Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 553: W. Chodziński - Z. Czarnecki, 9.5, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1564: J. Roźniatowska - S. Chlebuś, 3.5, PK NS 4 SE D8+1 65024.56
1564: J. Roźniatowska - S. Chlebuś, 3.5, PK NS 2 HE D3= 11038.04
1564: J. Roźniatowska - S. Chlebuś, 3.5, PK NS 3 SN CA= 14064.16
2565: T. Ukraiński - A. Żarnowski, 24.0, PK EW 3 SN H2-1 10070.94
2565: T. Ukraiński - A. Żarnowski, 24.0, PK EW 5 C xW SQ-2 30072.46
2565: T. Ukraiński - A. Żarnowski, 24.0, PK EW 4 SE S2+2 68064.58
3563: W. Paszko - P. Iwoński, 9.0, MP/PK NS 4 HW SQ= 62050.63
3563: W. Paszko - P. Iwoński, 9.0, MP/PK NS 2 HN DJ= 11052.50
3563: W. Paszko - P. Iwoński, 9.0, MP/PK NS 4 SN H8+2 48032.33
4552: M. Pietraszek - W. Kaszuba, 21.0, PK EW 5 H xN CK-2 30096.97
4552: M. Pietraszek - W. Kaszuba, 21.0, PK EW 3 SW HA= 14064.01
4552: M. Pietraszek - W. Kaszuba, 21.0, PK EW 3 CE H8= 11012.81
5554: T. Jędrzejek - S. Drobot, 13.0, PK NS 1 NTS C3+1 12079.04
5554: T. Jędrzejek - S. Drobot, 13.0, PK NS 3 NTN H9+1 63080.58
5554: T. Jędrzejek - S. Drobot, 13.0, PK NS 6 NTE S7-2 10093.18
6561: J. Jarząbek - J. Wrona, 10.0, PK NS 1 NTW S2= 9050.26
6561: J. Jarząbek - J. Wrona, 10.0, PK NS 2 NTS SQ+1 15081.44
6561: J. Jarząbek - J. Wrona, 10.0, PK NS 3 H xW C2= 73013.90
7560: P. Zawada - J. Zawada, 24.0, MA/PK NS 4 SE D4= 42039.95
7560: P. Zawada - J. Zawada, 24.0, MA/PK NS 3 SE DK-1 10070.30
7560: P. Zawada - J. Zawada, 24.0, MA/PK NS 3 CE C6-1 5051.78
8562: W. Gruszczyński - J. Kadula, 15.0, PK EW 6 SW S5-1 1007.18
8562: W. Gruszczyński - J. Kadula, 15.0, PK EW 3 NTN C8= 60055.28
8562: W. Gruszczyński - J. Kadula, 15.0, PK EW 3 NTE D7= 40096.72
9556: H. Furman - D. Kulpiński, 18.0, PK EW 3 HE C2-2 20020.95
9556: H. Furman - D. Kulpiński, 18.0, PK EW 2 H xS C3= 4700.13
9556: H. Furman - D. Kulpiński, 18.0, PK EW 3 NTN SQ= 60017.43
10555: R. Kwiatkowski - R. Przybyło, 10.0, PK NS 3 NTS H6= 60020.08
10555: R. Kwiatkowski - R. Przybyło, 10.0, PK NS 3 CN DA-2 10085.90
10555: R. Kwiatkowski - R. Przybyło, 10.0, PK NS 4 S xW H10-1 10074.42
11557: T. Bajorek - E. Strzyż, 14.0, PK EW 1 HS S9+3 17036.61
11557: T. Bajorek - E. Strzyż, 14.0, PK EW 4 D xW HQ+1 61099.61
11557: T. Bajorek - E. Strzyż, 14.0, PK EW 4 HS DK= 42025.96
 +/-
 WYNIK52.87
 MIEJSCE274