Turniej na maksy
Poniedziałek, 17 lutego 2014
Wyniki z 12 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
139
Aleksandra Toczek
Marcin Kuflowski
0.0
4.0
DS
MP
MP/41
69.22
31
2
4
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
4.0
DS
DS/67
66.64
31
3
108
Wit Klapper
Tytus Bisping
19.0
4.0
MP
MP/40
66.52
30
4
141
Andrzej Prasalski
Marian Urwanowicz
4.0
7.0
PD
PD/81
66.08
29
5
31
Antoni Ochot
Andrzej Kaźmierczak
12.0
7.0
DS
DS/72
64.14
28
6
9
Kamila Kukuła
Piotr Klubiński
2.0
7.0
DS
DS/67
63.94
28
7
188
Marek Sosiński
Jerzy Mścisz
4.0
13.0
WP
WP/30
62.89
27
8
29
Artur Winkler
Jarosław Molenda
7.0
7.0
DS
DS/72
62.69
26
9
47
Andrzej Kaźmierczak
Igor Łobodziński
4.0
4.0
LD
LD/48
61.75
26
10
134
Tomasz Bartnik
Maciej Racewicz
0.0
0.0
OP
DS
MP/41
61.56
25
11
163
Piotr Zatorski
Jacek Piotrowski
15.0
12.0
SW
PM
PM/102
61.50
25
12
22
Patryk Patreuha
Jakub Patreuha
1.5
1.5
DS
DS/72
61.30
24
13
69
Bolesław Krzewski
Danuta Krupnik
7.0
4.0
MA
MA/65
60.69
23
14
152
Janusz Kobylarski
Gabriela Gnacińska
2.5
7.0
PM
PM/102
60.14
23
15
138
Adam Pigulski
Patryk Neć
0.0
0.0
DS
MP/41
59.98
22
16
94
Sławomir Reising
Robert Mostek
2.0
2.5
MP
MP/101
59.88
21
17
43
Wojciech Dolny
Jarosław Michałowski
12.0
18.0
KP
KP/50
59.77
21
18
164
Józef Gurfinkiel
Szczepan Chruścicki
0.0
4.0
AMA
PM
PM/102
59.68
20
19
95
Renata Wajdowicz
Andrzej Hycnar
12.0
12.0
PK
MP/101
59.53
20
20
23
Krzysztof Grela
Zdzisław Patreuha
2.5
2.5
DS
DS/72
58.79
19
21
117
Reginald Sukiennik
Kazimierz Chłobowski
7.0
7.0
MP
MP/40
58.70
18
22
93
Eugeniusz Osiński
Leszek Garbacik
2.5
4.0
PK
MP/101
58.56
18
23
14
Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
4.0
DS
DS/67
58.32
17
24
179
Włodzimierz Kwiatkowski
Jacek Kokociński
12.0
4.0
WP
WP/30
57.87
16
25
192
Andrzej Mazurek
Mieczysław Szczechowiak
7.0
2.5
WP
WP/30
57.54
16
26
159
Marta Sikora
Adam Walczyński
1.0
4.0
PM
PM/102
57.50
15
27
39
Rafał Szafranek
Robert Rychlicki
2.5
4.0
KP
KP/50
57.49
15
28
183
Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
2.5
4.0
WP
WP/30
56.47
14
29
161
Ireneusz Dzikowski
Wacław Wejknis
18.0
13.0
PM
PM/102
56.46
13
30
88
Józef Turecki
Tadeusz Chmielowiec
2.0
4.0
PK
MP/101
56.28
13
31
30
Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
4.0
7.0
DS
DS/72
56.23
12
32
194
Leszek Rosochowicz
Andrzej Dymek
4.0
4.0
WP
WP/30
56.15
11
33
167
Kazimierz Dominiak
Włodzimierz Kocoń
7.0
4.0
PM
PM/102
56.10
11
34
97
Andrzej Broda
Maciej Prokuszki
12.0
2.0
MP
MP/101
55.77
10
35
148
Anna Tompolska
Sławomir Juchnicki
2.5
4.0
PD
PD/81
55.50
10
36
101
Maciej Kita
Krzysztof Ziewacz
4.0
4.0
MP
MP/101
55.29
9
37
98
Zbigniew Kozioł
Andrzej Stasiński
2.5
4.0
