Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 661: J. Bakuła - P. Jarząbek, 8.0, WM, WM/122

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
2650: J. Budny - J. Wróblewski, 16.0, WM EW 4 SE D4= 42060.05
2650: J. Budny - J. Wróblewski, 16.0, WM EW 3 NTxS S5-1 20091.24
2650: J. Budny - J. Wróblewski, 16.0, WM EW 3 CE C7+1 13095.16
3649: H. Kowalska - K. Rohde, 0.0, WM EW 1 NTW S2= 9049.74
3649: H. Kowalska - K. Rohde, 0.0, WM EW 3 NTS H4-2 20092.42
3649: H. Kowalska - K. Rohde, 0.0, WM EW 3 NTS HJ= 4009.31
4648: L. Wrzosek - S. Wrzosek, 16.0, WM EW 2 HN D9+2 17036.61
4648: L. Wrzosek - S. Wrzosek, 16.0, WM EW 4 DW HQ+1 15074.87
4648: L. Wrzosek - S. Wrzosek, 16.0, WM EW 4 HS DK= 42025.96
5644: F. Bieńkowski - J. Rogowski, 23.0, WM EW 3 DxN H2-2 50033.75
5644: F. Bieńkowski - J. Rogowski, 23.0, WM EW 2 HS SA-2 10047.36
5644: F. Bieńkowski - J. Rogowski, 23.0, WM EW 2 SN ST+1 14035.84
6645: P. Abramski - Z. Falkowski, 10.0, WM EW 067.93
6645: P. Abramski - Z. Falkowski, 10.0, WM EW 3 DS CA= 11077.16
6645: P. Abramski - Z. Falkowski, 10.0, WM EW 3 NTE D6+2 46068.31
7646: L. Grabski - B. Pszczoła, 18.0, WM EW 3 NTE H4+3 69051.51
7646: L. Grabski - B. Pszczoła, 18.0, WM EW 3 NTN CT+1 63016.33
7646: L. Grabski - B. Pszczoła, 18.0, WM EW 2 DN S5-2 10052.27
8647: M. Makatrewicz - M. Wilga, 18.0, WM NS 3 NTS HK+2 66075.46
8647: M. Makatrewicz - M. Wilga, 18.0, WM NS 2 HE DK+2 17058.08
8647: M. Makatrewicz - M. Wilga, 18.0, WM NS 2 SW H5+1 14014.67
9654: J. Hryniewicz - R. Wiśniewski, 5.0, WM NS 2 SN C5= 11054.06
9654: J. Hryniewicz - R. Wiśniewski, 5.0, WM NS 5 CxW H9-3 50030.46
9654: J. Hryniewicz - R. Wiśniewski, 5.0, WM NS 4 SE CA+1 65072.26
10653: Z. Kolański - T. Stopierzyński, 8.0, WM NS 2 HW D7-2 20079.05
10653: Z. Kolański - T. Stopierzyński, 8.0, WM NS 3 DW SA-1 5061.08
10653: Z. Kolański - T. Stopierzyński, 8.0, WM NS 2 NTN SQ+1 15043.06
11652: J. Krzemieńska - W. Krzemieński, 17.0, WM NS 4 SS CA-3 1505.81
11652: J. Krzemieńska - W. Krzemieński, 17.0, WM NS 4 DS SA-2 10067.42
11652: J. Krzemieńska - W. Krzemieński, 17.0, WM NS 3 NTW S5= 40061.06
 +/-
 WYNIK53.61
 MIEJSCE250