Turniej na maksy

Środa, 7 lutego 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 34: K. Lenda - L. Kirsz, 8.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
541: J. Jeleń - G. Latała, 5.0, MP NS 2 NTS C4+1 15015.63
541: J. Jeleń - G. Latała, 5.0, MP NS 5 CN H4-1 10017.71
541: J. Jeleń - G. Latała, 5.0, MP NS 3 NTS S7-1 10032.29
536: M. Heichel - S. Urbanowski, 10.0, MP EW 4 HW D8-1 10010.42
536: M. Heichel - S. Urbanowski, 10.0, MP EW 3 SxW HQ-2 5008.33
536: M. Heichel - S. Urbanowski, 10.0, MP EW 4 SE H2+1 45093.75
757: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP NS 3 SS DJ-1 10020.83
757: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP NS 1 NTN H9-1 5073.96
757: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP NS 4 HN D3= 42061.46
763: M. Szwarc - P. Kuciara, 8.0, MP EW 1 NTW HJ= 9043.75
763: M. Szwarc - P. Kuciara, 8.0, MP EW 4 HS C6+1 45016.67
763: M. Szwarc - P. Kuciara, 8.0, MP EW 4 HE DA+2 48091.67
1054: J. Kalinowski - J. Skrzypek, 11.0, MP NS 1 NTE S6= 9021.88
1054: J. Kalinowski - J. Skrzypek, 11.0, MP NS 4 HN S5= 62083.33
1054: J. Kalinowski - J. Skrzypek, 11.0, MP NS 1 NTS D3+4 21081.25
1055: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP NS 3 CW D9-2 20066.67
1055: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP NS 4 SW SJ+2 48047.87
1055: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP NS 6 CxN SA-2 3002.08
1025: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP NS 3 DW CK-2 20066.67
1025: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP NS 3 HE CA-2 10063.54
1025: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP NS 3 NTN S2= 60081.25
1131: A. Wodyński - A. Paja, 7.0, MP EW 4 HE CQ+1 65057.29
1131: A. Wodyński - A. Paja, 7.0, MP EW 3 HE S7+1 17069.79
1131: A. Wodyński - A. Paja, 7.0, MP EW 2 NTW D3= 12063.54
1229: T. Bisping - J. Pasich, 12.0, MP EW 3 NTS H6+1 4306.25
1229: T. Bisping - J. Pasich, 12.0, MP EW 4 SN DA= 62034.38
1229: T. Bisping - J. Pasich, 12.0, MP EW 2 NTW S5+2 18022.88
 +/-
 WYNIK46.49
 MIEJSCE72