Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 56: S. Bałdysz - M. Bałdysz, 17.0, DS, DS/68

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
141: T. Koźlecki - J. Pawlicki, 9.0, DS 9EW 3 SS DK-1 5074.55
141: T. Koźlecki - J. Pawlicki, 9.0, DS 10EW 3 HE C9-2 20020.95
242: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 13EW 3 D xN H8-3 80097.10
242: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 14EW 2 SW DQ-1 5028.72
343: S. Gołębiowski - M. Bielawski, 35.0, DS 17EW 3 C xW HA= 47089.65
343: S. Gołębiowski - M. Bielawski, 35.0, DS 18EW 2 S xN HK-2 50098.74
444: K. Dufrat - M. Preisner, 17.5, MP/LB 21EW 3 NTE C2-1 5021.72
444: K. Dufrat - M. Preisner, 17.5, MP/LB 22EW 4 HW SQ-2 2004.25
545: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 25EW 6 NTE H9-1 1007.18
545: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 26EW 3 NTN C4= 60055.28
646: W. Szałapak - A. Suchodolski, 8.0, DS 29EW 4 D xN HQ-1 20091.24
646: W. Szałapak - A. Suchodolski, 8.0, DS 30EW 3 HS DK-3 15096.56
769: S. Greszta - S. Korona, 4.5, OP 1EW 1 NTW S2= 9049.74
769: S. Greszta - S. Korona, 4.5, OP 2EW 3 NTS SK+1 6301.64
848: D. Ocylok - J. Kokot, 4.0, DS 5EW 4 HS CQ= 62041.12
848: D. Ocylok - J. Kokot, 4.0, DS 6EW 3 NTE H7+3 69095.57
950: W. Skonieczny - S. Robel, 10.0, DS/KP 11EW 2 CS HA+1 1106.30
950: W. Skonieczny - S. Robel, 10.0, DS/KP 12EW 2 NTN SQ+1 15056.94
1051: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 15EW 3 SN CA-1 10080.74
1051: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 16EW 3 S xS CA-2 30096.97
1153: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 19NS 3 NTS H4-2 1008.59
1153: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 20NS 3 NT xN H7+2 115099.74
1237: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 23NS 4 HN DJ-1 10029.00
1237: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 24NS 6 S xN H8= 121097.49
1338: A. Chodowski - M. Stadnik, 6.5, DS 27NS 1 NTS SK-2 10047.73
1338: A. Chodowski - M. Stadnik, 6.5, DS 28NS 3 SE D5+1 17078.12
1439: W. Potoczny - S. Kulpaczyński, 10.0, DS 31NS 3 NTS D9+3 69093.28
1439: W. Potoczny - S. Kulpaczyński, 10.0, DS 32NS 4 SE DK+1 65050.00
1540: L. Szatańska - M. Motykiewicz, 7.0, DS 3NS 4 H xW D10-1 20080.74
1540: L. Szatańska - M. Motykiewicz, 7.0, DS 4NS 2 SN C5+1 14077.54
 +/-
 WYNIK59.24
 MIEJSCE63