Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 149: J. Wróbel - Z. Walenciak, 5.0, KP, KP/289

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1147: T. Bykowski - E. Kozicki, 2.0, KP 4EW 3 SS H9-1 10070.94
1147: T. Bykowski - E. Kozicki, 2.0, KP 5EW 4 HS D8= 62041.12
1147: T. Bykowski - E. Kozicki, 2.0, KP 6EW 4 SE S2+2 68064.58
2152: A. Mitka - I. Smyk, 7.0, KP 22EW 3 NTE S5+3 69087.50
2152: A. Mitka - I. Smyk, 7.0, KP 23EW 3 HN S2= 14036.88
2152: A. Mitka - I. Smyk, 7.0, KP 24EW 6 SN H8+1 10106.77
3151: L. Zdrojewski - T. Domka, 7.0, KP 10NS 3 HE DA-1 10028.28
3151: L. Zdrojewski - T. Domka, 7.0, KP 11NS 2 DW C9-1 5061.08
3151: L. Zdrojewski - T. Domka, 7.0, KP 12NS 3 NTN SQ= 60082.57
4153: S. Cieślewicz - P. Litwin, 7.5, KP 19EW 2 HN CQ-1 5078.41
4153: S. Cieślewicz - P. Litwin, 7.5, KP 20EW 3 NTN H9+1 63019.42
4153: S. Cieślewicz - P. Litwin, 7.5, KP 21EW 6 HW D7-1 5021.72
5156: A. Sokołowski - E. Ogonek, 6.0, KP 25NS 3 NTE H9+3 69048.49
5156: A. Sokołowski - E. Ogonek, 6.0, KP 26NS 3 NTN C10= 60044.72
5156: A. Sokołowski - E. Ogonek, 6.0, KP 27NS 3 SW C5-2 10092.55
6157: W. Zieliński - R. Mrukowski, 9.0, KP 16EW 4 HN CK-1 5066.67
6157: W. Zieliński - R. Mrukowski, 9.0, KP 17EW 3 CW HK= 11040.66
6157: W. Zieliński - R. Mrukowski, 9.0, KP 18EW 3 NTW S5= 40038.94
7155: E. Jaworski - J. Czajkowski, 3.0, KP 1NS 1 NTW S2-1 5086.73
7155: E. Jaworski - J. Czajkowski, 3.0, KP 2NS 2 NTS H3= 12073.61
7155: E. Jaworski - J. Czajkowski, 3.0, KP 3NS 3 HW D10= 14039.54
8148: M. Rejniak - W. Buśko, 4.5, KP 28EW 4 D xN C7= 7101.78
8148: M. Rejniak - W. Buśko, 4.5, KP 29EW 5 D xN S8-2 50093.91
8148: M. Rejniak - W. Buśko, 4.5, KP 30EW 1 NTW HQ-1 5048.22
9150: G. Prusak - M. Kaczan, 10.0, KP 31NS 3 NTS D9+1 63045.70
9150: G. Prusak - M. Kaczan, 10.0, KP 32NS 4 HE DK= 62020.25
9150: G. Prusak - M. Kaczan, 10.0, KP 33NS 3 NTW H9-1 5065.17
10146: B. Nalazek - J. Matuszewski, 11.0, KP 13NS 4 SE D9-1 10081.49
10146: B. Nalazek - J. Matuszewski, 11.0, KP 14NS 2 HE S2-1 5071.28
10146: B. Nalazek - J. Matuszewski, 11.0, KP 15NS 4 SN S5-1 10019.26
11145: A. Grela - J. Łakomy, 16.0, KP 7NS 1 NTN C4-1 1007.40
11145: A. Grela - J. Łakomy, 16.0, KP 8NS 4 SW C6-1 5086.22
11145: A. Grela - J. Łakomy, 16.0, KP 9NS 4 HS DK= 42074.04
 +/-
 WYNIK52.91
 MIEJSCE273