Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 781: S. Bałdysz - E. Knapik, 10.0, DS/WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1778: P. Surdyk - P. Tyranowski, 7.0, WP 22NS 3 NTE S7+3 69012.50
1778: P. Surdyk - P. Tyranowski, 7.0, WP 23NS 3 NTS D4-1 10029.00
1778: P. Surdyk - P. Tyranowski, 7.0, WP 24NS 4 SN H8+3 51066.54
2780: S. Graś - K. Gościański, 2.5, WP 25NS 6 SW C9-1 10092.82
2780: S. Graś - K. Gościański, 2.5, WP 26NS 3 NTN C8+1 63083.67
2780: S. Graś - K. Gościański, 2.5, WP 27NS 2 SW C5-1 5076.51
3774: P. Biderman - M. Węglewska, 3.5, WP 28NS 3 SE D4+1 17078.12
3774: P. Biderman - M. Węglewska, 3.5, WP 29NS 4 SW D10-1 10070.30
3774: P. Biderman - M. Węglewska, 3.5, WP 30NS 1 NTE H4-3 15093.13
4776: M. Szukała - A. Mazurek, 30.0, WP 31NS 3 NTS D5+1 63045.70
4776: M. Szukała - A. Mazurek, 30.0, WP 32NS 2 HE DK+2 17058.08
4776: M. Szukała - A. Mazurek, 30.0, WP 33NS 4 S xW H9-2 30096.06
5770: Z. Kaczorowski - W. Witkowski, 4.5, WP 1NS 1 NTW S2= 9050.26
5770: Z. Kaczorowski - W. Witkowski, 4.5, WP 2NS 2 NTS CJ+1 15081.44
5770: Z. Kaczorowski - W. Witkowski, 4.5, WP 3NS 3 H xW S3-1 20080.74
6772: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP 4NS 3 SS H8= 14077.54
6772: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP 5NS 4 HS SA= 62058.88
6772: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP 6NS 4 SE S2+2 68035.42
7766: J. Nowak - E. Niewierowski, 13.0, WP 7NS 2 HS D4+2 17063.39
7766: J. Nowak - E. Niewierowski, 13.0, WP 8NS 3 SW HQ= 14034.82
7766: J. Nowak - E. Niewierowski, 13.0, WP 9NS 4 HS CA= 42074.04
8768: M. Małecki - M. Wichtowski, 16.0, WP 10EW 3 HE C2-2 20020.95
8768: M. Małecki - M. Wichtowski, 16.0, WP 11EW 1 NTW H6-2 10016.50
8768: M. Małecki - M. Wichtowski, 16.0, WP 12EW 2 S xW DK-1 10089.01
9786: A. Peszke - Z. Przybylczak, 9.0, WP 13EW 3 HW S3+2 20030.60
9786: A. Peszke - Z. Przybylczak, 9.0, WP 14EW 3 CN S5-3 15091.81
9786: A. Peszke - Z. Przybylczak, 9.0, WP 15EW 3 SN CA= 14035.84
10783: P. Długi - L. Gapińska, 4.0, WP 16EW 4 HN CK-1 5066.67
10783: P. Długi - L. Gapińska, 4.0, WP 17EW 3 H xN S10-4 80098.48
10783: P. Długi - L. Gapińska, 4.0, WP 18EW 3 NTW D7+2 46090.07
 +/-
 WYNIK63.30
 MIEJSCE11