Suder
Albina Suder
3.0
2.5
DSDS/723.607.301
5285Wiesław Rakowski
Roman Wojciechowski
0.5
0.5
WPWP/2472.405.041
53120Mirosław Drabczyński
Andrzej Wójtowicz
2.5
2.0
DSWP/2923.603.151
54121Paweł Galuba
Jacek Śmiatacz
1.0
1.5
DSWP/2923.602.971
5568Marek Grewling
Tadeusz Grewling
2.5
2.0
KP
WP
WP/1203.602.121
5623Marek Drecki
Ewa Sokolińska
7.0
1.0
DSDS/723.601.861
5758Leszek Gabriel
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MPMP/3173.601.391
5842Małgorzata Golec
Andrzej Gintrowicz
1.5
0.0
SW
WP
MA/412.401.141
5972Włodzimierz Matłoka
Jerzy Wilczek
0.0
3.0
WPWP/1203.600.78
6065Michał Futro
Grzegorz Samol
3.0
4.0
WPWP/1203.600.10
618Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/670.05
6257Artur Łysakowski
Andrzej Pietrucha
3.0
7.0
MPMP/3173.60-0.91
63101Aleksandra Graczyńska
Jan Rosochowicz
4.0
2.5
WPWP/247-1.64
6491Adam Peszke
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/247-1.78
6595Andrzej Ostrowski
Krystian Ostrowski
2.0
2.0
WPWP/247-2.98
6644Joanna Cichocka
Mariusz Marzec
0.0
0.0
MAMA/412.40-3.04
6761Zbigniew Szkołut
Bronisław Micek
5.0
7.0
MPMP/3173.60-3.42
6883Barbara Podgórska
Krzysztof Galubiński
4.0
2.0
WPWP/2472.40-5.41
6945Bronisława Sroczyńska
Mariusz Jażdżewski
0.0
0.0
DS
PM
MA/412.40-5.78
7066Janusz Jędrzejewski
Andrzej Kot
5.0
2.5
WPWP/1203.60-5.81
713Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
5.0
DS
KP
DS/67-6.20
7229Maria Pruchniewska
Krzysztof Kafarski
1.0
1.5
KP
ZP
KP/160-6.37
7394Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
2.0
2.5
WPWP/247-6.39
7478Wojciech Witkowski
Tadeusz Lejwoda
2.0
3.0
WPWP/2472.40-6.54
7588Wojciech Przybylski
Eugeniusz Kubiak
0.5
0.5
WPWP/2472.40-8.00
7619Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/723.60-9.47
7798Jan Pędziński
Sophia Bałdysz
3.0
5.0
WP
DS
WP/247-9.85
7818Bohdan Mazur
Samuel Bałdysz
13.0
4.0
DSDS/67-9.88
7947Marek Farecki
Ryszard Pietrzak
0.0
0.5
PM
MA
MA/412.40-11.09
80107Jan Olkowicz
Jerzy Stypiński
4.0
3.0
WPWP/2523.60-12.02
8115Dominik Michniewski
Wojciech Szałapak
1.5
4.0
DSDS/67-12.17
82103Andrzej Malenta
Tomasz Pawłowski
5.0
1.0
WPWP/2523.60-12.60
834Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/67-13.74
8481Kajetan Gościański
Szymon Graś
1.5
1.0
WPWP/2472.40-14.37
8579Lidia Gapińska
Rafał Milinkiewicz
1.5
0.5
WPWP/2472.40-14.39
8649Grażyna Rzeczycka
Zbigniew Rzeczycki
0.0
0.0
MAMA/412.40-19.46
8767Roman Kowal
Franciszek Szklennik
0.0
0.0
WPWP/1203.60-19.93
8812Stanisław Greszta
Stanisław Korona
1.5
3.0
OPDS/67-20.23
8950Maria Błoszyk
Marek Błoszyk
0.0
0.0
MAMA/41-20.96
9053Jerzy Wielgus
Robert Mostek
4.0
4.0
MPMP/3173.60-22.54
91116Zdzisława Zabłocka
Dariusz Pannek
2.5
2.5
DSWP/2923.60-23.09
9297Krzysztof Staśkiewicz
Piotr Portala
2.5
2.5
WPWP/247-23.35
9355Ziemowit Sacha
Kazimierz Banek
1.0
7.0
MPMP/3173.60-24.51
9476Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/2472.40-27.18
9554Wiesława Kotelon
Dominik Drwal
2.5
0.0
MPMP/3173.60-27.86
9634Janusz Chaberski
Piotr Kruczkowski
0.5
0.0
KPKP/160-29.89
9769Maria Kowal
Marta Smętek
0.0
0.0
WPWP/1203.60-30.84
9811Wojciech Skonieczny
Waldemar Majewski
5.0
4.0
DSDS/67-30.87
99100Małgorzata Węglewska
Zygfryd Banecki
0.5
4.0
WPWP/247-32.47
10062Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
4.0
11.0
MPMP/3173.60-34.94
10189Piotr Biderman
Andrzej Gruszecki
3.0
0.0
WP
NZ
WP/247-35.89
102115Roman Żyto
Ryszard Wojtala
4.0
3.0
DSWP/2923.60-36.83
10346Mariola Miklaszewska
Teresa Roszkowska-Śliź
0.0
0.0
MA
WM
MA/412.40-37.98
10422Tadeusz Kazimirowicz
Piotr Rapacki
0.0
1.5
DSDS/723.60-38.74
1057Marek Bisikiewicz
Wiesław Pawłowski
0.0
0.0
DSDS/67-39.17
10684Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
LDWP/2472.40-39.18
10792Janusz Kopras
Jerzy Fiksiński
4.0
3.0
WPWP/247-39.52
108119Tomasz Dorobek
Mirosław Powązka
3.0
3.0
DSWP/2923.60-42.47
10938Janina Kalinowska
Elżbieta Sosnowska
0.0
0.0
MAMA/412.40-45.67
11021Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DSDS/723.60-49.14
1112Mateusz Strzelczyk
Andrzej Suchodolski
2.0
4.0
DSDS/67-50.27
11230Lech Borzęcki
Krzysztof Kusowski
1.5
0.0
KP
 
KP/160-50.67
11332Elżbieta Czerwińska
Paweł Łęcki
2.5
3.0
KPKP/160-53.89
1141Sławomir Zagórski
Jerzy Neter
2.5
5.0
DSDS/67-63.59
115109Zbigniew Senski
Józef Murawski
0.5
0.5
WPWP/2523.60-68.76

Statystyka ośrodków...