Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 495: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1514: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP NS 3 CxN D6= 47099.87
1514: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP NS 3 DS HQ-1 1005.56
2511: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP NS 4 HW S3+1 65024.56
2511: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP NS 2 SW C7-1 5071.28
3512: L. Faber - Z. Pierzynka, 4.5, MP NS 3 SS C7= 14064.16
3512: L. Faber - Z. Pierzynka, 4.5, MP NS 4 HN CK= 42075.88
4509: T. Rejdych - M. Heichel, 10.0, MP NS 2 SW HA= 11059.34
4509: T. Rejdych - M. Heichel, 10.0, MP NS 3 NTE H4+1 43031.28
5510: L. Ochał - A. Wójcik, 5.5, MP NS 2 NTS C3= 12079.04
5510: L. Ochał - A. Wójcik, 5.5, MP NS 3 NTN H9+2 66091.75
6507: J. Wrześniak - T. Stryszawski, 10.0, MP NS 4 SE S9+1 45051.14
6507: J. Wrześniak - T. Stryszawski, 10.0, MP NS 3 NTE S5-1 10084.75
7525: M. Kliś - M. Sobczak, 12.0, MP/DS NS 3 SW HQ= 14015.13
7525: M. Kliś - M. Sobczak, 12.0, MP/DS NS 7 CxE HA-3 50059.40
8522: P. Kuc-Dzierżawski - A. Harasimowicz, 11.0, MP NS 3 NTE C2+4 72031.61
8522: P. Kuc-Dzierżawski - A. Harasimowicz, 11.0, MP NS 3 NTS ST+1 63083.67
9521: A. Majkowski - K. Chłobowski, 12.0, PM/MP NS 3 CE S6= 11031.19
9521: A. Majkowski - K. Chłobowski, 12.0, PM/MP NS 4 SW DA= 42039.95
10523: M. Jaworski - J. Michałek, 33.0, MP/SL NS 3 SW C6+1 17012.95
10523: M. Jaworski - J. Michałek, 33.0, MP/SL NS 2 CE HA= 9028.63
11519: T. Bisping - M. Kwiecińska-Wilk, 10.0, MP NS 3 NTS D3+3 69093.28
11519: T. Bisping - M. Kwiecińska-Wilk, 10.0, MP NS 3 HE DK+1 17058.08
12520: G. Superson - J. Herman, 22.0, MP EW 3 HN DA= 14014.49
14518: T. Biernat - A. Brodowski, 12.5, MP EW 2 HW DQ+1 14095.92
14518: T. Biernat - A. Brodowski, 12.5, MP EW 3 NTS S6= 6004.93
15515: J. Skuciński - M. Kiepura, 10.0, MP EW 3 HxW DT= 73086.10
15515: J. Skuciński - M. Kiepura, 10.0, MP EW 3 SS H9= 14022.46
16516: C. Myszczyszyn - J. Szafraniec, 5.5, MP EW 4 HS CQ= 62041.12
16516: C. Myszczyszyn - J. Szafraniec, 5.5, MP EW 4 SE CA+1 65027.74
 +/-
 WYNIK51.22
 MIEJSCE352