Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 503: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1523: M. Jaworski - J. Michałek, 33.0, MP/SL 27NS 3 DN S5-2 10047.73
1523: M. Jaworski - J. Michałek, 33.0, MP/SL 28NS 3 NTS S7= 60096.82
2519: T. Bisping - M. Kwiecińska-Wilk, 10.0, MP 29NS 4 SW D6-1 10070.30
2519: T. Bisping - M. Kwiecińska-Wilk, 10.0, MP 30NS 1 NTW HQ-2 10066.41
3520: G. Superson - J. Herman, 22.0, MP 31NS 3 NTS H6-1 1006.24
3520: G. Superson - J. Herman, 22.0, MP 32NS 4 HE DK= 62020.25
4517: P. Stopa - W. Klapper, 34.0, MP/SL 33NS 2 DE SA-1 5065.17
6515: J. Skuciński - M. Kiepura, 10.0, MP 1NS 1 NTW S2= 9050.26
6515: J. Skuciński - M. Kiepura, 10.0, MP 2NS 2 CW D8-2 10057.95
7516: C. Myszczyszyn - J. Szafraniec, 5.5, MP 3NS 3 HW DT= 14039.54
7516: C. Myszczyszyn - J. Szafraniec, 5.5, MP 4NS 4 SN DA-1 10029.06
8513: T. Garbacik - A. Trygar, 24.0, MP 5NS 4 HS D5= 62058.88
8513: T. Garbacik - A. Trygar, 24.0, MP 6NS 3 NTE H4+3 6904.43
9514: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 7NS 2 HS S8+2 17063.39
9514: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 8NS 3 SW C4= 14034.82
10512: L. Faber - Z. Pierzynka, 4.5, MP 9NS 4 HS DK+1 45095.91
10512: L. Faber - Z. Pierzynka, 4.5, MP 10NS 2 DS CJ+2 13052.70
11509: T. Rejdych - M. Heichel, 10.0, MP 11NS 3 DW C9-1 5061.08
11509: T. Rejdych - M. Heichel, 10.0, MP 12NS 2 NTN SQ+2 18066.79
12510: L. Ochał - A. Wójcik, 5.5, MP 13EW 4 HW S5= 62046.73
12510: L. Ochał - A. Wójcik, 5.5, MP 14EW 3 CN S5-2 10047.36
13507: J. Wrześniak - T. Stryszawski, 10.0, MP 15EW 3 SS C7= 14035.84
13507: J. Wrześniak - T. Stryszawski, 10.0, MP 16EW 5 HxN CK-1 10085.61
14525: M. Kliś - M. Sobczak, 12.0, MP/DS 17EW 4 SW HA-2 1008.97
14525: M. Kliś - M. Sobczak, 12.0, MP/DS 18EW 3 NTW D7+2 46090.07
15522: P. Kuc-Dzierżawski - A. Harasimowicz, 11.0, MP 19EW 2 HN S5-1 5078.41
15522: P. Kuc-Dzierżawski - A. Harasimowicz, 11.0, MP 20EW 4 Ss CK-1 10090.23
16521: A. Majkowski - K. Chłobowski, 12.0, PM/MP 21EW 3 NTW H5-1 5021.72
16521: A. Majkowski - K. Chłobowski, 12.0, PM/MP 22EW 3 NTxE S5+3 135099.75
 +/-
 WYNIK54.91
 MIEJSCE201