Turniej na maksy
Czwartek, 8 lutego 2018
Wyniki z 6 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
35
Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.0
MP
MP/40
66.07
11
2
44
Rafał Śmiałek
Adam Cichoń
4.0
2.5
MP
MP/40
62.67
11
3
28
Bartosz Gajewski
Marian Nieznański
4.0
7.0
LB
LB/127
62.13
10
4
3
Mirosław Fechner
Piotr Kulesza
7.0
7.0
DS
DS/67
61.17
9
5
54
Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
3.0
PK
PK/51
59.45
9
6
14
Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DS
DS/67
59.02
8
7
58
Bogdan Rojkowicz
Andrzej Janda
5.0
5.0
PK
PK/51
58.42
7
8
21
Andrzej Sekuła
Sławomir Biurkowski
7.0
3.0
KP
KP/160
58.20
7
9
24
Leon Kubicki
Dariusz Borysow
3.0
5.0
KP
KP/160
58.20
6
10
43
Adam Brodowski
Tadeusz Biernat
0.5
12.0
MP
MP/40
57.16
6
11
56
Robert Piechota
Tadeusz Urbanek
5.0
5.0
PK
PK/51
56.95
5
12
34
Tadeusz Garbacik
Halina Święch
12.0
7.0
MP
MP/40
56.59
4
13
67
Tomasz Pawłowski
Andrzej Małdziński
1.0
4.0
WP
WP/252
56.40
4
14
33
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.0
1.0
MP
MP/40
56.02
3
15
39
Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
4.0
MP
MP/40
55.63
3
16
37
Jerzy Jeleń
Wit Klapper
2.0
21.0
MP
SL
MP/40
55.40
3
17
65
Radzisław Oczkowicz
Tomasz Solarski
4.0
3.0
WP
WP/252
55.09
2
18
68
Piotr Solecki
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WP
WP/252
54.31
2
19
2
Arkadiusz Poziemski
Sławomir Zagórski
2.5
2.5
DS
DS/67
0.38
53.57
2
20
10
Małgorzata Turska-Marcinowska
Lech Warężak
7.0
11.0
DS
DS/67
0.38
53.39
2
21
29
Roman Zieliński
Stanisław Kotas
0.0
5.0
LB
LB/127
53.07
2
22
7
Samuel Bałdysz
Marek Bałdysz
4.0
13.0
DS
DS/67
52.63
2
23
17
Maria Pruchniewska
Adam Szmidt
1.0
0.0
KP
KP/160
52.40
2
24
40
Hanna Leskiewicz
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MP
MP/40
52.35
2
25
15
Jerzy Gładysz
Wojciech Szałapak
12.0
4.0
DS
DS/67
52.22
2
26
25
Ryszard Góralski
Andrzej Niziałek
2.0
2.5
LB
LB/127
52.06
1
27
31
Krystyna Lindner
Ryszard Boberski
2.5
3.0
LB
LB/127
51.79
1
28
9
Jan Marcinkowski
Aleksander Skorupa
4.0
5.0
DS
DS/67
-0.58
51.76
1
29
30
Hubert Nehring
Marek Stolarczyk
1.5
2.0
LB
LB/127
51.54
1
30
23
Marek Bińkowski
Jacek Assendi
0.5
0.0
LD
KP/160
50.89
1
31
49
Jan Szafraniec
Bolesław Zysek
2.5
1.5
MP
MP/40
50.76
1
32
64
Przemysław Maliszewski
Waldemar Kożuchowski
4.0
4.0
WP
WP/252
50.74
1
33
19
Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.0
1.5
KP
KP/160
50.34
1
34
66
Ryszard Sawicki
Tadeusz Janczurewicz
5.0
4.0
WP
WP/252
50.32
1
35
59
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
2.0
PK
PK/51
50.05
36
45
Eugeniusz Somogyi
Krystian Blaut
1.5
2.5
MP
MP/40
50.05
37
42
Marek Pietrzak
Halina Samborek
2.0
2.0
MP
MP/40
49.90
38
51
Robert Podsiadły
Marek Heichel
4.0
3.0
MP
MP/40
49.86
39
12
Mariusz Kowalczyk
Kamila Kukuła
5.0
5.0
DS
DS/67
49.82
40
4
Marcin Motykiewicz
Zdzisław Malkiewicz
4.0
4.0
DS
DS/67
49.70
41
57
Tomasz Wiechowski
Henryk Larwa
0.0
0.0
PK/51
48.66
42
16
Mateusz Strzelczyk
Andrzej Suchodolski
2.0
4.0
DS
DS/67
47.76
43
8
Janusz Drozdowski
Tomasz Koźlecki
12.0
4.0
DS
DS/67
47.60
44
62
Andrzej Malenta
Dariusz Szopieraj
5.0
3.0
WP
WP/252
47.23
45
41
Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.0
2.5
MP
MP/40
47.17
46
13
Waldemar Majewski
Wojciech Skonieczny
3.0
5.0
DS
DS/67
46.71
47
53
Izabella Klar
Wiesława Rusek
2.5
0.5
PK
PK/51
46.21
48
46
Stanisław Urbanowski
Andrzej Kopański
7.0
3.0
MP
MP/40
46.10
49
5
Zbigniew Sosna
Jan Biniewski
4.0
4.0
DS
DS/67
45.92
50
27
Czesław Rekret
Skarbimir Kozar
4.0
5.0
LB
LB/127
45.72
51
52
Wacław Tomala
Leszek Zatorski
3.0
3.0
MP
MP/40
44.71
52
22
Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
KP/160
44.43
53
6
Andrzej Chodowski
Stanisław Greszta
1.5
1.5
DS
OP
DS/67
44.41
54
61
Adam Piszczek
Tadeusz Bryła
1.5
0.5
WP
WP/252
44.30
55
48
Piotr Stefanów
Paweł Skałacki
2.0
7.0
MP
MP/40
44.00
56
1
Aleksander Czajka
Anna Jankowska
7.0
3.0
DS
DS/67
43.87
57
20
Sławomir Redmerski
Dariusz Piotrkiewicz
0.5
2.0
MA
KP/160
43.74
58
47
Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
1.5
MP
MP/40
43.40
59
32
Wiesław Skowron
Mirosław Zacharewicz
4.0
4.0
LB
LB/127
43.13
60
18
Magdalena Kazimierczak
Elżbieta Zalewska
2.0
2.5
KP
KP/160
41.80
61
63
Jerzy Stypiński
Jan Olkowicz
3.0
4.0
WP
WP/252
41.61
62
36
Jerzy Bałon
Dorota Gadaś
2.0
3.0
MP
MP/40
41.45
63
38
Jan Truniarz
Jacek Jurczyński
1.5
2.5
MP
MP/40
41.22
64
55
Marek Naprawa
Jacek Gąsiorek
0.0
2.5
PK
PK/51
40.66
65
11
Barbara Radomska
Lilianna Szatańska
3.0
3.0
DS
DS/67
40.64
66
26
Waldemar Prażanowski
Wojciech Felsztyński
0.5
1.0
LB
LB/127
40.55
67
60
Marek Rusek
Zdzisław Żuber
2.5
3.0
PK
PK/51
39.59
68
50
Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MP
MP/40
29.50
Statystyka ośrodków...