Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 557: T. Bajorek - E. Strzyż, 14.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1555: R. Kwiatkowski - R. Przybyło, 10.0, PK 4EW 4 SS H8-1 10070.94
1555: R. Kwiatkowski - R. Przybyło, 10.0, PK 5EW 4 HS D8= 62041.12
1555: R. Kwiatkowski - R. Przybyło, 10.0, PK 6EW 4 SE H7+2 68064.58
2560: P. Zawada - J. Zawada, 24.0, MA/PK 22EW 3 HW SQ= 14025.50
2560: P. Zawada - J. Zawada, 24.0, MA/PK 23EW 3 NT xS S5= 7503.50
2560: P. Zawada - J. Zawada, 24.0, MA/PK 24EW 6 S xN H8= 12102.51
3559: K. Grzywacz - T. Przybyło, 12.0, PK 10NS 2 DS D8+2 13052.70
3559: K. Grzywacz - T. Przybyło, 12.0, PK 11NS 2 H xS C3-1 10017.76
3559: K. Grzywacz - T. Przybyło, 12.0, PK 12NS 1 NTS C8+1 12020.33
4561: J. Jarząbek - J. Wrona, 10.0, PK 19EW 2 HN S7= 11041.16
4561: J. Jarząbek - J. Wrona, 10.0, PK 20EW 3 DS S6-1 10090.23
4561: J. Jarząbek - J. Wrona, 10.0, PK 21EW 6 NTE D6= 99097.98
5564: J. Roźniatowska - S. Chlebuś, 3.5, PK 25NS 4 SW HJ+2 68063.85
5564: J. Roźniatowska - S. Chlebuś, 3.5, PK 26NS 3 NTN C8= 60044.72
5564: J. Roźniatowska - S. Chlebuś, 3.5, PK 27NS 3 DN S5-2 10047.73
6565: T. Ukraiński - A. Żarnowski, 24.0, PK 16EW 4 HN CK-1 5066.67
6565: T. Ukraiński - A. Żarnowski, 24.0, PK 17EW 3 DS SA-2 10032.58
6565: T. Ukraiński - A. Żarnowski, 24.0, PK 18EW 4 DE SK-2 1002.14
7563: W. Paszko - P. Iwoński, 9.0, MP/PK 1NS 1 NTW S2= 9050.26
7563: W. Paszko - P. Iwoński, 9.0, MP/PK 2NS 2 H xW DJ-2 30089.90
7563: W. Paszko - P. Iwoński, 9.0, MP/PK 3NS 3 HW D10+1 17027.55
8556: H. Furman - D. Kulpiński, 18.0, PK 28EW 4 SE D4= 42060.05
8556: H. Furman - D. Kulpiński, 18.0, PK 29EW 4 D xN HQ-1 20091.24
8556: H. Furman - D. Kulpiński, 18.0, PK 30EW 1 NT xxW HQ-2 6000.00
9558: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK 31NS 3 NTS D8+3 69093.28
9558: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK 32NS 2 NTW S6-1 10091.07
9558: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK 33NS 4 DE SA-3 15092.54
10554: T. Jędrzejek - S. Drobot, 13.0, PK 13NS 4 SE H6= 62053.27
10554: T. Jędrzejek - S. Drobot, 13.0, PK 14NS 2 S xW HA-1 10091.69
10554: T. Jędrzejek - S. Drobot, 13.0, PK 15NS 3 SN CA= 14064.16
11553: W. Chodziński - Z. Czarnecki, 9.5, PK 7NS 1 HS S9+3 17063.39
11553: W. Chodziński - Z. Czarnecki, 9.5, PK 8NS 4 D xW HQ+1 6100.39
11553: W. Chodziński - Z. Czarnecki, 9.5, PK 9NS 4 HS DK= 42074.04
 +/-
 WYNIK52.39
 MIEJSCE301