Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 601: R. Leśniewski - W. Mączkowski, 21.0, PM, PM/129

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1603: A. Jasiński - M. Pankiewicz, 8.0, PM EW 3 SxW HK= 53093.18
1603: A. Jasiński - M. Pankiewicz, 8.0, PM EW 3 NTE H8= 40038.94
1603: A. Jasiński - M. Pankiewicz, 8.0, PM EW 2 SE H3+1 14095.71
1603: A. Jasiński - M. Pankiewicz, 8.0, PM EW 4 DS CA-1 10090.23
2605: S. Lipiński - Ł. Gackowski, 1.5, PM NS 3 HS D8+1 17011.80
2605: S. Lipiński - Ł. Gackowski, 1.5, PM NS 4 SE H7+2 68035.42
2605: S. Lipiński - Ł. Gackowski, 1.5, PM NS 2 HS S9+2 17063.39
2605: S. Lipiński - Ł. Gackowski, 1.5, PM NS 5 DxW HQ-1 10090.81
2600: A. Adamiec - W. Lewandowski, 8.0, PM EW 4 SW DA= 42060.05
2600: A. Adamiec - W. Lewandowski, 8.0, PM EW 4 SE D6-1 10029.70
2600: A. Adamiec - W. Lewandowski, 8.0, PM EW 1 NTS DK= 9039.44
2602: Z. Rychły - S. Bubka, 4.5, PM NS 3 NTS HK+2 66075.46
2602: Z. Rychły - S. Bubka, 4.5, PM NS 3 HE DQ+1 17058.08
2602: Z. Rychły - S. Bubka, 4.5, PM NS 3 HN DA= 14085.51
3604: M. Kopowski - B. Dyk, 24.0, PM NS 4 SW DQ= 62053.27
3604: M. Kopowski - B. Dyk, 24.0, PM NS 3 CS SK-3 1508.19
3604: M. Kopowski - B. Dyk, 24.0, PM NS 3 SN CA= 14064.16
3604: M. Kopowski - B. Dyk, 24.0, PM NS 4 HN CK-1 5033.33
3607: I. Soroka - A. Chełstowski, 0.0, PM EW 4 SE D6+1 45048.86
3607: I. Soroka - A. Chełstowski, 0.0, PM EW 4 HW D3+1 65065.38
3607: I. Soroka - A. Chełstowski, 0.0, PM EW 3 SW HQ= 14084.88
3607: I. Soroka - A. Chełstowski, 0.0, PM EW 4 SN H8+2 48067.67
4599: J. Lange - K. Meyer, 7.0, PM NS 4 SS DK-2 10012.92
4599: J. Lange - K. Meyer, 7.0, PM NS 2 SE DA= 11011.70
4599: J. Lange - K. Meyer, 7.0, PM NS 2 HS C3= 11093.70
4599: J. Lange - K. Meyer, 7.0, PM NS 2 NTN SQ+1 15043.06
5598: K. Zelga - C. Plachimowicz, 16.0, PM/LB EW 9049.74
5598: K. Zelga - C. Plachimowicz, 16.0, PM/LB EW 2 HW DJ-2 10042.05
5598: K. Zelga - C. Plachimowicz, 16.0, PM/LB EW 3 HE DT-2 20019.26
5598: K. Zelga - C. Plachimowicz, 16.0, PM/LB EW 4 SN C3-1 10070.94
5606: R. Konopka - M. Tomczewska, 19.0, PM EW 2 SW HJ+4 23013.35
5606: R. Konopka - M. Tomczewska, 19.0, PM EW 3 NTN CT= 60055.28
5606: R. Konopka - M. Tomczewska, 19.0, PM EW 2 SW DK-1 5023.49
 +/-
 WYNIK52.39
 MIEJSCE300