PK
MP/101
55.04
8
38
77
Stanisław Pruś
Marek Hocaniuk
4.0
4.0
PK
MP/101
55.01
8
39
12
Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DS
DS/67
54.95
7
40
122
Janusz Matiolański
Mieczysław Szwarc
7.0
2.5
MP
MP/40
54.84
7
41
185
Michał Dembiński
Krzysztof Lewandowski
7.0
4.0
WP
WP/30
54.68
7
42
62
Andrzej Sokołowski
Grzegorz Sokołowski
2.0
0.0
MA
NZ
MA/46
54.67
6
43
177
Marek Szukała
Janusz Zwierzyński
13.0
7.0
WP
WP/30
54.64
6
44
53
Teresa Pudelewicz
Jerzy Dąbkiewicz
2.5
0.0
LD
LD/48
54.54
6
45
124
Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
4.0
4.0
MP
MP/40
54.53
6
46
27
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
4.0
2.5
DS
DS/72
54.42
6
47
115
Waldemar Rybka
Stanisław Jaros
2.5
4.0
MP
MP/40
54.41
6
48
84
Bogdan Rojkowicz
Bogusław Sygulski
4.0
2.5
PK
MP/101
54.40
6
49
33
Stanisław Łański
Mirosław Graczkowski
7.0
4.0
KP
KP/50
54.36
6
50
79
Adam Dmochowski
Marek Surmiak
4.0
4.0
MP
MP/101
53.94
6
51
150
Dariusz Bogucki
Krzysztof Żak
12.0
2.5
PM
MP
PM/102
53.94
5
52
37
Leszek Hejne
Marek Warda
4.0
4.0
KP
KP/50
53.89
5
53
162
Marek Niesłuchowski
Lechosław Suszka
4.0
4.0
PM
PM/102
53.84
5
54
5
Wojciech Skonieczny
Krzysztof Obłój
4.0
2.5
DS
DS/67
53.76
5
55
60
Szczepan Okonkowski
Leszek Czarnomski
0.0
0.0
NZ
MA/46
53.64
5
56
199
Janusz Suszczyński
Jerzy Rodziewicz
2.5
4.0
WP
WP/30
53.60
5
57
156
Adam Suchodolski
Andrzej Waleśkiewicz
1.0
2.5
PM
PM/102
53.54
5
58
200
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
12.0
4.0
WP
WP/30
53.51
5
59
15
Jerzy Więcławski
Janisław Fituch
4.0
2.5
DS
DS/67
53.50
5
60
114
Piotr Stopa
Hubert Jaworowski
12.0
13.0
MP
MP/40
52.86
5
61
121
Kazimierz Latawiec
Jacek Stasica
7.0
13.0
MP
MP/40
52.86
4
62
89
Ryszard Skotarski
Jarosław Jurkiewicz
7.0
12.0
MP
MP/101
52.76
4
63
120
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MP
MP/40
52.76
4
64
80
Andrzej Janda
Wojciech Micek
4.0
2.5
PK
MP/101
52.72
4
65
111
Włodzimierz Wala
Jerzy Pasich
19.0
7.0
MP
MP/40
52.61
4
66
41
Lesław Pieśnin
Józef Palewicz
2.5
4.0
KP
KP/50
52.54
4
67
85
Tadeusz Urbanek
Adam Stono
4.0
7.0
PK
MP/101
52.50
4
68
173
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
4.0
1.5
WP
WP/30
52.46
4
69
197
Ewa Mielcarzewicz
Dominik Malkowski
4.0
1.5
WP
WP/30
52.15
4
70
91
Zbigniew Świderek
Sebastian Piotrowski
2.5
0.5
MP
MP/101
52.03
3
71
184
Beata Bojarska
Łukasz Wysłouch
4.0
2.5
WP
DS
WP/30
51.99
3
72
153
Artur Toeplitz
Michał Samet
4.0
0.0
PM
PM/102
51.95
3
73
112
Aleksander Jezioro
Jerzy Michałek
19.0
18.0
MP
SL
MP/40
51.92
3
74
99
Witold Stachnik
Wacław Sypień
7.0
4.0
MP
MP/101
51.89
3
75
63
Grzegorz Górecki
Sławomir Tyndorf
2.5
2.0
MA
MA/46
51.71
3
76
78
