Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 773: J. Nowak - I. Shpuntou, 21.0, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1770: Z. Kaczorowski - W. Witkowski, 4.5, WP 10NS 3 HE H6-3 30093.70
1770: Z. Kaczorowski - W. Witkowski, 4.5, WP 11NS 3 DW C9-2 10083.50
1770: Z. Kaczorowski - W. Witkowski, 4.5, WP 12NS 2 NTN SQ+1 15043.06
2772: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP 13NS 4 SE D8= 62053.27
2772: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP 14NS 2 SE C10-1 5071.28
2772: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP 15NS 3 SN H6= 14064.16
3766: J. Nowak - E. Niewierowski, 13.0, WP 16NS 4 HN D6-1 5033.33
3766: J. Nowak - E. Niewierowski, 13.0, WP 17NS 3 CW HK+1 13051.77
3766: J. Nowak - E. Niewierowski, 13.0, WP 18NS 3 NTE S5+2 4609.93
4768: M. Małecki - M. Wichtowski, 16.0, WP 19NS 2 HN S7= 11058.84
4768: M. Małecki - M. Wichtowski, 16.0, WP 20NS 3 NTN H5+1 63080.58
4768: M. Małecki - M. Wichtowski, 16.0, WP 21NS 4 HW CA-1 5078.28
5786: A. Peszke - Z. Przybylczak, 9.0, WP 22NS 3 NTE S7+3 69012.50
5786: A. Peszke - Z. Przybylczak, 9.0, WP 23NS 3 NTN S2-2 2008.50
5786: A. Peszke - Z. Przybylczak, 9.0, WP 24NS 6 S xN C10= 121097.49
6783: P. Długi - L. Gapińska, 4.0, WP 25NS 4 SW C9+1 65078.84
6783: P. Długi - L. Gapińska, 4.0, WP 26NS 3 NTN C10+1 63083.67
6783: P. Długi - L. Gapińska, 4.0, WP 27NS 2 NTE C2-2 10092.55
7785: W. Górny - W. Jachalski, 6.0, WP 28NS 4 S xE D3= 5906.62
7785: W. Górny - W. Jachalski, 6.0, WP 29NS 3 SW D10= 14033.63
7785: W. Górny - W. Jachalski, 6.0, WP 30NS 1 NTS DA+3 18097.45
8778: P. Surdyk - P. Tyranowski, 7.0, WP 31EW 3 NTS C3+2 66024.54
8778: P. Surdyk - P. Tyranowski, 7.0, WP 32EW 2 HE CK+2 17041.92
8778: P. Surdyk - P. Tyranowski, 7.0, WP 33EW 3 DE D6= 11069.79
9780: S. Graś - K. Gościański, 2.5, WP 1EW 1 NTW S2= 9049.74
9780: S. Graś - K. Gościański, 2.5, WP 2EW 2 HW C2-1 5059.34
9780: S. Graś - K. Gościański, 2.5, WP 3EW 3 HE SA-1 10034.18
10774: P. Biderman - M. Węglewska, 3.5, WP 4EW 4 DN C5-2 20092.13
10774: P. Biderman - M. Węglewska, 3.5, WP 5EW 4 HN D8= 62041.12
10774: P. Biderman - M. Węglewska, 3.5, WP 6EW 3 NTE H5+3 69095.57
 +/-
 WYNIK58.04
 MIEJSCE91