Turniej na maksy

Czwartek, 8 lutego 2018

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
135Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4066.0711
244Rafał Śmiałek
Adam Cichoń
4.0
2.5
MPMP/4062.6711
328Bartosz Gajewski
Marian Nieznański
4.0
7.0
LBLB/12762.1310
43Mirosław Fechner
Piotr Kulesza
7.0
7.0
DSDS/6761.179
554Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
3.0
PKPK/5159.459
614Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/6759.028
758Bogdan Rojkowicz
Andrzej Janda
5.0
5.0
PKPK/5158.427
821Andrzej Sekuła
Sławomir Biurkowski
7.0
3.0
KPKP/16058.207
924Leon Kubicki
Dariusz Borysow
3.0
5.0
KPKP/16058.206
1043Adam Brodowski
Tadeusz Biernat
0.5
12.0
MPMP/4057.166
1156Robert Piechota
Tadeusz Urbanek
5.0
5.0
PKPK/5156.955
1234Tadeusz Garbacik
Halina Święch
12.0
7.0
MPMP/4056.594
1367Tomasz Pawłowski
Andrzej Małdziński
1.0
4.0
WPWP/25256.404
1433Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.0
1.0
MPMP/4056.023
1539Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
4.0
MPMP/4055.633
1637Jerzy Jeleń
Wit Klapper
2.0
21.0
MP
SL
MP/4055.403
1765Radzisław Oczkowicz
Tomasz Solarski
4.0
3.0
WPWP/25255.092
1868Piotr Solecki
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WPWP/25254.312
192Arkadiusz Poziemski
Sławomir Zagórski
2.5
2.5
DSDS/670.3853.572
2010Małgorzata Turska-Marcinowska
Lech Warężak
7.0
11.0
DSDS/670.3853.392
2129Roman Zieliński
Stanisław Kotas
0.0
5.0

LB
LB/12753.072
227Samuel Bałdysz
Marek Bałdysz
4.0
13.0
DSDS/6752.632
2317Maria Pruchniewska
Adam Szmidt
1.0
0.0
KP
 
KP/16052.402
2440Hanna Leskiewicz
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MPMP/4052.352
2515Jerzy Gładysz
Wojciech Szałapak
12.0
4.0
DSDS/6752.222
2625Ryszard Góralski
Andrzej Niziałek
2.0
2.5
LBLB/12752.061
2731Krystyna Lindner
Ryszard Boberski
2.5
3.0
LBLB/12751.791
289Jan Marcinkowski
Aleksander Skorupa
4.0
5.0
DSDS/67-0.5851.761
2930Hubert Nehring
Marek Stolarczyk
1.5
2.0
LBLB/12751.541
3023Marek Bińkowski
Jacek Assendi
0.5
0.0
LD
 
KP/16050.891
3149Jan Szafraniec
Bolesław Zysek
2.5
1.5
MPMP/4050.761
3264Przemysław Maliszewski
Waldemar Kożuchowski
4.0
4.0
WPWP/25250.741
3319Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.0
1.5
KPKP/16050.341
3466Ryszard Sawicki
Tadeusz Janczurewicz
5.0
4.0
WPWP/25250.321
3559Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
2.0
PKPK/5150.05
3645Eugeniusz Somogyi
Krystian Blaut
1.5
2.5
MPMP/4050.05
3742Marek Pietrzak
Halina Samborek
2.0
2.0
MPMP/4049.90
3851Robert Podsiadły
Marek Heichel
4.0
3.0
MPMP/4049.86
3912Mariusz Kowalczyk
Kamila Kukuła
5.0
5.0
DSDS/6749.82
404Marcin Motykiewicz
Zdzisław Malkiewicz
4.0
4.0
DSDS/6749.70
4157Tomasz Wiechowski
Henryk Larwa
0.0
0.0
PK/5148.66
4216Mateusz Strzelczyk
Andrzej Suchodolski
2.0
4.0
DSDS/6747.76
438Janusz Drozdowski
Tomasz Koźlecki
12.0
4.0
DSDS/6747.60
4462Andrzej Malenta
Dariusz Szopieraj
5.0
3.0
WPWP/25247.23
4541Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.0
2.5
MPMP/4047.17
4613Waldemar Majewski
Wojciech Skonieczny
3.0
5.0
DSDS/6746.71
4753Izabella Klar
Wiesława Rusek
2.5
0.5
PKPK/5146.21
4846Stanisław Urbanowski
Andrzej Kopański
7.0
3.0
MPMP/4046.10
495Zbigniew Sosna
Jan Biniewski
4.0
4.0
DSDS/6745.92
5027Czesław Rekret
Skarbimir Kozar
4.0
5.0
LBLB/12745.72
5152Wacław Tomala
Leszek Zatorski
3.0
3.0
MPMP/4044.71
5222Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
 
KP/16044.43
536Andrzej Chodowski
Stanisław Greszta
1.5
1.5
DS
OP
DS/6744.41
5461Adam Piszczek
Tadeusz Bryła
1.5
0.5
WPWP/25244.30
5548Piotr Stefanów
Paweł Skałacki
2.0
7.0
MPMP/4044.00
561Aleksander Czajka
Anna Jankowska
7.0
3.0
DSDS/6743.87
5720Sławomir Redmerski
Dariusz Piotrkiewicz
0.5
2.0
MAKP/16043.74
5847Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
1.5
MPMP/4043.40
5932Wiesław Skowron
Mirosław Zacharewicz
4.0
4.0
LBLB/12743.13
6018Magdalena Kazimierczak
Elżbieta Zalewska
2.0
2.5
KPKP/16041.80
6163Jerzy Stypiński
Jan Olkowicz
3.0
4.0
WPWP/25241.61
6236Jerzy Bałon
Dorota Gadaś
2.0
3.0
MPMP/4041.45
6338Jan Truniarz
Jacek Jurczyński
1.5
2.5
MPMP/4041.22
6455Marek Naprawa
Jacek Gąsiorek
0.0
2.5

PK
PK/5140.66
6511Barbara Radomska
Lilianna Szatańska
3.0
3.0
DSDS/6740.64
6626Waldemar Prażanowski
Wojciech Felsztyński
0.5
1.0
LBLB/12740.55
6760Marek Rusek
Zdzisław Żuber
2.5
3.0
PKPK/5139.59
6850Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MPMP/4029.50

Statystyka ośrodków...