Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 68: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS, DS/68

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
153: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 31EW 3 NTS HK+1 63054.30
153: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 32EW 4 HE DK= 62079.75
269: S. Greszta - S. Korona, 4.5, OP 3EW 3 H xW D4= 73086.10
269: S. Greszta - S. Korona, 4.5, OP 4EW 3 SN H4-1 10070.94
338: A. Chodowski - M. Stadnik, 6.5, DS 7EW 3 HS D7= 14070.66
338: A. Chodowski - M. Stadnik, 6.5, DS 8EW 3 DW C4+1 13052.93
439: W. Potoczny - S. Kulpaczyński, 10.0, DS 11EW 3 CN D10-1 5053.02
439: W. Potoczny - S. Kulpaczyński, 10.0, DS 12EW 3 NTN SQ= 60017.43
540: L. Szatańska - M. Motykiewicz, 7.0, DS 15EW 5 C xE SA-3 5002.81
540: L. Szatańska - M. Motykiewicz, 7.0, DS 16EW 4 HN CK-1 5066.67
641: T. Koźlecki - J. Pawlicki, 9.0, DS 19EW 2 SE H3-1 10059.47
641: T. Koźlecki - J. Pawlicki, 9.0, DS 20EW 4 H xW D2-2 50035.66
742: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 23EW 3 S xW HQ-1 20023.13
742: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 24EW 6 S xN C9= 12102.51
843: S. Gołębiowski - M. Bielawski, 35.0, DS 27EW 3 DN S5-2 10052.27
843: S. Gołębiowski - M. Bielawski, 35.0, DS 28EW 4 SE D4= 42060.05
945: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 1EW 3 HW DQ= 14095.92
945: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 2EW 2 HW DJ-1 5059.34
1046: W. Szałapak - A. Suchodolski, 8.0, DS 5EW 2 HS CQ+3 20076.65
1046: W. Szałapak - A. Suchodolski, 8.0, DS 6EW 4 SW D10+2 68064.58
1147: J. Sławenta - J. Sławenta, 10.0, DS 9NS 4 HS DK= 42074.04
1147: J. Sławenta - J. Sławenta, 10.0, DS 10NS 3 HW D10-2 20079.05
1248: D. Ocylok - J. Kokot, 4.0, DS 13NS 3 SE D8+2 20069.40
1248: D. Ocylok - J. Kokot, 4.0, DS 14NS 2 SW S10-2 10091.69
1349: B. Mazur - J. Krystecki, 16.0, DS 17NS 4 SW HK-2 10091.03
1349: B. Mazur - J. Krystecki, 16.0, DS 18NS 3 NTE H8+2 4609.93
1450: W. Skonieczny - S. Robel, 10.0, DS/KP 21NS 6 HW CA-4 20099.87
1450: W. Skonieczny - S. Robel, 10.0, DS/KP 22NS 4 HW C6= 62050.63
1551: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 25NS 3 NTE C2+4 72031.61
1551: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 26NS 3 NTS H4+1 63083.67
 +/-
 WYNIK58.84
 MIEJSCE73