Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 253: P. Pietrażycki - A. Łagosz, 16.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1238: E. Szczepański - I. Lachowicz, 14.0, LB 1NS 1 NTW S2= 9050.26
1238: E. Szczepański - I. Lachowicz, 14.0, LB 2NS 2 NTS H5= 12073.61
1238: E. Szczepański - I. Lachowicz, 14.0, LB 3NS 2 H xW D10+1 8705.23
2239: Z. Rzucidło - L. Latocki, 10.0, LB 4NS 4 SS H5-1 10029.06
2239: Z. Rzucidło - L. Latocki, 10.0, LB 5NS 3 HS CQ+1 17011.80
2239: Z. Rzucidło - L. Latocki, 10.0, LB 6NS 4 SW C6= 62080.08
3240: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 7NS 2 HS S9+2 17063.39
3240: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 8NS 3 HN S6-1 5077.93
3240: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 9NS 4 HS DK= 42074.04
4241: T. Fedak - A. Grygorczuk, 5.0, -/LB 11NS 2 DW C3= 9031.86
4241: T. Fedak - A. Grygorczuk, 5.0, -/LB 12NS 2 NTN S6+1 15043.06
5242: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 13NS 3 HW S2+1 17073.55
5242: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 14NS 2 SW S6-1 5071.28
5242: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 15NS 4 SN H6-1 10019.26
6243: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 16NS 4 HN CK-1 5033.33
6243: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 17NS 3 DS SA-2 10067.42
6243: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 18NS 3 NTW S6= 40061.06
7244: M. Purczyński - A. Marzyński, 4.0, -/LB 19NS 2 HN S6= 11058.84
7244: M. Purczyński - A. Marzyński, 4.0, -/LB 20NS 4 DS H5+1 15047.46
7244: M. Purczyński - A. Marzyński, 4.0, -/LB 21NS 3 NTE C2+2 46031.69
8245: B. Tropak - J. Sidelnik, 6.0, LB 22NS 4 HW SQ-1 10084.75
8245: B. Tropak - J. Sidelnik, 6.0, LB 23NS 2 H xN C6+3 1270100.00
8245: B. Tropak - J. Sidelnik, 6.0, LB 24NS 6 SN H6= 98082.58
9246: M. Nowak - Z. Korona, 7.0, LB 25NS 3 NTE C6+4 72031.61
9246: M. Nowak - Z. Korona, 7.0, LB 26NS 3 NTN C6-1 1005.40
9246: M. Nowak - Z. Korona, 7.0, LB 27NS 1 NTS S5= 9087.88
10247: W. Kępiński - R. Pilecki, 4.5, LB 28NS 4 SW DA= 42039.95
10247: W. Kępiński - R. Pilecki, 4.5, LB 29NS 3 NTS H6-1 10055.84
10247: W. Kępiński - R. Pilecki, 4.5, LB 30NS 1 NTE H6-1 5051.78
11248: J. Trembowski - J. Obuchowicz, 20.0, LB 31NS 3 NTS D5+2 66075.46
11248: J. Trembowski - J. Obuchowicz, 20.0, LB 32NS 2 HE CK+2 17058.08
11248: J. Trembowski - J. Obuchowicz, 20.0, LB 33NS 1 NTW H9+1 12021.15
 +/-
 WYNIK53.08
 MIEJSCE268