Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 509: T. Rejdych - M. Heichel, 10.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1492: A. Jezioro - W. Gąssowski, 33.0, MP 5EW 4 HN CQ= 62041.12
1492: A. Jezioro - W. Gąssowski, 33.0, MP 6EW 4 SE H7+2 68064.58
2493: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 9EW 2 SN H6= 11066.37
2493: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 10EW 2 DS CJ+2 13047.30
3494: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP 13EW 5 SE SJ= 65075.44
3494: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP 14EW 1 NTxE H7+2 38098.99
4495: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 17EW 2 SW HA= 11040.66
4495: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 18EW 3 NTE H4+1 43068.72
5496: M. Tuszyński - J. Nowakowski, 8.0, MP 21EW 4 HW D7+1 45048.86
5496: M. Tuszyński - J. Nowakowski, 8.0, MP 22EW 3 NTE S7+3 69087.50
6497: P. Ludwikowski - P. Radzikowski, 14.0, MP 25EW 6 NTE H9= 144092.82
6497: P. Ludwikowski - P. Radzikowski, 14.0, MP 26EW 3 NTS S6+1 63016.33
7498: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 29EW 4 SW C6-1 10029.70
7498: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 30EW 1 SN DJ-1 5059.67
8499: M. Szwarc - J. Pasich, 11.0, MP 33EW 3 DE SA-2 10025.58
9500: R. Czeryna - E. Powązka, 0.0, MP 1EW 1 NTW S2-1 5013.27
9500: R. Czeryna - E. Powązka, 0.0, MP 2EW 1 SW H9= 8067.55
10502: M. Kowalski - W. Rybka, 8.0, MP 7EW 3 CxE H2-3 8000.26
10502: M. Kowalski - W. Rybka, 8.0, MP 8EW 4 DW C4+1 15074.87
11503: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 11EW 3 DW C9-1 5038.92
11503: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 12EW 2 NTN SQ+2 18033.21
12504: H. Święch - S. Dynowski, 11.0, MP 15NS 3 SN ST= 14064.16
12504: H. Święch - S. Dynowski, 11.0, MP 16NS 4 HN D7-1 5033.33
13506: R. Podsiadły - J. Natorski, 9.0, MP 19NS 2 HN S7= 11058.84
13506: R. Podsiadły - J. Natorski, 9.0, MP 20NS 2 NTN H7+2 18052.41
14505: R. Śmiałek - M. Wilczyński, 9.0, MP 23NS 3 HN S2= 14063.13
14505: R. Śmiałek - M. Wilczyński, 9.0, MP 24NS 4 SN H8+2 48032.33
15508: S. Urbanowski - Z. Przeginiak, 11.0, MP 27NS 2 SW C5+1 14017.93
15508: S. Urbanowski - Z. Przeginiak, 11.0, MP 28NS 4 SE D4= 42039.95
16490: R. Rostek - P. Stefanów, 5.0, LU/MP 31NS 3 NTS HK+2 66075.46
16490: R. Rostek - P. Stefanów, 5.0, LU/MP 32NS 2 HE CK+1 14080.40
 +/-
 WYNIK51.92
 MIEJSCE317