Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 517: P. Stopa - W. Klapper, 34.0, MP/SL, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1500: R. Czeryna - E. Powązka, 0.0, MP EW 3 NTE C3+2 46068.31
1500: R. Czeryna - E. Powązka, 0.0, MP EW 4 HW C6= 62049.38
2501: A. Pacura - M. Kędzierski, 4.5, MP EW 6 SW S4-1 1007.18
2501: A. Pacura - M. Kędzierski, 4.5, MP EW 3 NTS ST= 60055.28
3502: M. Kowalski - W. Rybka, 8.0, MP EW 3 SW C6= 14066.37
3502: M. Kowalski - W. Rybka, 8.0, MP EW 2 HS DA-2 10081.04
4503: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP EW 2 DE SA-1 5034.83
5504: H. Święch - S. Dynowski, 11.0, MP EW 1 NTW S2+1 12090.56
5504: H. Święch - S. Dynowski, 11.0, MP EW 3 HW C2-2 10042.05
6506: R. Podsiadły - J. Natorski, 9.0, MP EW 4 HS D2= 62041.12
6506: R. Podsiadły - J. Natorski, 9.0, MP EW 4 SW S5+2 68064.58
7505: R. Śmiałek - M. Wilczyński, 9.0, MP EW 6 HS DK-2 10087.08
7505: R. Śmiałek - M. Wilczyński, 9.0, MP EW 3 HW H2-2 20020.95
8508: S. Urbanowski - Z. Przeginiak, 11.0, MP EW 6 SxE D8-1 2007.81
8508: S. Urbanowski - Z. Przeginiak, 11.0, MP EW 3 CxN S5-2 30097.73
9490: R. Rostek - P. Stefanów, 5.0, LU/MP EW 3 DxS SA-2 30086.87
9490: R. Rostek - P. Stefanów, 5.0, LU/MP EW 3 NTW S7= 40038.94
10492: A. Jezioro - W. Gąssowski, 33.0, MP EW 3 NTN D4-1 10071.00
10492: A. Jezioro - W. Gąssowski, 33.0, MP EW 5 SN H5+2 51033.46
11493: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP EW 2 SW C5= 11068.81
11493: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP EW 3 SE D5+1 17021.88
12494: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP NS 3 NTS H6= 60020.08
12494: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP NS 2 HE DK+2 17058.08
14496: M. Tuszyński - J. Nowakowski, 8.0, MP NS 3 HW DT-1 10065.82
14496: M. Tuszyński - J. Nowakowski, 8.0, MP NS 4 SS H8-2 2007.87
15497: P. Ludwikowski - P. Radzikowski, 14.0, MP NS 2 HS S2+3 20088.52
15497: P. Ludwikowski - P. Radzikowski, 14.0, MP NS 4 DW HQ+1 15025.13
16498: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP NS 2 NTE H6-4 20098.99
16498: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP NS 2 SS C8-1 1005.56
 +/-
 WYNIK51.91
 MIEJSCE320