Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl pdf
32523Marek Jaworski
Jerzy Michałek
12.0
21.0
MP
SL
MP/4061.30381366
77505Rafał Śmiałek
Marcin Wilczyński
4.0
5.0
MPMP/4058.621212
107522Piotr Kuc-Dzierżawski
Adam Harasimowicz
7.0
4.0
MPMP/4057.631122
110492Aleksander Jezioro
Wacław Gąssowski
21.0
12.0
MPMP/4057.521113
112508Stanisław Urbanowski
Zbigniew Przeginiak
7.0
4.0
MPMP/4057.451107
174513Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
12.0
12.0
MPMP/4055.65921
201503Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MPMP/4054.91864
202515Jan Skuciński
Marek Kiepura
5.0
5.0
MPMP/4054.91862
204499Mieczysław Szwarc
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MPMP/4054.84858
235496Michał Tuszyński
Jarosław Nowakowski
4.0
4.0
MPMP/4054.03796
309514Marek Adamczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MPMP/4052.12648
317509Tadeusz Rejdych
Marek Heichel
7.0
3.0
MPMP/4051.92632
319506Robert Podsiadły
Janusz Natorski
4.0
5.0
MPMP/4051.91628
320517Piotr Stopa
Wit Klapper
13.0
21.0
MP
SL
MP/4051.91626
325497Piotr Ludwikowski
Piotr Radzikowski
5.0
9.0
MPMP/4051.86616
352495Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4051.22562
355520Grzegorz Superson
Jacek Herman
11.0
11.0
MPMP/4051.20556
369502Marek Kowalski
Waldemar Rybka
3.0
5.0
MPMP/4050.99528
375498Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MPMP/4050.83516
417504Halina Święch
Stanisław Dynowski
7.0
4.0
MPMP/4049.96432
434490Robert Rostek
Piotr Stefanów
3.0
2.0
LU
MP
MP/4049.71409
472494Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
2.5
MPMP/4049.09371
479493Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MPMP/4048.96364
539518Tadeusz Biernat
Adam Brodowski
12.0
0.5
MPMP/4047.91304
558500Robert Czeryna
Elżbieta Powązka
0.0
0.0
MPMP/4047.59285
584512Leszek Faber
Zbigniew Pierzynka
3.0
1.5
MPMP/4047.05259
594525Maciej Kliś
Mateusz Sobczak
3.0
9.0
MP
DS
MP/4046.82249
596521Andrzej Majkowski
Kazimierz Chłobowski
1.0
11.0
PM
MP
MP/4046.81247
624516Czesław Myszczyszyn
Jan Szafraniec
3.0
2.5
MPMP/4046.03219
687519Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
5.0
MPMP/4043.95156
690501Aleksandra Pacura
Maciej Kędzierski
2.0
2.5
MPMP/4043.89153
716510Leszek Ochał
Andrzej Wójcik
2.5
3.0
MPMP/4042.94127
774491Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4040.8769
789524Janusz Rżewski
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/4040.0354
791507Janusz Wrześniak
Tomasz Stryszawski
3.0
7.0
MPMP/4039.5952
795511Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
3.0
2.0
MPMP/4039.3448

Statystyka ośrodków...