Kazimierz Banek
Maciej Rodzaj
7.0
4.0
MP
MP/101
51.70
3
77
48
Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
2.5
0.0
LD
LD/48
51.69
3
78
119
Zdzisław Gędłek
Adam Owoc
4.0
1.5
MP
MP/40
51.69
3
79
46
Andrzej Drzewiecki
Zenon Biczkowski
4.0
4.0
KP
KP/50
51.57
2
80
34
Mariusz Bielski
Piotr Zalcman
2.5
0.0
KP
KP/50
51.56
2
81
190
Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WP
WP/30
51.33
2
82
52
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
2.5
2.5
LD
LD/48
51.26
2
83
158
Adam Kozłowski
Zdzisław Stawski
2.0
4.0
PM
PM/102
51.13
2
84
11
Marcin Motykiewicz
Bogdan Sokół
2.0
2.5
DS
DS/67
51.03
2
85
66
Jerzy Maszenda
Rafał Maszenda
2.0
2.0
MA
MA/65
50.98
2
86
67
Mariusz Nowak
Jarosław Szczygieł
7.0
2.5
MA
MA/65
50.91
2
87
125
Małgorzata Praszałowicz
Halina Święch
4.0
4.0
MP
MP/40
50.88
2
88
76
Witold Petryszyn
Jakub Lenkiewicz
2.0
0.0
MP
MP/101
50.85
2
89
96
Mariusz Kita
Bogusław Lesiecki
12.0
12.0
PK
MP/101
50.73
1
90
57
Dariusz Jagodziński
Sławomir Malanowski
0.0
1.0
MA
MA/46
50.53
1
91
147
Roman Kruk
Mirosław Hryszko
7.0
2.5
PD
PD/81
50.36
1
92
142
Adam Szempliński
Marian Krasowski
4.0
2.5
PD
PD/81
50.34
1
93
144
Jan Gardocki
Zbigniew Ruchlicki
4.0
2.0
PD
PD/81
50.26
1
94
18
Leszek Haber
Andrzej Suchodolski
4.0
2.5
DS
DS/67
50.22
1
95
49
Adam Żywiec
Krzysztof Cieślak
2.5
0.0
SL
LD
LD/48
50.19
1
96
171
Jacek Wędrychowicz
Zygmunt Grzegorczyk
12.0
7.0
WP
WP/30
50.15
1
97
166
Piotr Wiankowski
Agnieszka Sławenta
12.0
2.5
MA
PM
PM/102
50.14
1
98
38
Jerzy Bronisławski
Andrzej Jarmużek
4.0
2.5
KP
KP/50
50.12
99
195
Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
0.0
WP
NZ
WP/30
50.03
100
87
Zbigniew Mączka
Józef Pochroń
0.0
18.0
WP
MP/101
50.02
101
181
Karol Mońko
Stefan Żuberek
2.5
4.0
WP
WP/30
49.94
102
107
Eugenia Stefanów
Mirosław Kołton
1.5
7.0
MP
MP/40
49.92
103
110
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
7.0
7.0
MP
MP/40
49.72
104
44
Jerzy Rosenthal
Leszek Gozdek
2.5
1.0
KP
KP/50
49.58
105
132
Elżbieta Twardowska
Maksymilian Chodacki
2.0
2.0
SL
MP/40
49.56
106
178
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
2.0
1.5
ZP
WP/30
49.55
107
182
Jarosław Lubczyński
Marek Domagała
4.0
4.0
WP
WP/30
49.42
108
109
Szczepan Kaczka
Jan Szafraniec
2.5
2.0
MP
MP/40
49.36
109
129
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
4.0
MP
MP/40
49.32
110
128
Andrzej Borek
Jan Skuciński
4.0
4.0
MP
MP/40
49.32
111
21
Waldemar Siuda
Rafał Molenda
7.0
2.0
DS
DS/72
49.28
112
157
Katarzyna Klimkiewicz
Roman Kowalewski
2.0
4.0
PM
PM/102
49.26
113
72
Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
4.0
MP
MP/101
49.19
114
131
Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Ireneusz Szulc
1.0
2.5
MP
DS
MP/40
49.16
115
68
Leszek Łuniewski
Dariusz Krajewski
12.0
12.0
MA
MA/65
49.02
116
2
Robert Łukomski
Zdzisław Malkiewicz
2.0
2.5
DS
DS/67
48.87
117
26
Zofia Diakowska
Jan Kulczycki
1.5
1.0
DS
DS/72
48.84
118
104
Zdzisław Żuber
Tadeusz Książek
2.0
1.5
PK
MP/101
48.69
119
24
Zbigniew Naskręt
Edward Boguta
1.5
2.5
DS
DS/72
48.68
120
127
Stanisław Mierzwa
Janusz Natorski
7.0
2.5
MP
MP/40
48.61
121
50
Jerzy Gaworczyk
Stanisław Dróżdż
4.0
0.0
LD
LD/48
48.59
122
40
Jarosław Żurawski
Adam Kozłowski
2.5
4.0
KP
KP/50
48.49
123
58
Andrzej Chrzanowski
Szymon Dutkiewicz
2.5
4.0
MA
MA/46
48.22
124
54
Andrzej Mikołajewski
Michał Maciołek
0.0
0.0
LD
LD/48
48.18
125
118
Barbara Lesiecka
Aleksandra Jurkiewicz
7.0
4.0
SL
MP
MP/40
48.11
126
155
Jacek Sikora
Piotr Suchodolski
2.0
2.5
PM
PM/102
48.09
127
106
Ewa Kwiecień
Marcin Wilczyński
2.0
2.5
MP
MP/40
48.03
128
13
Zbigniew Sobczyk
Janusz Piernikowski
12.0
7.0
DS
DS/67
48.01
129
123
Józef Barczyk
Kazimierz Dziadkowiec
4.0
4.0
MP
MP/40
47.97
130
3
Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
2.5
DS
DS/67
47.95
131
169
Marek Fijałkowski
Krzysztof Niemkiewicz
1.5
4.0
PM
PM/102
47.92
132
82
Władysław Remian
Stanisław Woźniak
0.0
0.0
MP/101
47.79
133
73
Andrzej Pietrucha
Jerzy Stępień
7.0
2.5
MP
MP/101
47.54
134
103
Jerzy Matelowski
Jacek Gąsiorek
2.0
1.5
PK
MP/101
47.50
135
189
Zbyszko Paluczek
Tomasz Lipiński
2.5
2.5
WP
WP/30
47.32
136
92
Ryszard Jackowski
Bogusław Ortyl
2.5
0.0
PK
MP/101
47.20
137
6
Dariusz Hutt
Ryszard Korotko
2.0
2.0
DS
DS/67
46.84
138
165
Marek Kryniewski
Danuta Żabicka
4.0
4.0
PM
PM/102
46.77
139
172
Jerzy Bajka
Stanisław Haręźlak
4.0
2.5
WP
WP/30
46.42
140
59
Tadeusz Wiśniewski
Zdzisław Marcinkowski
2.5
1.0
MA
MA/46
46.23
141
191
Jarosław Marczewski
Waldemar Bąk
2.0
0.5
WP
WP/30
46.15
142
193
Marek Janik
Jerzy Stefanowski
4.0
2.5
WP
WP/30
45.97
143
81
Izabella Klar
Marek Rusek
1.5
2.0
PK
MP/101
45.89
144
113
Stefan Polański
Dorota Gadaś
2.5
2.0
MP
MP/40
45.85
145
116
Marek Jaworski
Janusz Szyszkowski
7.0
12.0
MP
MP/40
45.58
146
42
Tomasz Bogucki
Michał Burlikowski
0.0
0.0
KP
KP/50
45.41
147
174
Aleksandra Graczyńska
Jan Rosochowicz
4.0
1.5
WP
WP/30
45.00
148
61
Marek Kanty
Jacek Nowicki
0.0
0.0
NZ
MA/46
45.00
149
35
Zbigniew Dąbek
Jerzy Powalisz
4.0
1.5
KP
KP/50
45.00
150
70
Kazimierz Falkowski
Aleksander Marciniak
4.0
4.0
MA
MA/65
44.63
151
7
Antoni Słowik
Mariusz Słowik
2.5
2.0
DS
DS/67
44.47
152
83
Antoni Murczek
Tadeusz Halastra
0.0
0.0
MP
MP/101
44.40
153
45
Jerzy Kowalski
Henryk Jeliński
12.0
1.5
KP
KP/50
44.33
154
154
Tomasz Klimkiewicz
Michał Jurkowlaniec
2.5
0.0
