Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 621: M. Żabierek - H. Urban, 11.0, SW, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1613: H. Kowalska - A. Majcher, 14.0, SW 19NS 2 HN CQ= 11058.84
1613: H. Kowalska - A. Majcher, 14.0, SW 20NS 4 DS H3= 13034.14
1613: H. Kowalska - A. Majcher, 14.0, SW 21NS 6 SE C3-1 5078.28
2614: E. Czwartosz-Marcinkowska - L. Adamczyk, 1.0, SW 22NS 4 HW SQ-1 10084.75
2614: E. Czwartosz-Marcinkowska - L. Adamczyk, 1.0, SW 23NS 2 HN D7+2 17070.88
2614: E. Czwartosz-Marcinkowska - L. Adamczyk, 1.0, SW 24NS 6 SN H8= 98082.58
3615: T. Piasecka - A. Dawiec, 0.5, SW 25NS 3 NTE C7+3 69048.49
3615: T. Piasecka - A. Dawiec, 0.5, SW 26NS 3 NTN C8-1 1005.40
3615: T. Piasecka - A. Dawiec, 0.5, SW 27NS 3 SW C5-1 5076.51
4616: G. Niestój - W. Haponiuk, 9.0, SW 28NS 4 SE D4= 42039.95
4616: G. Niestój - W. Haponiuk, 9.0, SW 29NS 4 SW C6-1 10070.30
4616: G. Niestój - W. Haponiuk, 9.0, SW 30NS 1 NTS DK+3 18097.45
5617: Z. Madej - S. Budzyń, 5.5, SW 31NS 3 NTS D3+3 69093.28
5617: Z. Madej - S. Budzyń, 5.5, SW 32NS 4 HE DK= 62020.25
5617: Z. Madej - S. Budzyń, 5.5, SW 33NS 3 HS H4+2 20094.39
6618: U. Stefaniak - K. Jaszczuk, 2.5, SW 1NS 2 HE CA= 11016.84
6618: U. Stefaniak - K. Jaszczuk, 2.5, SW 2NS 2 HW S3-2 10057.95
6618: U. Stefaniak - K. Jaszczuk, 2.5, SW 3NS 2 H xW S3= 67020.54
7608: M. Terelak - G. Zakrzewski, 13.0, SW 4NS 2 SS S4+1 14077.54
7608: M. Terelak - G. Zakrzewski, 13.0, SW 5NS 5 C xW SQ-2 30027.54
7608: M. Terelak - G. Zakrzewski, 13.0, SW 6NS 4 SE H7+2 68035.42
8609: N. Krzystanek - P. Szczygieł, 6.0, SW 7NS 2 HS S4+2 17063.39
8609: N. Krzystanek - P. Szczygieł, 6.0, SW 8NS 2 SW HQ+1 14034.82
8609: N. Krzystanek - P. Szczygieł, 6.0, SW 9NS 2 SS H5+1 14037.21
9610: K. Gałda - T. Sobota, 17.0, SW 10NS 3 H xE H6-1 20079.05
9610: K. Gałda - T. Sobota, 17.0, SW 11NS 2 HS C3= 11093.70
9610: K. Gałda - T. Sobota, 17.0, SW 12NS 2 NTN SQ+1 15043.06
10611: M. Golec - M. Śliz, 3.5, SW 13NS 4 SE SJ= 62053.27
10611: M. Golec - M. Śliz, 3.5, SW 14NS 1 NTS SA= 9084.38
10611: M. Golec - M. Śliz, 3.5, SW 15NS 2 SN CA+1 14064.16
11612: J. Zegadło - J. Wąsik, 4.5, SW 16NS 4 H xN CK-1 10014.39
11612: J. Zegadło - J. Wąsik, 4.5, SW 17NS 2 SW HA= 11059.34
11612: J. Zegadło - J. Wąsik, 4.5, SW 18NS 2 CE D5+2 13083.17
 +/-
 WYNIK57.61
 MIEJSCE109