Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 514: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1495: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 11EW 3 CxN D6= 4700.13
1495: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 12EW 3 DS HQ-1 10094.44
2496: M. Tuszyński - J. Nowakowski, 8.0, MP 15EW 2 SN HT+1 14035.84
2496: M. Tuszyński - J. Nowakowski, 8.0, MP 16EW 3 HN CK= 14049.62
3497: P. Ludwikowski - P. Radzikowski, 14.0, MP 19EW 2 HN S8= 11041.16
3497: P. Ludwikowski - P. Radzikowski, 14.0, MP 20EW 3 DS H4+2 15052.54
4498: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 23EW 2 NTS D4= 12044.38
4498: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 24EW 4 SN H8+2 48067.67
5499: M. Szwarc - J. Pasich, 11.0, MP 27EW 3 HS SA-4 20091.41
5499: M. Szwarc - J. Pasich, 11.0, MP 28EW 4 SE D4= 42060.05
6500: R. Czeryna - E. Powązka, 0.0, MP 31EW 3 NTS D8+1 63054.30
6500: R. Czeryna - E. Powązka, 0.0, MP 32EW 3 HE CK+1 17041.92
8502: M. Kowalski - W. Rybka, 8.0, MP 3EW 3 SN D2-2 10047.07
8502: M. Kowalski - W. Rybka, 8.0, MP 4EW 3 SN H2= 14022.46
9503: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 7EW 2 HS S8+2 17036.61
9503: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 8EW 3 SW C4= 14065.18
10506: R. Podsiadły - J. Natorski, 9.0, MP 13EW 2 DxN H3-2 50033.75
10506: R. Podsiadły - J. Natorski, 9.0, MP 14EW 2 SW HA= 11061.96
11505: R. Śmiałek - M. Wilczyński, 9.0, MP 17EW 3 SW HA-1 5020.46
11505: R. Śmiałek - M. Wilczyński, 9.0, MP 18EW 3 DE H8= 11012.81
12508: S. Urbanowski - Z. Przeginiak, 11.0, MP 21NS 6 NTE S7-2 10093.18
12508: S. Urbanowski - Z. Przeginiak, 11.0, MP 22NS 3 NTE S5-1 10084.75
13490: R. Rostek - P. Stefanów, 5.0, LU/MP 25NS 3 NTE H6+3 69048.49
13490: R. Rostek - P. Stefanów, 5.0, LU/MP 26NS 3 NTN C8= 60044.72
14491: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 29NS 4 HxE DK-1 20094.16
14491: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 30NS 2 CE D5= 9028.63
15492: A. Jezioro - W. Gąssowski, 33.0, MP 33NS 3 HN DA-2 10042.05
16493: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 1NS 1 NTW S2= 9050.26
16493: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 2NS 4 HxE H5-3 50091.41
 +/-
 WYNIK52.12
 MIEJSCE309