Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 861: A. Jarnutowska - A. Doliński, 0.0, NZ, ZP/325

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
2849: W. Grzegorczyk - R. Soroko, 0.0, NZ EW 6 SE CA-1 10018.51
2849: W. Grzegorczyk - R. Soroko, 0.0, NZ EW 2 HE S2+1 14083.88
3857: J. Piłat - W. Wójcik, 0.0, NZ NS 3 HS DK+1 17044.63
3857: J. Piłat - W. Wójcik, 0.0, NZ NS 2 HE DA= 11011.70
3851: A. Pożerski - W. Morawski, 6.5, ZP NS 6 SW HJ-1 10092.82
3851: A. Pożerski - W. Morawski, 6.5, ZP NS 3 NTN CT= 60044.72
4853: B. Trun - K. Lipowski, 7.0, ZP EW 2 HS S9+2 17036.61
4853: B. Trun - K. Lipowski, 7.0, ZP EW 3 DW C4+1 13052.93
4848: W. Witkowski - A. Stępień, 0.0, ZP/NZ EW 2 NTN S9-2 10052.27
4848: W. Witkowski - A. Stępień, 0.0, ZP/NZ EW 4 SE D4= 42060.05
5862: S. Dąbrowski - B. Trzyciecki, 0.0, NZ NS 3 HxW DT-1 20080.74
5862: S. Dąbrowski - B. Trzyciecki, 0.0, NZ NS 3 SS H9= 14077.54
6845: F. Wnęk - J. Świętoń, 2.0, ZP/NZ NS 2 SW HQ= 1105.30
6845: F. Wnęk - J. Świętoń, 2.0, ZP/NZ NS 3 NTN H7+1 63080.58
7860: J. Leonowicz - H. Adaszewski, 0.5, ZP/NZ NS 4 HS CQ= 62058.88
7860: J. Leonowicz - H. Adaszewski, 0.5, ZP/NZ NS 4 SE H7+2 68035.42
7858: J. Kullass - M. Wawrzyniak, 14.0, ZP EW 3 NTS H6+1 63054.30
7858: J. Kullass - M. Wawrzyniak, 14.0, ZP EW 2 HE DQ+2 17041.92
8859: J. Chmielewski - J. Wierucki, 12.0, ZP EW 3 DW C9-2 10016.50
8859: J. Chmielewski - J. Wierucki, 12.0, ZP EW 2 NTN SQ+2 18033.21
8855: H. Leonowicz - M. Trukawka, 1.5, ZP/NZ NS 3 SW DT+2 20015.78
8855: H. Leonowicz - M. Trukawka, 1.5, ZP/NZ NS 2 CE D6+2 13083.17
8847: G. Grenik - J. Kędzierska, 0.0, NZ EW 4 HN DJ-2 20091.50
8847: G. Grenik - J. Kędzierska, 0.0, NZ EW 4 SN H8+2 48067.67
9864: G. Makowiecki - K. Rutkowski, 4.0, ZP NS 3 SN ST= 14064.16
9864: G. Makowiecki - K. Rutkowski, 4.0, ZP NS 5 HN CK-1 5033.33
10854: W. Wochna - D. Głowiński, 6.0, ZP EW 6 HW CA-3 1501.64
10854: W. Wochna - D. Głowiński, 6.0, ZP EW 4 HW SQ-2 2004.25
11852: P. Dickert - S. Jóźko, 2.0, ZP/NZ NS 2 HW DQ= 11016.84
11852: P. Dickert - S. Jóźko, 2.0, ZP/NZ NS 2 SW H9-1 5040.66
 +/-
 WYNIK46.72
 MIEJSCE601