Turniej na maksy

Czwartek, 15 lutego 2018

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
11Mirosław Zacharewicz
Wiesław Skowron
4.0
4.0
LBLB/12762.5910
235Tadeusz Garbacik
Zbigniew Sagan
12.0
9.0
MPMP/4061.2010
332Janusz Natorski
Stanisław Jaros
5.0
5.0
MPMP/4060.729
43Czesław Szymański
Mirosław Jedynak
3.0
2.5
LBLB/12759.038
541Adam Kutszyński
Sławomir Maciejewski
1.0
5.0
MP
WP
MP/4558.337
630Halina Święch
Bolesław Zysek
7.0
1.5
MPMP/4057.707
752Andrzej Janda
Bogdan Rojkowicz
5.0
5.0
PKPK/5157.646
820Adam Brodowski
Tadeusz Biernat
0.5
12.0
MPMP/4057.335
950Jerzy Kozłowski
Adam Waśko
3.0
5.0
MPMP/4557.205
1059Damian Smulski
Zbigniew Wilisowski
3.0
5.0
PKPK/5156.944
1118Robert Sadowski
Robert Siedlecki
5.0
5.0
MAMA/5856.103
125Marian Nieznański
Stanisław Kotas
7.0
5.0
LBLB/12756.082
1342Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
0.0
0.0
MPMP/4555.562
147Skarbimir Kozar
Ryszard Boberski
5.0
3.0
LBLB/12755.302
1534Andrzej Trygar
Tadeusz Rejdych
12.0
7.0
MPMP/4055.082
1614Dariusz Gelo
Włodzimierz Rutkowski
1.5
4.0
MAMA/5854.492
1748Stanisław Wrona
Stanisław Drużkowski
0.0
0.0
MPMP/4553.912
1813Bogdan Kakietek
Jacek Koter
5.0
5.0
MAMA/5853.142
1938Piotr Stefanów
Paweł Skałacki
2.0
7.0
MPMP/4052.902
2021Czesław Usarz
Eugeniusz Somogyi
1.0
1.5
MPMP/4052.742
2127Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/4052.421
2260Jerzy Matelowski
Jan Warchoł
3.0
2.5
PKPK/5152.171
2316Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MAMA/5851.911
2425Janusz Rżewski
Mirosław Tomana
5.0
1.5
MPMP/4051.581
2526Władysław Kaczor
Zbigniew Gruszecki
4.0
4.0
MPMP/4051.221
2615Adam Łaszczotko
Waldemar Kostrzewa
4.0
4.0
MAMA/5850.591
2717Janusz Pietrzak
Piotr Szwarclos
5.0
2.0
MAMA/5850.011
2857Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/5149.831
2946Janina Dziedzina
Bogdan Łukasik
0.0
0.5
MPMP/4549.74
3023Robert Rostek
Andrzej Kopański
3.0
3.0
LU
MP
MP/4049.60
314Marek Marciniak
Ryszard Markowski
3.0
4.0
LBLB/12749.39
3239Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
1.5
MPMP/4049.34
3351Izabella Klar
Wiesława Rusek
2.5
0.5
PKPK/5148.96
3433Tytus Bisping
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MPMP/4048.60
3522Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
4.0
MPMP/4047.53
3643Janina Smolarek
Aleksandra Wołowiec
0.0
0.0
MPMP/4547.31
3754Zdzisław Żuber
Marek Rusek
3.0
2.5
PKPK/5147.22
3819Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
2.5
MPMP/4046.99
399Ryszard Góralski
Andrzej Niziałek
2.0
2.5
LBLB/12746.44
53Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
3.0
PKPK/5146.44
4158Marek Naprawa
Jacek Gąsiorek
0.0
2.5

PK
PK/5146.09
4237Halina Samborek
Marek Pietrzak
2.0
2.0
MPMP/4045.11
4356Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
2.0
PKPK/5144.70
4444Tadeusz Śliwiński
Wiktor Sobczyński
0.0
0.0
MPMP/4544.53
456Andrzej Włodarczak
Roman Zieliński
2.5
0.0
LB
LB/12744.01
4645Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
0.0
0.0
MPMP/4543.92
4731Wacław Gąssowski
Stanisław Dynowski
12.0
4.0
MPMP/4043.63
4828Barbara Batkiewicz
Maria Krasowska
9.0
4.0
MPMP/4042.62
4936Robert Podsiadły
Marek Heichel
4.0
3.0
MPMP/4042.30
5029Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.0
2.5
MPMP/4041.61
5124Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.0
1.0
MPMP/4040.69
528Grzegorz Hajkowicz
Hubert Nehring
1.5
1.5
LBLB/12740.63
5347Robert Wasyliw
Jan Jagielski
0.0
0.0
MPMP/4539.50
542Waldemar Prażanowski
Wojciech Felsztyński
0.5
1.0
LBLB/12736.55
5512Ilona Ziółkowska
Alojzy Ziółkowski
0.5
0.5
MAMA/5833.75

Statystyka ośrodków...