Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 300: J. Jasiński - E. Molas, 6.0, SW/LU, LU/145

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1304: H. Głąb - S. Płatek, 1.5, LU 19NS 2 DN HA+1 11058.84
1304: H. Głąb - S. Płatek, 1.5, LU 20NS 3 DS CA+1 13034.14
1304: H. Głąb - S. Płatek, 1.5, LU 21NS 5 DW CA-1 5078.28
2303: W. Pawelec - D. Serafin, 8.0, LU 1NS 1 NTW C8= 9050.26
2303: W. Pawelec - D. Serafin, 8.0, LU 2NS 2 HE DA-2 10057.95
2303: W. Pawelec - D. Serafin, 8.0, LU 3NS 3 HW S3-1 10065.82
2307: J. Czarniecki - M. Buczek, 8.0, LU 13EW 4 HW DK+1 65075.44
2307: J. Czarniecki - M. Buczek, 8.0, LU 14EW 3 CS SK-2 10047.36
2307: J. Czarniecki - M. Buczek, 8.0, LU 15EW 3 SN CA-1 10080.74
2299: J. Małysz - Z. Senderek, 7.5, LU/SW 28EW 4 SE D5= 42060.05
2299: J. Małysz - Z. Senderek, 7.5, LU/SW 29EW 3 SW DT= 14066.37
2299: J. Małysz - Z. Senderek, 7.5, LU/SW 30EW 1 SE HA+1 11090.20
3306: A. Szajna - A. Skórka, 0.0, LU 22EW 3 NTE S7+3 69087.50
3306: A. Szajna - A. Skórka, 0.0, LU 23EW 3 NTS H8+1 6306.13
3306: A. Szajna - A. Skórka, 0.0, LU 24EW 4 SN H8+2 48067.67
3301: H. Szarafin - A. Łukasz, 0.0, LU 31NS 3 NTS H8+1 63045.70
3301: H. Szarafin - A. Łukasz, 0.0, LU 32NS 4 HxE DK= 7902.30
3301: H. Szarafin - A. Łukasz, 0.0, LU 33NS 2 CE SA-2 10074.42
4298: J. Hamerski - B. Żenkin, 3.0, LU/SW 10NS 2 DS D4+2 13052.70
4298: J. Hamerski - B. Żenkin, 3.0, LU/SW 11NS 2 DW CT= 9031.86
4298: J. Hamerski - B. Żenkin, 3.0, LU/SW 12NS 2 HN C7= 11015.28
6305: G. Szarafin - M. Stopczyński, 5.0, LU 4NS 2 SS H8+1 14077.54
6305: G. Szarafin - M. Stopczyński, 5.0, LU 5NS 4 HS SA= 62058.88
6305: G. Szarafin - M. Stopczyński, 5.0, LU 6NS 3 NTE H7+3 6904.43
6296: P. Zawiślak - W. Teresiński, 10.0, LU 7EW 1 HS D4+2 14070.66
6296: P. Zawiślak - W. Teresiński, 10.0, LU 8EW 5 DxW HQ= 55097.19
6296: P. Zawiślak - W. Teresiński, 10.0, LU 9EW 2 SN CK+3 20048.21
6297: M. Atalski - I. Stromidło, 16.0, LU 25EW 3 NTE H9+3 69051.51
6297: M. Atalski - I. Stromidło, 16.0, LU 26EW 3 NTN CT= 60055.28
6297: M. Atalski - I. Stromidło, 16.0, LU 27EW 2 HN S9-1 5037.50
 +/-
 WYNIK55.01
 MIEJSCE197