Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 560: P. Zawada - J. Zawada, 24.0, MA/PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1561: J. Jarząbek - J. Wrona, 10.0, PK NS 2 HN C5+2 17063.39
1561: J. Jarząbek - J. Wrona, 10.0, PK NS 5 D xW C6-2 30098.98
1561: J. Jarząbek - J. Wrona, 10.0, PK NS 2 SS H5+3 20051.79
2557: T. Bajorek - E. Strzyż, 14.0, PK NS 3 HW SQ= 14074.50
2557: T. Bajorek - E. Strzyż, 14.0, PK NS 3 NT xS S5= 75096.50
2557: T. Bajorek - E. Strzyż, 14.0, PK NS 6 S xN H8= 121097.49
3556: H. Furman - D. Kulpiński, 18.0, PK NS 5 D xW HA-1 20059.34
3556: H. Furman - D. Kulpiński, 18.0, PK NS 2 S xW HA+1 5704.80
3556: H. Furman - D. Kulpiński, 18.0, PK NS 3 NTE H4= 40061.06
4558: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK EW 4 HW DK+1 65075.44
4558: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK EW 2 HE CK-1 5028.72
4558: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK EW 4 SN S10-1 10080.74
5552: M. Pietraszek - W. Kaszuba, 21.0, PK EW 3 NTS D8+2 66024.54
5552: M. Pietraszek - W. Kaszuba, 21.0, PK EW 4 H xxE CK= 108099.64
5552: M. Pietraszek - W. Kaszuba, 21.0, PK EW 3 S xE HA= 53098.83
6562: W. Gruszczyński - J. Kadula, 15.0, PK NS 2 HN S7= 11058.84
6562: W. Gruszczyński - J. Kadula, 15.0, PK NS 4 H xE DA-2 50064.34
6562: W. Gruszczyński - J. Kadula, 15.0, PK NS 4 SE C3+1 45051.14
7553: W. Chodziński - Z. Czarnecki, 9.5, PK EW 4 SE D4= 42060.05
7553: W. Chodziński - Z. Czarnecki, 9.5, PK EW 3 SE DK-1 10029.70
7553: W. Chodziński - Z. Czarnecki, 9.5, PK EW 3 CE C6-1 5048.22
8564: J. Roźniatowska - S. Chlebuś, 3.5, PK NS 3 HW C7-1 5086.73
8564: J. Roźniatowska - S. Chlebuś, 3.5, PK NS 2 SW H8-1 5040.66
8564: J. Roźniatowska - S. Chlebuś, 3.5, PK NS 2 H xW D10-1 20080.74
9565: T. Ukraiński - A. Żarnowski, 24.0, PK EW 4 SW C9+1 65021.16
9565: T. Ukraiński - A. Żarnowski, 24.0, PK EW 3 NTS D6-1 10094.60
9565: T. Ukraiński - A. Żarnowski, 24.0, PK EW 2 SW C5-1 5023.49
10563: W. Paszko - P. Iwoński, 9.0, MP/PK NS 5 D xS HA-1 2001.29
10563: W. Paszko - P. Iwoński, 9.0, MP/PK NS 3 HS C3-1 5046.98
10563: W. Paszko - P. Iwoński, 9.0, MP/PK NS 1 NTN SQ+2 15043.06
11559: K. Grzywacz - T. Przybyło, 12.0, PK EW 3 SN H5-1 10070.94
11559: K. Grzywacz - T. Przybyło, 12.0, PK EW 3 NTW H3-5 25073.35
11559: K. Grzywacz - T. Przybyło, 12.0, PK EW 3 NTW C5-1 1000.79
 +/-
 WYNIK57.93
 MIEJSCE94