Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 522: P. Kuc-Dzierżawski - A. Harasimowicz, 11.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1505: R. Śmiałek - M. Wilczyński, 9.0, MP 33EW 3 DE SA-2 10025.58
2508: S. Urbanowski - Z. Przeginiak, 11.0, MP 1EW 1 NTW S2= 9049.74
2508: S. Urbanowski - Z. Przeginiak, 11.0, MP 2EW 3 CxN SA-3 80099.49
3490: R. Rostek - P. Stefanów, 5.0, LU/MP 5EW 5 CxW SQ-2 30072.46
3490: R. Rostek - P. Stefanów, 5.0, LU/MP 6EW 4 SW SJ+2 68064.58
4491: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 9EW 2 SN CK= 11066.37
4491: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 10EW 3 HE DA= 14095.24
5492: A. Jezioro - W. Gąssowski, 33.0, MP 13EW 4 HE DK+1 65075.44
5492: A. Jezioro - W. Gąssowski, 33.0, MP 14EW 2 SE HA-1 5028.72
6493: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 17EW 3 SW HK= 14064.01
6493: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 18EW 3 NTE H4+1 43068.72
7494: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP 21EW 4 SE S7+1 45048.86
7494: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP 22EW 3 NTE S7-1 10015.25
8495: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 25EW 3 NTE C2+4 72068.39
8495: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 26EW 3 NTS ST+1 63016.33
9496: M. Tuszyński - J. Nowakowski, 8.0, MP 29EW 3 SW HK+1 17087.05
9496: M. Tuszyński - J. Nowakowski, 8.0, MP 30EW 2 HS DA= 11026.34
11499: M. Szwarc - J. Pasich, 11.0, MP 3EW 3 NTS HK-2 10047.07
11499: M. Szwarc - J. Pasich, 11.0, MP 4EW 2 SN C5= 11045.94
12500: R. Czeryna - E. Powązka, 0.0, MP 7NS 3 HS CA+1 17063.39
12500: R. Czeryna - E. Powązka, 0.0, MP 8NS 3 HN DT= 14096.17
13501: A. Pacura - M. Kędzierski, 4.5, MP 11NS 1 NTE H6-2 10083.50
13501: A. Pacura - M. Kędzierski, 4.5, MP 12NS 3 NTN SQ= 60082.57
14502: M. Kowalski - W. Rybka, 8.0, MP 15NS 4 SN ST-1 10019.26
14502: M. Kowalski - W. Rybka, 8.0, MP 16NS 5 DW HA-2 20059.34
15503: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 19NS 2 HN S5-1 5021.59
15503: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 20NS 4 Ss CK-1 1009.77
16504: H. Święch - S. Dynowski, 11.0, MP 23NS 3 SxE HA-1 20076.88
16504: H. Święch - S. Dynowski, 11.0, MP 24NS 6 HN H8+1 101093.23
 +/-
 WYNIK57.63
 MIEJSCE107