Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 644: F. Bieńkowski - J. Rogowski, 23.0, WM, WM/122

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
2666: A. Gudecka - L. Ostrowski, 4.0, WM NS 4 SN C5-1 10029.06
2666: A. Gudecka - L. Ostrowski, 4.0, WM NS 4 HS SA+1 65091.50
2666: A. Gudecka - L. Ostrowski, 4.0, WM NS 3 SE CA+2 20092.57
3663: L. Januszko - C. Wojniusz, 6.5, WM NS 2 HS S9+1 14029.34
3663: L. Januszko - C. Wojniusz, 6.5, WM NS 5 DxW S7= 5502.81
3663: L. Januszko - C. Wojniusz, 6.5, WM NS 4 HS DK= 42074.04
4664: J. Biała - W. Orłowski, 2.0, WM NS 3 HE C9-2 20079.05
4664: J. Biała - W. Orłowski, 2.0, WM NS 3 DW HK= 11013.10
4664: J. Biała - W. Orłowski, 2.0, WM NS 3 NTN SQ= 60082.57
5661: J. Bakuła - P. Jarząbek, 8.0, WM NS 3 DxN H2-2 50066.25
5661: J. Bakuła - P. Jarząbek, 8.0, WM NS 2 HS SA-2 10052.64
5661: J. Bakuła - P. Jarząbek, 8.0, WM NS 2 SN ST+1 14064.16
6662: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM NS 4 HN DK= 42075.88
6662: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM NS 3 SxW HA-1 10091.03
6662: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM NS 5 DxE SK-2 30099.50
7659: K. Mackiewicz - L. Krutelewicz, 4.5, WM NS 2 HN S8= 11058.84
7659: K. Mackiewicz - L. Krutelewicz, 4.5, WM NS 2 DS CA+2 13034.14
7659: K. Mackiewicz - L. Krutelewicz, 4.5, WM NS 3 NTW S6+2 46031.69
8660: K. Michalczyk - M. Zomkowski, 23.0, WM EW 3 NTE H5+1 63062.63
8660: K. Michalczyk - M. Zomkowski, 23.0, WM EW 3 SE HA-1 10055.63
8660: K. Michalczyk - M. Zomkowski, 23.0, WM EW 4 SN H8+2 48067.67
9658: E. Wyszomierska - M. Wyszomierski, 1.0, WM EW 3 NTE C7+4 72068.39
9658: E. Wyszomierska - M. Wyszomierski, 1.0, WM EW 3 NTN CT+1 63016.33
9658: E. Wyszomierska - M. Wyszomierski, 1.0, WM EW 2 SW C2= 11068.81
10657: T. Bastek - M. Falkowski, 8.0, WM EW 4 SE D4= 42060.05
10657: T. Bastek - M. Falkowski, 8.0, WM EW 3 SW C6= 14066.37
10657: T. Bastek - M. Falkowski, 8.0, WM EW 1 NTW C2-3 1506.87
11656: M. Doroszuk - L. Jaskowiak, 21.0, WM EW 2 DxW CQ-2 30085.64
11656: M. Doroszuk - L. Jaskowiak, 21.0, WM EW 4 HW S6-1 1008.93
11656: M. Doroszuk - L. Jaskowiak, 21.0, WM EW 3 SxW H9-1 10025.58
 +/-
 WYNIK55.37
 MIEJSCE187