Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 480: J. Dusza - R. Woliński, 15.0, MP, MP/138

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1483: S. Przybylski - E. Liana, 3.0, MP 13EW 4 SE D9+1 65075.44
1483: S. Przybylski - E. Liana, 3.0, MP 14EW 2 SW DQ-1 5028.72
1483: S. Przybylski - E. Liana, 3.0, MP 15EW 4 SS S4-2 20095.28
1483: S. Przybylski - E. Liana, 3.0, MP 16EW 4 HxN SK-1 10085.61
1483: S. Przybylski - E. Liana, 3.0, MP 17EW 2 SW HA= 11040.66
1483: S. Przybylski - E. Liana, 3.0, MP 18EW 3 NTW D7+2 46090.07
1483: S. Przybylski - E. Liana, 3.0, MP 33EW 3 DW D4-1 5034.83
2478: S. Czech - R. Narewski, 9.0, MP 7NS 2 HS CA+2 17063.39
2478: S. Czech - R. Narewski, 9.0, MP 8NS 4 SW C6-1 5086.22
2478: S. Czech - R. Narewski, 9.0, MP 9NS 4 HS DK= 42074.04
2478: S. Czech - R. Narewski, 9.0, MP 10NS 3 NTE D6-1 10028.28
2478: S. Czech - R. Narewski, 9.0, MP 11NS 1 NTE H6-1 5061.08
2478: S. Czech - R. Narewski, 9.0, MP 12NS 3 DN SQ= 11015.28
2482: W. Stój - J. Grygowicz, 5.5, MP 19EW 4 DS SQ-2 10091.41
2482: W. Stój - J. Grygowicz, 5.5, MP 20EW 5 DS CA-1 10090.23
2482: W. Stój - J. Grygowicz, 5.5, MP 21EW 4 HW S8+1 45048.86
2482: W. Stój - J. Grygowicz, 5.5, MP 22EW 3 NTE S5+2 66070.63
2482: W. Stój - J. Grygowicz, 5.5, MP 23EW 3 NTS DK-1 10071.00
2482: W. Stój - J. Grygowicz, 5.5, MP 24EW 4 HN H8+3 51033.46
2478: S. Czech - R. Narewski, 9.0, MP 32NS 2 HE DK+2 17058.08
3481: M. Czub-Gołaszewska - P. Turczynowicz, 5.0, MP 1NS 1 NTW S2+1 1209.44
3481: M. Czub-Gołaszewska - P. Turczynowicz, 5.0, MP 2NS 1 SW H8+1 11016.92
3481: M. Czub-Gołaszewska - P. Turczynowicz, 5.0, MP 3NS 3 HxE CJ-2 50095.79
3481: M. Czub-Gołaszewska - P. Turczynowicz, 5.0, MP 4NS 2 SN H3+1 14077.54
3481: M. Czub-Gołaszewska - P. Turczynowicz, 5.0, MP 5NS 2 HS D8+2 17011.80
3481: M. Czub-Gołaszewska - P. Turczynowicz, 5.0, MP 6NS 3 SE H7+3 23086.06
3479: T. Przybycień - S. Kowalski, 4.0, MP 25EW 6 NTE C6+1 147099.37
3479: T. Przybycień - S. Kowalski, 4.0, MP 26EW 3 NTS DJ= 60055.28
3479: T. Przybycień - S. Kowalski, 4.0, MP 27EW 2 DxN S9-1 10052.27
3479: T. Przybycień - S. Kowalski, 4.0, MP 28EW 4 SE D7= 42060.05
3479: T. Przybycień - S. Kowalski, 4.0, MP 29EW 2 SW C6+1 14066.37
3479: T. Przybycień - S. Kowalski, 4.0, MP 30EW 3 CE SA= 11090.20
3481: M. Czub-Gołaszewska - P. Turczynowicz, 5.0, MP 31NS 3 NTS D8+3 69093.28
 +/-
 WYNIK62.33
 MIEJSCE23