Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 623: M. Kozdrach - W. Stobiecki, 24.0, SW, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1612: J. Zegadło - J. Wąsik, 4.5, SW NS 4 SN C5-1 10029.06
1612: J. Zegadło - J. Wąsik, 4.5, SW NS 4 HS CQ= 62058.88
1612: J. Zegadło - J. Wąsik, 4.5, SW NS 4 SE H7+2 68035.42
2613: H. Kowalska - A. Majcher, 14.0, SW NS 1 NTN C5= 9014.80
2613: H. Kowalska - A. Majcher, 14.0, SW NS 4 HN D8-1 5077.93
2613: H. Kowalska - A. Majcher, 14.0, SW NS 4 HS DK= 42074.04
3614: E. Czwartosz-Marcinkowska - L. Adamczyk, 1.0, SW NS 3 DS CJ+1 13052.70
3614: E. Czwartosz-Marcinkowska - L. Adamczyk, 1.0, SW NS 3 HS DA-1 5046.98
3614: E. Czwartosz-Marcinkowska - L. Adamczyk, 1.0, SW NS 2 NTN C7+1 15043.06
4615: T. Piasecka - A. Dawiec, 0.5, SW NS 2 HW DK+2 17073.55
4615: T. Piasecka - A. Dawiec, 0.5, SW NS 2 HE S2= 11038.04
4615: T. Piasecka - A. Dawiec, 0.5, SW NS 2 SN H10+1 14064.16
5616: G. Niestój - W. Haponiuk, 9.0, SW NS 4 HN CK= 42075.88
5616: G. Niestój - W. Haponiuk, 9.0, SW NS 3 C xW HA-1 10091.03
5616: G. Niestój - W. Haponiuk, 9.0, SW NS 3 NTE H4+1 43031.28
6617: Z. Madej - S. Budzyń, 5.5, SW NS 2 HN CQ= 11058.84
6617: Z. Madej - S. Budzyń, 5.5, SW NS 3 NTN H9+1 63080.58
6617: Z. Madej - S. Budzyń, 5.5, SW NS 4 HW CA-1 5078.28
7618: U. Stefaniak - K. Jaszczuk, 2.5, SW NS 4 HE CQ= 62050.63
7618: U. Stefaniak - K. Jaszczuk, 2.5, SW NS PASS 038.50
7618: U. Stefaniak - K. Jaszczuk, 2.5, SW NS 4 SN H8+3 51066.54
8608: M. Terelak - G. Zakrzewski, 13.0, SW NS 3 NTE C2+4 72031.61
8608: M. Terelak - G. Zakrzewski, 13.0, SW NS 3 NTN C10= 60044.72
8608: M. Terelak - G. Zakrzewski, 13.0, SW NS 2 NTS S3-2 10047.73
9609: N. Krzystanek - P. Szczygieł, 6.0, SW NS 2 D xN C7+1 38096.18
9609: N. Krzystanek - P. Szczygieł, 6.0, SW NS 4 S xW HK= 7900.89
9609: N. Krzystanek - P. Szczygieł, 6.0, SW NS 2 HS C3= 11073.66
10610: K. Gałda - T. Sobota, 17.0, SW NS 3 NTS D3+3 69093.28
10610: K. Gałda - T. Sobota, 17.0, SW NS 2 HE DK+2 17058.08
10610: K. Gałda - T. Sobota, 17.0, SW NS 4 H xN DA-1 10042.05
11611: M. Golec - M. Śliz, 3.5, SW NS 1 NTW C8+1 1209.44
11611: M. Golec - M. Śliz, 3.5, SW NS 4 H xW D7-4 80099.62
11611: M. Golec - M. Śliz, 3.5, SW NS 3 H xW D10= 73013.90
 +/-
 WYNIK54.28
 MIEJSCE224