Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 496: M. Tuszyński - J. Nowakowski, 8.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1513: T. Garbacik - A. Trygar, 24.0, MP NS 4 SW DK= 62053.27
1513: T. Garbacik - A. Trygar, 24.0, MP NS 2 HE H7+1 14016.12
2514: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP NS 2 SN HT+1 14064.16
2514: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP NS 3 HN CK= 14050.38
3511: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP NS 3 SW HK-1 5079.54
3511: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP NS 3 CW S5= 11087.19
4512: L. Faber - Z. Pierzynka, 4.5, MP NS 2 HN D6= 11058.84
4512: L. Faber - Z. Pierzynka, 4.5, MP NS 5 DxS CA-1 2002.29
5509: T. Rejdych - M. Heichel, 10.0, MP NS 4 HW D7+1 45051.14
5509: T. Rejdych - M. Heichel, 10.0, MP NS 3 NTE S7+3 69012.50
6510: L. Ochał - A. Wójcik, 5.5, MP NS 4 HxN S2= 79097.13
6510: L. Ochał - A. Wójcik, 5.5, MP NS 4 SN H8+3 51066.54
7507: J. Wrześniak - T. Stryszawski, 10.0, MP NS 3 NTE C7+4 72031.61
7507: J. Wrześniak - T. Stryszawski, 10.0, MP NS 3 NTS ST= 60044.72
8525: M. Kliś - M. Sobczak, 12.0, MP/DS NS 2 NTE C3-1 5076.51
8525: M. Kliś - M. Sobczak, 12.0, MP/DS NS 4 SW DK= 42039.95
9522: P. Kuc-Dzierżawski - A. Harasimowicz, 11.0, MP NS 3 SW HK+1 17012.95
9522: P. Kuc-Dzierżawski - A. Harasimowicz, 11.0, MP NS 2 HS DA= 11073.66
10524: J. Rżewski - P. Skałacki, 12.0, MP NS 3 NTS H6-1 1006.24
10524: J. Rżewski - P. Skałacki, 12.0, MP NS 3 NTW CT-1 10091.07
11523: M. Jaworski - J. Michałek, 33.0, MP/SL NS 3 DE D4= 11030.21
13520: G. Superson - J. Herman, 22.0, MP EW 1 NTW S2= 9049.74
13520: G. Superson - J. Herman, 22.0, MP EW 4 CN SA-3 30096.59
14517: P. Stopa - W. Klapper, 34.0, MP/SL EW 3 HW DT-1 10034.18
14517: P. Stopa - W. Klapper, 34.0, MP/SL EW 4 SS H8-2 20092.13
15518: T. Biernat - A. Brodowski, 12.5, MP EW 4 SN C3= 62041.12
15518: T. Biernat - A. Brodowski, 12.5, MP EW 3 NTE H3+3 69095.57
16515: J. Skuciński - M. Kiepura, 10.0, MP EW 2 HS S9+2 17036.61
16515: J. Skuciński - M. Kiepura, 10.0, MP EW 4 DW HQ+1 15074.87
 +/-
 WYNIK54.03
 MIEJSCE235