Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 238: E. Szczepański - I. Lachowicz, 14.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1253: P. Pietrażycki - A. Łagosz, 16.0, LB 1EW 1 NTW S2= 9049.74
1253: P. Pietrażycki - A. Łagosz, 16.0, LB 2EW 2 NTS H5= 12026.39
1253: P. Pietrażycki - A. Łagosz, 16.0, LB 3EW 2 H xW D10+1 87094.77
2251: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 11EW 1 NTE H6= 9068.14
2251: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 12EW 1 NTN SQ+2 15056.94
3250: M. Szymkowiak - J. Kotasa, 7.0, DS/LB 16NS 4 HN CK= 42075.88
3250: M. Szymkowiak - J. Kotasa, 7.0, DS/LB 17NS 3 SW HA-1 5079.54
3250: M. Szymkowiak - J. Kotasa, 7.0, DS/LB 18NS 3 NTE H8= 40061.06
4248: J. Trembowski - J. Obuchowicz, 20.0, LB 22NS 3 HW SQ= 14074.50
4248: J. Trembowski - J. Obuchowicz, 20.0, LB 23NS 2 SW HQ+1 14015.13
4248: J. Trembowski - J. Obuchowicz, 20.0, LB 24NS 4 SN H8+3 51066.54
5239: Z. Rzucidło - L. Latocki, 10.0, LB 25EW 3 NTE C2+4 72068.39
5239: Z. Rzucidło - L. Latocki, 10.0, LB 26EW 3 NTS C6= 60055.28
5239: Z. Rzucidło - L. Latocki, 10.0, LB 27EW 2 DN S5-2 10052.27
6247: W. Kępiński - R. Pilecki, 4.5, LB 31EW 3 NTS D8+1 63054.30
6247: W. Kępiński - R. Pilecki, 4.5, LB 32EW 2 HE DK+2 17041.92
6247: W. Kępiński - R. Pilecki, 4.5, LB 33EW 3 HN DA= 14014.49
7245: B. Tropak - J. Sidelnik, 6.0, LB 7EW 4 HS S9= 6204.59
7245: B. Tropak - J. Sidelnik, 6.0, LB 8EW 3 NTE CK+2 46093.24
7245: B. Tropak - J. Sidelnik, 6.0, LB 9EW 4 HS DK= 42025.96
8240: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 4NS 2 SS H8= 11054.06
8240: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 5NS 4 HS SA= 62058.88
8240: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 6NS 2 SE H7+4 23086.06
9252: W. Dygas - P. Dubowski, 10.0, LB 28NS 4 SE D4= 42039.95
9252: W. Dygas - P. Dubowski, 10.0, LB 29NS 4 DN S8= 13090.35
9252: W. Dygas - P. Dubowski, 10.0, LB 30NS 2 SN DJ-2 10018.96
10249: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 8.0, LB 13EW 4 HW S3= 62046.73
10249: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 8.0, LB 14EW 2 NTN SA-3 15091.81
10249: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 8.0, LB 15EW 3 SN H7= 14035.84
11242: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 19NS 2 NTS C2= 12079.04
11242: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 20NS 3 NTN H6+3 69096.19
11242: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 21NS 3 NTE S9+2 46031.69
 +/-
 WYNIK56.52
 MIEJSCE144