Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP

Oglądasz wyniki par z ośrodka DS/68
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl pdf
4244Katarzyna Dufrat
Marcin Preisner
15.0
2.5
MP
LB
DS/6860.36181326
6356Samuel Bałdysz
Marek Bałdysz
4.0
13.0
DSDS/6859.241254
7368Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/6858.841224
11542Zbigniew Sobczyk
Lech Warężak
12.0
11.0
DSDS/68-0.5057.331098
13043Stanisław Gołębiowski
Maciej Bielawski
24.0
11.0
DSDS/6856.781053
13452Jerzy Więcławski
Janusz Kowalski
4.0
1.5
DSDS/6856.711041
13966Zdzisław Malkiewicz
Robert Łukomski
4.0
2.5
DSDS/6856.601026
14739Wojciech Potoczny
Stanisław Kulpaczyński
5.0
5.0
DSDS/6856.451002
17263Aleksander Czajka
Wiesław Kubiński
7.0
4.0
DSDS/6855.69927
22351Aleksander Skorupa
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DSDS/6854.32820
28753Barbara Radomska
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DSDS/6852.63692
29245Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6852.59682
34548Dominika Ocylok
Joanna Kokot
2.0
2.0
DSDS/6851.47576
35961Janusz Drozdowski
Krzysztof Ćwik
12.0
5.0
DSDS/6851.12548
36055Stanisław Nadkierniczny
Jan Marcinkowski
3.0
4.0
DSDS/6851.12546
37938Andrzej Chodowski
Michał Stadnik
1.5
5.0
DSDS/6850.76508
38559Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
4.0
4.0
DSDS/6850.64496
40549Bohdan Mazur
Jacek Krystecki
13.0
3.0
DSDS/6850.23456
44464Andrzej Sobina
Leszek Haber
3.0
5.0
DSDS/6849.53399
44665Mariusz Kowalczyk
Piotr Kulesza
5.0
7.0
DSDS/6849.53397
45147Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/6849.46392
50054Janusz Staniów
Maciej Grodzki
5.0
5.0
DSDS/6848.64343
50969Stanisław Greszta
Stanisław Korona
1.5
3.0
OPDS/6848.52334
54840Lilianna Szatańska
Marcin Motykiewicz
3.0
4.0
DSDS/6847.74295
58057Sławomir Zagórski
Arkadiusz Poziemski
2.5
2.5
DSDS/6847.10263
59262Paweł Litwiński
Andrzej Litwiński
7.0
5.0
DSDS/68-1.1546.91251
64767Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/6845.45196
70941Tomasz Koźlecki
Janusz Pawlicki
4.0
5.0
DSDS/6843.25134
75550Wojciech Skonieczny
Sławek Robel
5.0
5.0
DS
KP
DS/6841.4888
82037Lech Kostecki
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DSDS/6837.5223
82346Wojciech Szałapak
Andrzej Suchodolski
4.0
4.0
DSDS/6836.9320
83060Andrzej Bojda
Dariusz Budnik
0.5
2.5
DSDS/6836.0513
83258Marian Krzypkowski
Mirosław Kawecki
1.5
0.0
DSDS/6835.7211

Statystyka ośrodków...