Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 860: J. Leonowicz - H. Adaszewski, 0.5, ZP/NZ, ZP/325

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
2850: M. Daź - L. Padewski, 0.0, NZ EW 2 SS H9+1 14035.84
2850: M. Daź - L. Padewski, 0.0, NZ EW 4 HN D9-1 5066.67
3858: J. Kullass - M. Wawrzyniak, 14.0, ZP EW 2 SxW HA-1 1008.97
3858: J. Kullass - M. Wawrzyniak, 14.0, ZP EW 3 NTE SK-1 506.66
4851: A. Pożerski - W. Morawski, 6.5, ZP EW 2 DN S8+2 13015.91
4851: A. Pożerski - W. Morawski, 6.5, ZP EW 4 DS CA= 13065.86
5855: H. Leonowicz - M. Trukawka, 1.5, ZP/NZ EW 2 SN HK= 1101.79
5855: H. Leonowicz - M. Trukawka, 1.5, ZP/NZ EW 3 DN H6-1 10073.74
5856: R. Borowski - K. Stec, 0.0, NZ EW 3 NTE C3+2 46068.31
5856: R. Borowski - K. Stec, 0.0, NZ EW 4 HW D3-1 10015.25
5859: J. Chmielewski - J. Wierucki, 12.0, ZP EW 2 HN DJ-1 10071.00
5859: J. Chmielewski - J. Wierucki, 12.0, ZP EW 4 SN H8+3 51033.46
5845: F. Wnęk - J. Świętoń, 2.0, ZP/NZ EW 3 NTE C7+4 72068.39
5845: F. Wnęk - J. Świętoń, 2.0, ZP/NZ EW 1 NTS ST+2 15086.93
5863: J. Kuźba - P. Stefanowski, 3.5, ZP EW 2 DN S5-1 5037.50
5863: J. Kuźba - P. Stefanowski, 3.5, ZP EW 4 SxE D4-1 1009.54
5848: W. Witkowski - A. Stępień, 0.0, ZP/NZ EW 3 HW C7-2 2005.84
5848: W. Witkowski - A. Stępień, 0.0, ZP/NZ EW 1 NTN C4-1 5059.67
5852: P. Dickert - S. Jóźko, 2.0, ZP/NZ EW 3 NTS H6-1 10093.76
5852: P. Dickert - S. Jóźko, 2.0, ZP/NZ EW 3 NTS HA-2 10014.10
6846: S. Jamka - C. Niewadził, 0.0, ZP/NZ EW 4 SN C6-2 10047.07
6846: S. Jamka - C. Niewadził, 0.0, ZP/NZ EW 4 SS H9-1 10070.94
7861: A. Jarnutowska - A. Doliński, 0.0, NZ EW 4 HS CQ= 62041.12
7861: A. Jarnutowska - A. Doliński, 0.0, NZ EW 4 SE H7+2 68064.58
8844: A. Jabłoński - P. Wilczok, 7.0, ZP EW 3 HS D4+1 17036.61
8844: A. Jabłoński - P. Wilczok, 7.0, ZP EW 4 HN D2-2 10033.29
9854: W. Wochna - D. Głowiński, 6.0, ZP EW 4 HS DK= 42025.96
9854: W. Wochna - D. Głowiński, 6.0, ZP EW 2 HE C2-1 10071.72
10853: B. Trun - K. Lipowski, 7.0, ZP EW 2 NTW C9-2 10016.50
10853: B. Trun - K. Lipowski, 7.0, ZP EW 3 NTN SQ+1 6303.41
11862: S. Dąbrowski - B. Trzyciecki, 0.0, NZ EW 4 SE D9+1 65075.44
11862: S. Dąbrowski - B. Trzyciecki, 0.0, NZ EW 2 SW HA= 11061.96
 +/-
 WYNIK43.37
 MIEJSCE705