Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 365: W. Tomaszek - E. Miszewska, 31.0, WP, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1353: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA EW 4 SE D4= 42060.05
1353: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA EW 3 DN HQ= 11015.23
1353: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA EW 1 NTS S2= 9039.44
2354: A. Ziółkowski - A. Miller, 0.5, MA EW 1 NTW S10= 9049.74
2354: A. Ziółkowski - A. Miller, 0.5, MA EW 2 NTS SQ+2 18012.75
2354: A. Ziółkowski - A. Miller, 0.5, MA EW 3 HW H10= 14060.46
3337: R. Neronowicz - T. Filaber, 17.0, MA EW 2 HS S9+2 17036.61
3337: R. Neronowicz - T. Filaber, 17.0, MA EW 2 H xN S5= 4700.51
3337: R. Neronowicz - T. Filaber, 17.0, MA EW 4 SS DK-4 20099.10
4339: E. Banaszkiewicz - A. Makarewicz, 19.0, MA/DS EW 4 HW S3= 62046.73
4339: E. Banaszkiewicz - A. Makarewicz, 19.0, MA/DS EW 1 NTS SQ= 9015.62
4339: E. Banaszkiewicz - A. Makarewicz, 19.0, MA/DS EW 4 SS CK-2 20095.28
5341: W. Maciejczuk - J. Szukszta, 22.0, MA EW 3 SW HQ-2 2004.93
5341: W. Maciejczuk - J. Szukszta, 22.0, MA EW 3 NTN H7+1 63019.42
5341: W. Maciejczuk - J. Szukszta, 22.0, MA EW 3 NTW C3+2 46068.31
6343: Z. Kowalewski - Z. Skibicki, 18.0, MA EW 6 NTE H9= 144092.82
6343: Z. Kowalewski - Z. Skibicki, 18.0, MA EW 3 NTS S10+1 63016.33
6343: Z. Kowalewski - Z. Skibicki, 18.0, MA EW 1 NTS S3= 9012.12
7345: W. Kała - B. Stankiewicz, 3.0, MA/- EW 3 NTS D8+2 66024.54
7345: W. Kała - B. Stankiewicz, 3.0, MA/- EW 4 HE DK= 62079.75
7345: W. Kała - B. Stankiewicz, 3.0, MA/- EW 3 DE D4= 11069.79
8348: M. Łopaciuk - T. Sułkowski, 9.0, MA NS 3 SN H5= 14077.54
8348: M. Łopaciuk - T. Sułkowski, 9.0, MA NS 4 HN D8= 62058.88
8348: M. Łopaciuk - T. Sułkowski, 9.0, MA NS 3 NTE H7+2 66064.19
9350: M. Nowaczyński - W. Andruk, 16.0, MA NS 2 DS CJ+2 13052.70
9350: M. Nowaczyński - W. Andruk, 16.0, MA NS 3 DW C9-2 10083.50
9350: M. Nowaczyński - W. Andruk, 16.0, MA NS 2 NTN SQ+1 15043.06
10351: A. Kondeja - R. Głowacki, 26.0, MA NS 5 H xS CK-2 3003.03
10351: A. Kondeja - R. Głowacki, 26.0, MA NS 4 SE DQ-1 5079.54
10351: A. Kondeja - R. Głowacki, 26.0, MA NS 3 NTE SK+1 43031.28
 +/-
 WYNIK47.11
 MIEJSCE579