Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 482: W. Stój - J. Grygowicz, 5.5, MP, MP/138

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1483: S. Przybylski - E. Liana, 3.0, MP 25EW 6 NTE CA= 144092.82
1483: S. Przybylski - E. Liana, 3.0, MP 26EW 3 NTS DJ-1 10094.60
1483: S. Przybylski - E. Liana, 3.0, MP 27EW 2 SW C5+1 14082.07
1483: S. Przybylski - E. Liana, 3.0, MP 28EW 3 SxE D5+1 63097.71
1483: S. Przybylski - E. Liana, 3.0, MP 29EW 4 SW D2-1 10029.70
1483: S. Przybylski - E. Liana, 3.0, MP 30EW 2 CE C6= 9071.37
2479: T. Przybycień - S. Kowalski, 4.0, MP 1EW 1 NTW S2= 9049.74
2479: T. Przybycień - S. Kowalski, 4.0, MP 2EW 3 NTS S6-1 10073.74
2479: T. Przybycień - S. Kowalski, 4.0, MP 3EW 3 HW DT+1 17072.45
2479: T. Przybycień - S. Kowalski, 4.0, MP 4EW 3 SS H9-1 10070.94
2479: T. Przybycień - S. Kowalski, 4.0, MP 5EW 3 HS SA+1 17088.20
2479: T. Przybycień - S. Kowalski, 4.0, MP 6EW 4 SE H8+2 68064.58
2480: J. Dusza - R. Woliński, 15.0, MP 19NS 4 DS SQ-2 1008.59
2480: J. Dusza - R. Woliński, 15.0, MP 20NS 5 DS CA-1 1009.77
2480: J. Dusza - R. Woliński, 15.0, MP 21NS 4 HW S8+1 45051.14
2480: J. Dusza - R. Woliński, 15.0, MP 22NS 3 NTE S5+2 66029.38
2480: J. Dusza - R. Woliński, 15.0, MP 23NS 3 NTS DK-1 10029.00
2480: J. Dusza - R. Woliński, 15.0, MP 24NS 4 HN H8+3 51066.54
2479: T. Przybycień - S. Kowalski, 4.0, MP 31EW 3 NTS HK+1 63054.30
3481: M. Czub-Gołaszewska - P. Turczynowicz, 5.0, MP 7EW 3 HS CA+1 17036.61
3481: M. Czub-Gołaszewska - P. Turczynowicz, 5.0, MP 8EW 1 DW CA+4 15074.87
3481: M. Czub-Gołaszewska - P. Turczynowicz, 5.0, MP 9EW 4 HS DK= 42025.96
3481: M. Czub-Gołaszewska - P. Turczynowicz, 5.0, MP 10EW 2 HE D9= 11088.30
3481: M. Czub-Gołaszewska - P. Turczynowicz, 5.0, MP 11EW 2 DW S2= 9068.14
3481: M. Czub-Gołaszewska - P. Turczynowicz, 5.0, MP 12EW 2 NTN SQ+1 15056.94
3478: S. Czech - R. Narewski, 9.0, MP 13NS 6 SE D9-2 20092.19
3478: S. Czech - R. Narewski, 9.0, MP 14NS 4 CW HA-1 5071.28
3478: S. Czech - R. Narewski, 9.0, MP 15NS 3 SN CA= 14064.16
3478: S. Czech - R. Narewski, 9.0, MP 16NS 4 HxN CK-1 10014.39
3478: S. Czech - R. Narewski, 9.0, MP 17NS 4 CW HA-1 5079.54
3478: S. Czech - R. Narewski, 9.0, MP 18NS 3 NTW S4= 40061.06
3481: M. Czub-Gołaszewska - P. Turczynowicz, 5.0, MP 32EW 3 DN CJ-1 5013.30
3478: S. Czech - R. Narewski, 9.0, MP 33NS 2 HN DA+1 14085.51
 +/-
 WYNIK59.66
 MIEJSCE54