Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 153: S. Cieślewicz - P. Litwin, 7.5, KP, KP/289

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1152: A. Mitka - I. Smyk, 7.0, KP EW 3 HS CA= 14070.66
1152: A. Mitka - I. Smyk, 7.0, KP EW 3 HN D8= 1403.83
1152: A. Mitka - I. Smyk, 7.0, KP EW 3 HS DK+1 17055.37
2154: H. Nowak - Z. Gajkowski, 1.0, KP NS 3 HW D7-2 20079.05
2154: H. Nowak - Z. Gajkowski, 1.0, KP NS 2 DW C9-2 10083.50
2154: H. Nowak - Z. Gajkowski, 1.0, KP NS 3 NTN SQ= 60082.57
3150: G. Prusak - M. Kaczan, 10.0, KP NS 3 NTE S3+3 69048.49
3150: G. Prusak - M. Kaczan, 10.0, KP NS 3 NTN C10+1 63083.67
3150: G. Prusak - M. Kaczan, 10.0, KP NS 2 D xN S5-2 3005.43
4149: J. Wróbel - Z. Walenciak, 5.0, KP NS 2 HN CQ-1 5021.59
4149: J. Wróbel - Z. Walenciak, 5.0, KP NS 3 NTN H9+1 63080.58
4149: J. Wróbel - Z. Walenciak, 5.0, KP NS 6 HW D7-1 5078.28
5151: L. Zdrojewski - T. Domka, 7.0, KP EW 4 HS CK= 42024.12
5151: L. Zdrojewski - T. Domka, 7.0, KP EW 3 D xS SK-2 30086.87
5151: L. Zdrojewski - T. Domka, 7.0, KP EW 3 NTE D7+1 43068.72
6145: A. Grela - J. Łakomy, 16.0, KP EW 1 NTW C7= 9049.74
6145: A. Grela - J. Łakomy, 16.0, KP EW 3 CS SK-2 20092.42
6145: A. Grela - J. Łakomy, 16.0, KP EW 2 H xE CJ= 67079.46
7144: J. Kurnik - W. Monarski, 4.5, KP NS 3 NTE S5+3 69012.50
7144: J. Kurnik - W. Monarski, 4.5, KP NS 4 S xW HQ-3 80098.50
7144: J. Kurnik - W. Monarski, 4.5, KP NS 4 SN H8+2 48032.33
8146: B. Nalazek - J. Matuszewski, 11.0, KP EW 3 NTS S8+3 6906.72
8146: B. Nalazek - J. Matuszewski, 11.0, KP EW 4 HE DK= 62079.75
8146: B. Nalazek - J. Matuszewski, 11.0, KP EW 1 NTW H9+1 12078.85
9156: A. Sokołowski - E. Ogonek, 6.0, KP NS 3 SS H8= 14077.54
9156: A. Sokołowski - E. Ogonek, 6.0, KP NS 4 HS CQ= 62058.88
9156: A. Sokołowski - E. Ogonek, 6.0, KP NS 4 SE H7+2 68035.42
10157: W. Zieliński - R. Mrukowski, 9.0, KP EW 4 HE D4-3 1505.35
10157: W. Zieliński - R. Mrukowski, 9.0, KP EW 4 S xE D10-1 2005.84
10157: W. Zieliński - R. Mrukowski, 9.0, KP EW 3 DN S4-2 10081.04
11155: E. Jaworski - J. Czajkowski, 3.0, KP NS 4 S xE D8= 7904.16
11155: E. Jaworski - J. Czajkowski, 3.0, KP NS 1 NTE C8+1 12023.55
11155: E. Jaworski - J. Czajkowski, 3.0, KP NS 3 SN CA= 14064.16
 +/-
 WYNIK53.30
 MIEJSCE261