PM
PM/102
44.32
155
8
Elżbieta Niewiadomska
Szymon Niewiadomski
0.0
0.5
DS
DS/67
44.18
156
187
Andrzej Richter
Maciej Wybranowski
2.5
4.0
WP
WP/30
43.92
157
65
Roman Kiełkiewicz
Janusz Maruszewski
2.5
2.5
MA
MA/65
43.77
158
145
Andrzej Zalewski
Feliks Babiracki
2.0
2.0
PD
PD/81
43.57
159
186
Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
1.0
0.5
WP
WP/30
43.56
160
74
Kazimiera Przybyło
Józef Ścieński
1.5
2.5
MP
MP/101
43.52
161
1
Barbara Radomska
Ryszard Rolka
2.5
4.0
DS
DS/67
43.40
162
51
Lesław Pyda
Jan Dziubałtowski
0.0
0.0
LD
LD/48
43.34
163
176
Teodor Sosiński
Jerzy Ozorowski
1.5
1.5
WP
WP/30
43.10
164
10
Wiesław Musiałczyk
Dariusz Marczak
2.0
4.0
DS
DS/67
42.78
165
198
Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
0.5
WP
WP/30
42.72
166
71
Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
1.5
1.5
MP
MP/101
42.68
167
146
Henryk Stecewicz
Janusz Pawluczuk
2.5
4.0
PD
PD/81
42.32
168
126
Leszek Ochał
Włodzimierz Wierzbicki
2.0
4.0
MP
MP/40
41.69
169
143
Piotr Latała
Jarosław Roszczenko
2.5
1.5
PD
PD/81
41.57
170
86
Helena Hady
Stanisław Jachinak
0.0
0.0
MP
MP/101
41.50
171
196
Wojciech Witkowski
Zbigniew Kaczorowski
1.5
1.5
WP
WP/30
41.46
172
160
Roman Kmieciak
Leszek Szkudlarek
4.0
7.0
PM
PM/102
41.44
173
16
Michał Stadnik
Stanisław Zapaśnik
4.0
2.5
DS
DS/67
41.37
174
175
Barbara Podgórska
Janusz Kopras
2.5
2.0
WP
WP/30
41.24
175
137
Dominika Zielewska
Damian Mazur
0.0
0.0
DS
MP/41
41.16
176
90
Jan Warchoł
Bronisław Mycielski
2.0
4.0
PK
MP/101
41.00
177
149
Elżbieta Szymańska
Barbara Chomicka
0.0
0.0
PM
PM/102
40.86
178
135
Mikołaj Mitkowski
Bartosz Jakubowski
0.0
0.0
DS
MP/41
40.79
179
130
Jan Bogumirski
Czesław Myszczyszyn
2.5
2.5
MP
MP/40
40.72
180
55
Henryk Żywioł
Zbigniew Dworzyński
0.0
0.0
LD
LD/48
40.47
181
136
Natalia Bień
Monika Kurasiak
0.0
0.0
DS
MP/41
40.31
182
17
Marcin Pastudzki
Dariusz Budnik
1.5
1.5
PM
DS
DS/67
39.77
183
100
Feliks Wawrzon
Stefan Bentkowski
0.0
0.0
MP
MP/101
37.72
184
133
Jakub Laszuk
Mateusz Predkiel
0.0
0.0
DS
MP/41
36.98
185
19
Piotr Rapacki
Robert Żuczkowski
1.0
0.0
DS
DS/72
36.74
186
25
Konrad Wójcik
Franciszek Sromek
2.5
0.0
LB
DS/72
36.49
187
36
Hilary Gierszewski
Wojciech Ruszkowski
0.0
0.0
KP
KP/50
35.90
188
28
Ireneusz Ślęzak
Jerzy Brandt
0.5
0.0
DS
DS/72
34.55
189
20
Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
0.0
1.5
DS
DS/72
34.18
190
170
Wiesława Halmann
Halina Sułkowska
0.0
0.0
PM
PM/102
32.98
191
151
Grażyna Płocka
Marcin Ozga
0.0
0.0
PM
AMA
PM/102
32.89
192
105
Anna Burda
Andrzej Żurek
1.5
13.0
MP
MP/40
32.49
193
102
Franciszek Kądziel
Arkadiusz Tomaszek
0.0
0.0
MP
MP/101
25.30
Statystyka ośrodków...