Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 52: J. Więcławski - J. Kowalski, 5.5, DS, DS/68

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
137: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 1EW 1 NTW C7= 9049.74
137: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 2EW 4 DS SA-2 20092.42
238: A. Chodowski - M. Stadnik, 6.5, DS 5EW 2 HS CQ+2 17088.20
238: A. Chodowski - M. Stadnik, 6.5, DS 6EW 2 SE H8+3 2007.43
369: S. Greszta - S. Korona, 4.5, OP 9EW 4 SN CK-2 10087.08
369: S. Greszta - S. Korona, 4.5, OP 10EW 2 HE DA-1 10071.72
440: L. Szatańska - M. Motykiewicz, 7.0, DS 13EW 3 D xN H8-2 50033.75
440: L. Szatańska - M. Motykiewicz, 7.0, DS 14EW 2 SW HA= 11061.96
541: T. Koźlecki - J. Pawlicki, 9.0, DS 17EW 3 C xW HA+1 57095.20
541: T. Koźlecki - J. Pawlicki, 9.0, DS 18EW 3 NTE H8+2 46090.07
642: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 21EW 4 HW D7+2 48084.22
642: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 22EW 4 HW SQ= 62049.38
743: S. Gołębiowski - M. Bielawski, 35.0, DS 25EW 3 NTE C7+4 72068.39
743: S. Gołębiowski - M. Bielawski, 35.0, DS 26EW 3 NTN C3+1 63016.33
946: W. Szałapak - A. Suchodolski, 8.0, DS 3EW 3 HW D10= 14060.46
946: W. Szałapak - A. Suchodolski, 8.0, DS 4EW 2 NTS H9-1 10070.94
944: K. Dufrat - M. Preisner, 17.5, MP/LB 31EW 3 NTS D8+2 66024.54
944: K. Dufrat - M. Preisner, 17.5, MP/LB 32EW 1 NTW C10-2 2002.46
1047: J. Sławenta - J. Sławenta, 10.0, DS 7EW 1 NTN H6+1 12080.36
1047: J. Sławenta - J. Sławenta, 10.0, DS 8EW 3 HN D8-1 5022.07
1148: D. Ocylok - J. Kokot, 4.0, DS 11NS 1 NTE SK= 9031.86
1148: D. Ocylok - J. Kokot, 4.0, DS 12NS 2 NTN SQ= 12020.33
1249: B. Mazur - J. Krystecki, 16.0, DS 15NS 5 C xE SA-3 50097.19
1249: B. Mazur - J. Krystecki, 16.0, DS 16NS 4 H xN SK= 59094.32
1350: W. Skonieczny - S. Robel, 10.0, DS/KP 19NS 2 NTS C3+1 15090.53
1350: W. Skonieczny - S. Robel, 10.0, DS/KP 20NS 3 NTN H9+1 63080.58
1451: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 23NS 3 SW HQ-1 10044.38
1451: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 24NS 4 SN H8+2 48032.33
1553: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 27NS 2 NTE C3+1 15013.01
1553: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 28NS 4 SE D5= 42039.95
 +/-
 WYNIK56.71
 MIEJSCE134