Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 561: J. Jarząbek - J. Wrona, 10.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1560: P. Zawada - J. Zawada, 24.0, MA/PK EW 2 HN C5+2 17036.61
1560: P. Zawada - J. Zawada, 24.0, MA/PK EW 5 D xW C6-2 3001.02
1560: P. Zawada - J. Zawada, 24.0, MA/PK EW 2 SS H5+3 20048.21
2562: W. Gruszczyński - J. Kadula, 15.0, PK NS 2 HE C9-1 10028.28
2562: W. Gruszczyński - J. Kadula, 15.0, PK NS 1 NTE H6-1 5061.08
2562: W. Gruszczyński - J. Kadula, 15.0, PK NS 2 SW S3-1 507.58
3558: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK NS 4 SW HJ+1 65078.84
3558: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK NS 3 NTN C10= 60044.72
3558: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK NS 3 NTE D7-4 20098.86
4557: T. Bajorek - E. Strzyż, 14.0, PK NS 2 HN S7= 11058.84
4557: T. Bajorek - E. Strzyż, 14.0, PK NS 3 DS S6-1 1009.77
4557: T. Bajorek - E. Strzyż, 14.0, PK NS 6 NTE D6= 9902.02
5559: K. Grzywacz - T. Przybyło, 12.0, PK EW 4 HN CK= 42024.12
5559: K. Grzywacz - T. Przybyło, 12.0, PK EW 3 DS SK-2 10032.58
5559: K. Grzywacz - T. Przybyło, 12.0, PK EW 3 NTE H8+2 46090.07
6553: W. Chodziński - Z. Czarnecki, 9.5, PK EW 1 NTW S2= 9049.74
6553: W. Chodziński - Z. Czarnecki, 9.5, PK EW 2 NTS SQ+1 15018.56
6553: W. Chodziński - Z. Czarnecki, 9.5, PK EW 3 H xW C2= 73086.10
7552: M. Pietraszek - W. Kaszuba, 21.0, PK NS 4 HW C6= 62050.63
7552: M. Pietraszek - W. Kaszuba, 21.0, PK NS 4 SN HK-5 5002.38
7552: M. Pietraszek - W. Kaszuba, 21.0, PK NS 4 SN H8+2 48032.33
8554: T. Jędrzejek - S. Drobot, 13.0, PK EW 3 NTS HK+2 66024.54
8554: T. Jędrzejek - S. Drobot, 13.0, PK EW 4 HE DK= 62079.75
8554: T. Jędrzejek - S. Drobot, 13.0, PK EW 4 S xE HA-2 3003.94
9564: J. Roźniatowska - S. Chlebuś, 3.5, PK NS 2 SN DA+1 14077.54
9564: J. Roźniatowska - S. Chlebuś, 3.5, PK NS 4 HS SA+1 65091.50
9564: J. Roźniatowska - S. Chlebuś, 3.5, PK NS 4 SE H7+2 68035.42
10565: T. Ukraiński - A. Żarnowski, 24.0, PK EW 3 SE D4+1 17021.88
10565: T. Ukraiński - A. Żarnowski, 24.0, PK EW 5 D xS S5-2 50093.91
10565: T. Ukraiński - A. Żarnowski, 24.0, PK EW 2 SN DJ-2 10081.04
11563: W. Paszko - P. Iwoński, 9.0, MP/PK NS 6 S xE CA-1 20092.19
11563: W. Paszko - P. Iwoński, 9.0, MP/PK NS 2 HE D7+1 14016.12
11563: W. Paszko - P. Iwoński, 9.0, MP/PK NS 2 SN DK+2 17091.07
 +/-
 WYNIK47.61
 MIEJSCE554