Turniej na maksy

Środa, 7 lutego 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 53: Z. Przeginiak - A. Jezioro, 25.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
165: T. Stryszawski - W. Stachnik, 12.0, MP EW 2 SE H6-1 10015.63
165: T. Stryszawski - W. Stachnik, 12.0, MP EW 4 HS C2-1 5086.46
165: T. Stryszawski - W. Stachnik, 12.0, MP EW 3 SxS HA-2 50093.75
148: B. Wardzała - K. Gałka, 14.0, MP EW 2 CxW S2-2 50033.33
148: B. Wardzała - K. Gałka, 14.0, MP EW 4 SN H4-3 30097.92
148: B. Wardzała - K. Gałka, 14.0, MP EW 2 SxW H3-2 3001.04
243: T. Garbacik - M. Sady, 24.0, MP EW 4 HW DQ+1 65057.29
243: T. Garbacik - M. Sady, 24.0, MP EW 3 SN CA-1 5022.92
243: T. Garbacik - M. Sady, 24.0, MP EW 2 SE C2+2 17088.54
237: A. Lubojemski - W. Klapper, 34.0, MP/SL EW 3 SW S3+1 17063.54
237: A. Lubojemski - W. Klapper, 34.0, MP/SL EW 3 HN S2= 14066.67
237: A. Lubojemski - W. Klapper, 34.0, MP/SL EW 4 SE H2= 42056.25
237: A. Lubojemski - W. Klapper, 34.0, MP/SL NS 2 DN H6+2 13045.83
237: A. Lubojemski - W. Klapper, 34.0, MP/SL NS 4 SN HA+1 65084.38
237: A. Lubojemski - W. Klapper, 34.0, MP/SL NS 3 SE DJ= 14093.07
357: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP NS 2 HN S3+4 23081.25
357: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP NS 3 CN H6-1 5025.00
357: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP NS 3 NTN D3= 60081.25
731: A. Wodyński - A. Paja, 7.0, MP EW 1 NTE S6-1 5051.04
731: A. Wodyński - A. Paja, 7.0, MP EW 3 SW CA-3 15051.04
731: A. Wodyński - A. Paja, 7.0, MP EW 1 NTS HJ+2 15046.88
832: J. Natorski - P. Stefanów, 7.0, MP EW 2 CW HJ= 9086.46
832: J. Natorski - P. Stefanów, 7.0, MP EW 4 SW DJ+2 48052.13
832: J. Natorski - P. Stefanów, 7.0, MP EW 3 HW S4= 14086.46
1049: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP NS 5 DN H5-1 10020.83
1049: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP NS 2 HN CA-1 5073.96
1049: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP NS 4 HN D2+1 45090.63
 +/-
 WYNIK61.24
 MIEJSCE7