Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 8 lutego 2018

Wyniki z 8 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
145Jan Glenz
Tomasz Tapper
3.0
2.5
OPOP/27379.4412
211Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSDS/947.2077.8212
313Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/947.2073.1111
453Adam Peszke
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/2472.4069.0810
573Janusz Linkiewicz
Lech Sulżycki
4.0
7.0
ZPZP/30850.5810
671Eugeniusz Kozak
Maciej Silski
1.0
0.0
ZP
ZP/30844.729
77Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DSDS/7243.828
838Beata Madej
Andrzej Hycnar
2.5
13.0
OP
PK
MP/3172.4041.788
92Jan Kulczycki
Janusz Kozioł
2.0
2.0
DSDS/7239.127
1019Tadeusz Lisiecki
Tadeusz Wolniczak
2.0
5.0
LBLB/2653.6036.267
1137Adam Krysa
Jarosław Jurkiewicz
9.0
13.0
PKMP/3172.4035.906
1266Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WPWP/2472.4034.165
1323Tadeusz Birecki
Józef Sikora
5.0
5.0
LBLB/2653.6033.525
1426Bogdan Kakietek
Jacek Koter
5.0
4.0
MAMA/5833.214
153Waldemar Siuda
Tadeusz Kowalik
12.0
5.0
DSDS/7230.443
1677Ryszard Pawłowski
Jerzy Sadowski
5.0
12.0
ZPZP/30829.813
1754Jarosław Nowak
Jerzy Bajka
2.0
5.0
WPWP/24729.323
186Dominik Hołyś
Piotr Zborowski
0.0
0.0
DSDS/7228.533
1929Alojzy Ziółkowski
Ilona Ziółkowska
0.5
0.5
MAMA/5825.533
2034Dariusz Sosin
Piotr Markiewicz
5.0
5.0
MPMP/3172.4021.752
2149Wojciech Witkowski
Tadeusz Lejwoda
2.0
3.0
WPWP/24719.152
229Krzysztof Tokar
Artur Janoś
3.0
3.0
DSDS/947.2018.142
2339Leszek Gabriel
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MPMP/3172.4017.582
2451Elżbieta Kamińska
Ligia Banaszak
0.0
0.0
WPWP/2472.4016.552
2570Mirosław Sankiewicz
Edward Kaczmarek
5.0
9.0
ZPZP/30816.472
2635Ryszard Skotarski
Wacław Sypień
12.0
5.0
MA
MP
MP/3172.4015.342
2715Zdzisław Kulesza
Sławomir Rutecki
9.0
7.0
LBLB/2653.6014.522
2859Paweł Fiebig
Grzegorz Piątek
2.5
1.0
WPWP/24713.562
2965Barbara Kaiser
Stanisław Majchrzycki
0.0
0.0
NZWP/2472.4011.641
3042Wojciech Paszko
Przemysław Zawada
7.0
17.0
MP
MA
MP/3172.4010.081
3148Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OPOP/2738.431
3240Artur Łysakowski
Andrzej Pietrucha
3.0
7.0
MPMP/3172.407.721
3356Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WPWP/2475.881
3420Halina Szajowska
Wiesław Wiśniewski
3.0
5.0
LBLB/2653.605.041
3517Andrzej Drgas
Ryszard Jakubczak
2.5
2.5
LBLB/2653.605.031
3641Maciej Rodzaj
Waldemar Guła
7.0
5.0
MPMP/3172.404.461
3774Zbigniew Kułaczkowski
Tadeusz Mediuch
11.0
0.5
ZPZP/3083.151
3822Stanisław Miłaszewicz
Piotr Rewak
5.0
3.0
LBLB/2653.602.03
3969Witold Mateńko
Józef Kowalczyk
4.0
0.0
ZP
ZP/3080.83
4030Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/580.53
4168Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/2472.400.37
4255Jacek Kokociński
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WPWP/2472.40-0.89
4318Stanisław Kondraciuk
Wojciech Stachowski
0.0
0.5

LB
LB/2653.60-1.03
4464Piotr Tyranowski
Henryk Duszyński
4.0
4.0
WPWP/2472.40-2.57
4576Bogdan Wiliński
Kazimierz Wiliński
0.0
7.0

ZP
ZP/308-2.77
4633Stanisław Prokuszki
Adam Stono
4.0
11.0
MPMP/3172.40-4.63
4763Zygfryd Banecki
Małgorzata Węglewska
4.0
0.5
WPWP/2472.40-6.01
4862Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
1.0
WPWP/2472.40-6.92
4916Zdzisław Dolata
Jerzy Ryndak
3.0
5.0
LBLB/2653.60-7.34
5061John Catlow
Krzysztof Galubiński
2.0
2.0
WPWP/247-9.65
5125Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MAMA/58-10.04
5250Wiesław Rakowski
Andrzej Gruszecki
0.5
0.0
WP
NZ
WP/2472.40-15.48
5375Jerzy Schulz
Krzysztof Orzechowski
9.0
5.0
ZPZP/308-16.64
5443Robert Mostek
Jerzy Wielgus
4.0
4.0
MPMP/3172.40-16.98
5532Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
4.0
11.0
MPMP/3172.40-17.25
561Sławomir Zimniak
Dorota Kwintkiewicz
5.0
2.5
DSDS/72-17.60
574Roland Lippik
Jerzy Cychowski
5.0
5.0
DSDS/72-20.76
5858Piotr Portala
Krzysztof Staśkiewicz
2.5
2.5
WPWP/2472.40-21.42
5927Janusz Pietrzak
Janusz Tomaszczuk
5.0
2.0
MAMA/58-24.42
6028Włodzimierz Rutkowski
Marek Jefremienko
4.0
0.0
MAMA/58-24.81
6152Eugeniusz Kubiak
Wojciech Przybylski
0.5
0.5
WPWP/247-29.00
6236Kazimierz Banek
Bronisław Micek
7.0
7.0
MPMP/3172.40-31.19
6346Barbara Larysz
Zdzisław Szyksznian
2.5
3.0
OPOP/273-31.75
6457Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/2472.40-32.84
658Ewa Sokolińska
Marek Drecki
1.0
7.0
DSDS/72-35.85
6678Edward Chodźko
Marek Tuziemski
0.0
3.0

ZP
ZP/308-41.24
6760Tomasz Powęzka
Maciej Masłowski
1.5
2.0
WPWP/2472.40-43.72
6810Roman Żyto
Ryszard Wojtala
4.0
3.0
DSDS/947.20-51.01
6931Jeremi Mazur
Stanisław Drwal
1.5
2.5
MPMP/3172.40-53.36
7021Jerzy Musielak
Tadeusz Telicki
1.0
0.5
LBLB/2653.60-55.64
7147Tomasz Grzyb
Wojciech Stodolnik
0.0
1.0
OPOP/273-56.12
725Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.0
0.5
DSDS/72-67.69
7312Zdzisław Biernat
Barnard Mikołajczyk
0.0
0.0
DS/947.20-82.07
7472Zygmunt Kwiatkowski
Wincenty Glina
0.0
0.0
ZP/308-84.91

Statystyka ośrodków...